🫄 hamilelik

teacherrr32

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2024
26
2
28
Merhaba arkadaşlar, aşılamam tuttu çok şükür 5+3 haftalık hamileyim.
Bugün unutup açık ayran içtim. Çok korkuyorum bebeğime bir zararı olur mu lütfen yardımcı olun .

ben de içtim gecen gün 🙄🙄 olmaz ya sonucta işlem görüyor o da. ama ayran içtiğim gün çok gazım olmustu 🙄🙄 ondan mı acaba jfkdkdl

Ben gerçekten korkarak bir şey sordum dalga geçmenize gerek yok. Tedaviyle olan bir gebelik ve ilk gebeliğim bir çok şeyden endişe duyuyorum.

Yoğurdu bile pastörize günlük sütten yapmaya başladım bu yüzden sordum sonuçta o çiğ sütten yapılmıştır ya bir zararı olmaz değil mi o zaman

Yoğurdu bile pastörize günlük sütten yapmaya başladım bu yüzden sordum sonuçta o çiğ sütten yapılmıştır ya bir zararı olmaz değil mi o zaman
Olmaz, çiğ sütü direkt içmediğiniz sürece sorun yok. Ben çiğ sütten yapıyorum yoğurdu ama kaynatıyorum iyice, çiğken temas etsem de elimi iyi yıkıyorum.

Bugün unutup açık ayran içtim. Çok korkuyorum bebeğime bir zararı olur mu lütfen yardımcı olun .
Bu kadar strese sokmayın kendinizi ayrandan ne olacak. Kaygı ve stres bebeğiniz için daha zararli

Bence kendinizi bu kadar strese sokmayın. Bende hamileyim ama bu kadar basit şeyleri kafama takmıyorum biraz relax olun sakınan göze çöp batar derler. Millet ilk ay hamile olduğunu bilmeyip sigara alkol içiyor. Biraz rahat olun bence bir şey olmaz içiniz rahat olsun

X