Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

ay hadi inşallah çok sevindim idrarda pozitif çıktıysa ilk 5 dk içinde yanılma payı yoktur kan testi yaptırsana

Burcos canım tebrik ederim rabbim sağ sağlim kucağına almayı nasip etsin inşallah.yanlış değildir canım doğrudur doğru hadi hayırlısı.
bu arada kıslar şu uzun zamandır bebek bekleyenler siz patlatın bi güzel haber inşallah.

hyırlı uğurlu olsun bir hamiş daha bu ay kimseye kırmızı kart gelmez inşallah da herkes :KK49::KK49::KK49::KK49:olur

ayyyy maşallah canım tabiki doğrudur yaaa süpperrr ramazan bereketi bu olsa gerek yaa ne güzel herkes teker teker hamiş oluyor:nazar::nazar::nazar:
darısı başımıza darısı başımıza inşallah hayırlısıyla Allahımm :KK16:

doğrudur bitaneem ayyyyyyy hadi hayırlı olsuuuuunnn ne güzel hamiş haberleri artıyor :KK16:

tebrik ederim tatlım :KK9::KK9::KK9: bencede yanılma payı yoktur hamilesin sen :KK52::KK52:Allah ım kucağınızada almayı nasip eder inş.:emir_bebek:darısı bizlere duanı esirgeme cnm :KK49::nazar::nazar:

bu nasil bir patlamadir yaaaa:KK52::KK52::KK52::KK52: burcos cokk tebrik ederim senide hergu 2 hamile cikartiyoruz farkindamisiniz:nazar::nazar: bu ne bolluk boyle tu tu tut mansallaaahhhh:KK16::KK16::KK16::KK16::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

cok cok tesekkrü ederim herbirinize ayri ayri.

hala inanamiyorum kizlar ...

kan testine hemen gidemiyorum bizim ilk oldugu icin zaten esimde ben yokken idrar test yapma dedi. oyüzden aksam onun gelmesini bekliycem. yoksa gider birtanedaha alir yapardim. kan testine gitmemi hic istemez heralde :)))

neyse artik yarin sabah gideriz olmazsa.

kizlar size nasil hamile kaldigimi anlaticam daha dogrusu elbetteki allahim istedigi icin oldu ama vesileleri anlaticam. bayagi birseyler yaptim bu ay.

aslinda kesinlessin. topik acmayi düsünüyordum zaten ahdim vardi " nasil hamile kaldim " diye :KK52::KK52::KK52:

ama kesinlesmeden önce acmak istemiyorum. ama isterseniz size anlatabilirim özet :)))

kizlarrrrrr sabah test yaptik esimle. ve ikinci cizgi hemen belirmeye basladi. gözlerimize inanamadik ve hala daha inanamiyorum. esim ise gitti aksama tekrar testlerle gelicek. aksam ve de yarin sabah tekrar yapicaz.

Tebrikler canım. Hayırlı uğurlu olsun. Hamiş haberleri hız kazandı. Ne güzel:KK9::KK5::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::KK49::KK49:

kan testine hemen gidemiyorum bizim ilk oldugu icin zaten esimde ben yokken idrar test yapma dedi. oyüzden aksam onun gelmesini bekliycem. yoksa gider birtanedaha alir yapardim. kan testine gitmemi hic istemez heralde :)))

kizlar size nasil hamile kaldigimi anlaticam daha dogrusu elbetteki allahim istedigi icin oldu ama vesileleri anlaticam. bayagi birseyler yaptim bu ay.

aslinda kesinlessin. topik acmayi düsünüyordum zaten ahdim vardi " nasil hamile kaldim " diye :KK52::KK52::KK52:

ama kesinlesmeden önce acmak istemiyorum. ama isterseniz size anlatabilirim özet :)))

tabiki isteriz yahuu :KK52::KK52:

Son düzenleme:

anlat anlat anlaaaattt:KK53::KK53::KK53::KK53:

aaaa burcos ve upyg çok tebrik ederim hamişlerrrrrrrrrr :KK16:Rabbim sağlıkla sıhhatle kucağınıza almanızı nasip etsin, uslu uslu, hayırlı sağlıklı çocuklarınız olsun inşallah kızlarrrr:KK49:

anlat cnm tam yumurtlama zamanım zaten uygulayım yapabileceklerimi

kizlarrrrrr sabah test yaptik esimle. ve ikinci cizgi hemen belirmeye basladi. gözlerimize inanamadik ve hala daha inanamiyorum. esim ise gitti aksama tekrar testlerle gelicek. aksam ve de yarin sabah tekrar yapicaz.

dogrudur heralde dimi allahim inanamiyorum :KK52::KK52::KK52::KK52:

canım tebrik ederim seninde gözün aydın..tabiki doğrudur..Allah kucagınada almayı nasip etsin..Tarifsiz mutluluk :KK16:
diğer kızlarında başına hayırlısıyla..

ay acaba yazabilecekmiyiz ya uzun zamandan sonra ne bilim sanki hiç olmayacakmış gibi ama Allah tan ümit kesilmez :emir_bebek:

inşallah canım valla bazen banada öle geliyo sonra hamile haberlerini alınca umutlanıyom sonra bakıyorumki yeni denemeler tutmuş gene umudum azalıyo.ne bilim inşallah bir gün bizde ki en kısa zamanda hamileeeeeeeeeeeeeeyim yazabiliriz:KK43:

Tebrikler canım. Hayırlı uğurlu olsun. Hamiş haberleri hız kazandı. Ne güzel:KK9::KK5::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::KK49::KK49:

öncelikle darisi isteyen herkesin basina olsun insallah. allah bu sevinci isteyen herkese yasatsin. hepiniz icinde dua edicem kizlar. bu gün orucluyum zaten kac gündür tutuyorum düzenli. ama dinimiz muaf tutmus hamileleri. o yüzden bende susuz kalip bebegin öhömm :)) mercimegin gelismesini olumsuz etkilemek istemiyorum o yüzden yarindan sonra tutmam heralde allahim affetsin :KK43:

kizlar gecen ay ben sogan kürü yaptim hic bir kist vs problemim olmamasina ragmen. ve reglim geldi . üzüldüm ama olsun dedim. sonra bu ay da devam etmek gerekiyordu aslinda sogan kürüne ama ben cörekotu kürüne karar verdim. regl imin ikinci günü basladim . sabah -aksam yemek gerekiyordu ben aksamlari hep unutuyodum. ama her sabah mutlakaa ac karnina ictim ta ki ramazan baslayana kadar. ama zaten benim yumutlama günüm ya bitmek üzereydi ya da bitmisti. dolayis ile bence yemeye devam etsemde faydasi olmazdi.

sogan kürünü icerken gecen ay acayip yumurtaliklarimin calistigini hissediyodum. her ictigimden bir - iki saat sonra haril haril calismalar oluyodu sanki. sonra bu ay cörek otu küründe de ayni sekilde. hayatimda hic hissetmedigim batmalari hissettim. bence yumurtlaarimi iyi büyüttü bu kür

sonracima esim test yapmisti teee cok önceden ; doktor sonuclar iyi dogal yolla kalinabilir ama yinede multivitamin yazayim demisti. esimde yok istemem deyip cikmisti.

sonracima bende burdan arastirdim felan hizi nasil yükseltiriz filan diye. bazi iste vitaminler takviyeler filan yaptim. (keciboynuzu kürü yapmak istedim ama TR de olmadigimiz icin biraz pahaliya patliycakti ) neyse

baska naptim ; hmm birisi burda dualari yazmisti uzunca hani. icinde bir sey vardi. kadin regl inin ücüncü günü cuma öglene dogru bir kagida 110 mu 150 mi ne bismillahirrahmanirrahim yazip üzerinde bununla esiyle birlikte olursa ve hergün üstünde tasirsa hamile kalir diyordu.

bunu esim bana reglim bittikten sonra internetten okumustu . hemen o cuma regl im bitmis oldugu halde oturdum yazdim ama halvet te üstümde tutmadim allah affetsin ama utandim Allahimdan yanimda yastigimin altina igneledim. sonra sabahlari kalktigimda üzerime igneledim. sonra disari ccikarken de ( cok büyük yazmisim kocaman kagit olmustu :KK9: ) cantama koyuyordum . yaz oldugu icin incecik kiyafetlerime takamazdim :KK9::KK9::KK9:

neyse sonra cok dua ettim hele iftardan hemen önce ( aglayarak ) dua ettim cok. aglamamin sebebi yalakalik olsun diye degil , kendimi tutamadigimdan.

simdilik bukadar aklima geliyo. siz istediniz kizlar :KK52: uzun gelirse kusura bakmayin.

birde üc senedir sesi cikmayan kocacigim bu ay tutturdu " bebk geliyo bebek geliyo " diye. hayret icine dogmus canimin.

inşallah canım valla bazen banada öle geliyo sonra hamile haberlerini alınca umutlanıyom sonra bakıyorumki yeni denemeler tutmuş gene umudum azalıyo.ne bilim inşallah bir gün bizde ki en kısa zamanda hamileeeeeeeeeeeeeeyim yazabiliriz:KK43:

inşallah cnm ta hayırlı zamanda gelir inş.benimde ilk aylarım o kadar heyecanlıydıki acaba oldumu acaba hamilemiyim şimdi alıştım sanki hiç birşey yapasım yok :KK50:

inşallah cnm ta hayırlı zamanda gelir inş.benimde ilk aylarım o kadar heyecanlıydıki acaba oldumu acaba hamilemiyim şimdi alıştım sanki hiç birşey yapasım yok :KK50:

ya öyle düşünmeyin lütfen, gerçekten çok zor anlamaya çalışıyorum ama rabbim sizin için de böyle istiyor, yılmayın devam edin, ebrulicim sen şu kist gitsin hayırlısıyla birkaç ay daha kendin dene, sonra bence artık hiç bekleme direk yaptır aşılamayı yawwww,, neden zaman kaybedesin ki, nolcak, herkes şimdi aşılamayla hamiş kalıyor canım ya, bunda utanacak sıkılacak bişe yok kii, hayırlısı olsun yani,, ama uzun süre deneyen arkadaşlarım, ben ce daha fazla vakit kaybetmeyin, yapın aşılamayı gitsin :KK49::KK16:

canlarim tekrar tesekkür ederim. anlatilmaz yasanir bir mutluluk. tabii Allahim sonuna kadar yasamayi nasip etsin insallah.

bekleyen arkadaslarim hiccc merak etmeyin. burada neler neler okuduk. ümidinizi sakin kesmeyin. Allah SIKINTILARI verirmis ki daha cok dua etsin kullari sadece ona baglansinlar ondan medet umsunlar diye.

ümitsizlikten sakin ama sakin bahsetmeyin bile.

bu arada dilem dün sen mi demistin ; sabah bi kalktim agzimin ici pas gibi böle kan tadi var gibi ama nasil kötü . dün de dilem söyledi diye etkilendim heralde diye düsündüm. testide yarin öbür gün yapmayi düsünüyordum esim saah tutturdu illa yapalim diye. iyi dedim yapalim ama ne yalan söllim hissediyodum pozitif cikacagini .

benim test ; idrara soktuktan sonra önce kontrol cizgisi belirip sonra sonuc cizgisi beliren testlerdendi. bekledik hemen kontrol cizgisi cikti. kagitta üc dk sonra sonuc cikar diyodu. benimikinde kontol cizgisi belirdi hemen 10 sn sonra sonuc cizgisi belirmeye basladi. gözlwrimize inanamadik. sonra da epey koyulasti.

birde sonsy diyordu bana dün mü ne ; sen kesin hamilesin diye. cünkü benim normalde adet öncesi gögüslerim agrirdi ama bu sefer uclari cok hassaslasti ve acidi. ordan da hissetmistim ama iste hep bir negatif olmasi düsüncesi de oluyo insanda

ya öyle düşünmeyin lütfen, gerçekten çok zor anlamaya çalışıyorum ama rabbim sizin için de böyle istiyor, yılmayın devam edin, ebrulicim sen şu kist gitsin hayırlısıyla birkaç ay daha kendin dene, sonra bence artık hiç bekleme direk yaptır aşılamayı yawwww,, neden zaman kaybedesin ki, nolcak, herkes şimdi aşılamayla hamiş kalıyor canım ya, bunda utanacak sıkılacak bişe yok kii, hayırlısı olsun yani,, ama uzun süre deneyen arkadaşlarım, ben ce daha fazla vakit kaybetmeyin, yapın aşılamayı gitsin :KK49::KK16:

kist gitsin beklemem cnm tedavi derse aşılama yapın diyecem sonuçta yumurtam çatlamıyor çatlamadığı içinde sperm nasıl girsin yumurtanın içine kesinlikle aşılama şart bana evet artık çok zor gücüm tükeniyor gibi Allah ım yardım etsin bize :KK14:

kist gitsin beklemem cnm tedavi derse aşılama yapın diyecem sonuçta yumurtam çatlamıyor çatlamadığı içinde sperm nasıl girsin yumurtanın içine kesinlikle aşılama şart bana evet artık çok zor gücüm tükeniyor gibi Allah ım yardım etsin bize :KK14:

ebru hiçmi çatlamıyo yani iğne vuruluyon 26 mm 28mm yada ne bilim daha büyüyünce hiçmi çatlamıyo?bide eğer çatlamıyosa aşılama oluyomu ki? olmadı önümüzdeki 1-2 ay sonra bende öle aşılama yaptırırım.kızlar bide anlamadığım çatlamıyosa ben nasıl her ay adet oluyom yada sen?

Allah şu mübarek günlerde dualarımızı kabul etsin sana we diğeer bekleyen arkadaşlara da hemen bebişler kondursun göbüşlerine ümit kesilmez bitanem yeter ki '' OL '' desin rabbim :KK16:

bide aşılama bize kaç paraya mal olur acaba.ben raporla falan uğraşamam o yüzden herşey kendi paramızla olcak sanırım.

evet canım ya, bekleme tabii daha , üzülme nolur yaaaa, herkesin hemen çocuğu olacak diye bişey yok ki, zamanı var sizde, peki aşılama için maddi durumun müsait mi

ebru hiçmi çatlamıyo yani iğne vuruluyon 26 mm 28mm yada ne bilim daha büyüyünce hiçmi çatlamıyo?bide eğer çatlamıyosa aşılama oluyomu ki? olmadı önümüzdeki 1-2 ay sonra bende öle aşılama yaptırırım.kızlar bide anlamadığım çatlamıyosa ben nasıl her ay adet oluyom yada sen?

hakkaten ya,, nasıl oluyor bu iş ben de anlamdım, çatlıyor ki kan geliyor dimi yani, rabbim işte, ne olursa ondan canım, sen de bence vakit kaybetme, durumun müsaitse yap hemen aşılamayı, illa doğal yoldan olması şart değil ki, öyle de tatlı bebiş, böyle de tatlı bebiş :KK16:

canım ben 1 sefer çatlatma iğnesi oldum doktor çatlamamış dedi çatladığı zamanda içine kanama yapıyormuş o da kiste çeviriyor aşılama oluyormuş cnm belkide tekrar vurulucam iğneyi ama klomensiz

bide aşılama bize kaç paraya mal olur acaba.ben raporla falan uğraşamam o yüzden herşey kendi paramızla olcak sanırım.

canlarim benim hic bilgim yok bu konuda. amaa asilama topikleri vardir ordan bi bakin isterseniz. birde bende eger bu ay olmasaydi esime bastircaktim asilama filan sorduralim diye. valla hic bekleceke gücüm yoktu artik benimde. ben 33 yasindayim yaa. hadi siz gene kücüksünüzdür

X