Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

ya kızlar ben burda uzun uzun sohbet etmeyi özledim....toplanın artık ya... :KK5::KK5:
asya da hamile ne güzel...topik de hamiş coğaldıkça daha fazla paylaşım olması gerekirken teker teker dağıldınız...:KK49::KK50:

merhaba kızlar benim bu ay da gebelik yok.. adet de olmayacağım geciktirici aldım inşallah yarın yola çıkıyorum umreye gitmek için.. inşallah bu ilacın bi yan etkisi olmaz gerçi çok araştırdım ve doktora yazdırdım ama yine de korkuyorum yaa kızlar geciktirici kullandım ya adet olmadan bu ay içerisinde gebe kalmak imkansız demi ben o kutsal topraklar da olsun çok isterdim belki rabbim orada nasip eder diyordum ama bu durumumdan olayı o umudum da kalmadı... eşim ameliyat olalı 1 ay oldu oraya gidip geldikten sonra da ramazan başlıyor ve ben ankara ya gideceğim babamgile baya bi ara vermiş olacağız. neyse hayırlısı. rabbim hepimize bu yolda sabır versin tez zamanda bizlerede nasip etsin inşallah. hamile arkadaşlarımınkini de sağlıkla kucaklarına versin amin... orada hepimiz için özel dua edeceğim arkadaşlar

allah kabul eder inş.canımm..kızlar bende durum hala tık yok.dün tüp bebek bölümüne gittim raporlarıma baktı hiçbirşey yok dedi muayene oldum güzel dedi.aşılama planladık..iğne ve hap kullanıyorum şuan dün başladım ilaçlara bu cumartesi kontrolüm var.doktor önümüzde ki hafta izinde olacakmış nasıl olcak biliyorum ya o ara yumurtlama olursa :KK43: haftasonuna denk gelir dedi ama bilmiyorum içimi korku kapladı ya bu seferde olmazsa diye :KK43:(((((( dua edin kızlar bana nolurrrr...

taliha, kelam.. hayırlısı inş. bebişler gelecek...,

ben sizleri çok özledim... ebru, papi, asya ve ismini sayamadımlarımı....

kızlar ben aynıyım. bebşi yok... tedaviye başlıyacağız... ramazandan sonra artık... klomen kullanmakla başlıyacağım bu işe:KK1:...

öle işte... gene arada yazan varmı yokmu bakarımm...

herkese merhaba dün akşam geldim türkiyedeyim. rabbim inşallah kabul eder ibadetlerimizi.. gelmeden 2 gün önce adet oldum bu ay o kadar çok umutluyum ki anlatamam çok çok dua ettim hepimiz içinde ettim kızlar rabbim olmayanlara tez zamanda versin olanlarınkini bağışlasın dedim inşallah bizlerin de yüzü gülecek artık çifte bayram yaşarız inişallah. talihacım inşallah aşılaman başarılı geçer bebeğine kavuşursun:KK49::KK49:

herkese merhaba dün akşam geldim türkiyedeyim. rabbim inşallah kabul eder ibadetlerimizi.. gelmeden 2 gün önce adet oldum bu ay o kadar çok umutluyum ki anlatamam çok çok dua ettim hepimiz içinde ettim kızlar rabbim olmayanlara tez zamanda versin olanlarınkini bağışlasın dedim inşallah bizlerin de yüzü gülecek artık çifte bayram yaşarız inişallah. talihacım inşallah aşılaman başarılı geçer bebeğine kavuşursun:KK49::KK49:

hosgeldin canımm.. Rabbim kabul etsin. bizlere de oralara gitmeyi görmeyi nasip etsin inş.. en kısa zamanda sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlarla sevindirir Rabbim..:KK16:

hosgeldin canımm.. Rabbim kabul etsin. bizlere de oralara gitmeyi görmeyi nasip etsin inş.. en kısa zamanda sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlarla sevindirir Rabbim..:KK16:

sağol canım inşallah rabbim isteyen herkese nasip eder oralara gitmeyi...:KK16::KK16:

taliha, kelam.. hayırlısı inş. bebişler gelecek...,

ben sizleri çok özledim... ebru, papi, asya ve ismini sayamadımlarımı....

kızlar ben aynıyım. bebşi yok... tedaviye başlıyacağız... ramazandan sonra artık... klomen kullanmakla başlıyacağım bu işe:KK1:...

öle işte... gene arada yazan varmı yokmu bakarımm...

Küçük pisi valla kızlar gitti gelmiyor artıkk bende arada bakıyorum.öyleee işdee

Kelam hoşgelsin hayırlısı olsun arkadaşımm kısmet işdeee.benimde cumartesi aşılamam olacak hayırlısı ile :KK70:

Küçük pisi valla kızlar gitti gelmiyor artıkk bende arada bakıyorum.öyleee işdee

Kelam hoşgelsin hayırlısı olsun arkadaşımm kısmet işdeee.benimde cumartesi aşılamam olacak hayırlısı ile :KK70:

kızlarr merhaba,bugün cumartesi ve 14.günüm aşılama yapıldı ama eşimin spermi düşük çıktı yaaa :S 15.milyon yıkanınca 5 milyon kaldı hepsini rahmime koydu evde yatıyorum şimdi :KK43: inş. tutar kızlar.

merhaba kızlar aranızda gebelik öncesi kontrollerde kızamıkçığa bağışıklığı olmayan varmı aşı oldunuzmu benm bağışıklığım yokmuş ve Allah korusun hamilelikte kızamıkçık olunurusa bebeğin sakat doğması ihtimali yüksekmiş doktor benden istedi ve ben aşıyı hiçbiyerde bulamadım ve bir ay korunmamız gerekiyomuş bir ay daha beklemek bile istemiyorum ya sizler naptınız:26::26:

kızlarr merhaba,bugün cumartesi ve 14.günüm aşılama yapıldı ama eşimin spermi düşük çıktı yaaa :S 15.milyon yıkanınca 5 milyon kaldı hepsini rahmime koydu evde yatıyorum şimdi :KK43: inş. tutar kızlar.

canım inşallah tutar da bu bayram çifte bayram yaşarsın inşallahhh:KK49::KK49::KK49::KK49:

merhaba kızlar aranızda gebelik öncesi kontrollerde kızamıkçığa bağışıklığı olmayan varmı aşı oldunuzmu benm bağışıklığım yokmuş ve Allah korusun hamilelikte kızamıkçık olunurusa bebeğin sakat doğması ihtimali yüksekmiş doktor benden istedi ve ben aşıyı hiçbiyerde bulamadım ve bir ay korunmamız gerekiyomuş bir ay daha beklemek bile istemiyorum ya sizler naptınız:26::26:

benim ilk gebeliğimde çıkmıştı rubella testi negatifti.dr.2.bebek düşünmeden yaptır demişti.geçen yıl martta gidip Dr.a anlattım aşıyı eczane getirtti dr. 3 ay korun demişti ama hala bebiş yok maalesef...fiyatı çok pahalı değil aslında 18 tl idi ama canlı aşı olduğundan sürekli bulunmuyor

herkeslere günaydın canlarım ne vr ne yok uzun zamandır giremedim zorlu günleri atlattım çok şükür 22 haftalık oldum bebeklerim ikiside kız ve onları çok seviyorum değişiklik var mı aranızda

herkeslere günaydın canlarım ne vr ne yok uzun zamandır giremedim zorlu günleri atlattım çok şükür 22 haftalık oldum bebeklerim ikiside kız ve onları çok seviyorum değişiklik var mı aranızda

maşallah canım.. allah sağlıkla vaktinde kucağına almayı nasip etsin. benim de 2 oğlum 1 kızım oluyor inş..
:KK16::KK16::KK16:

gibi değil ikinci çizgi var ne güzel çok sevindim canım... allah tamamına erdirsin darısı bizlere inşallah... bak senin bayramın çifte bayram olacak inşallah inşallah bayrama kadar bende müjdeli haber alırım

inşallah vardır kelamcimmm yarın test yapekleyenlerıcam işdee....en canı gönülden diliyorum..rabbim tüm bekleyenlere en kısa zamanda veririr inşşşşşşşşşşşşşşşş

talihacımmm hayırlı olsun canım yaa... geliyor bebiş geliyor inş.. darısı bekleyen tüm arkadaşların basınaa...:KK16:

X