Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

Burda insanların birbirleriyle duygularını paylaşması gerçekten çok güzel, dediğiniz doğru yeri geliyor ne annen anlıyor ne kardeşin burda sizler gibi insanlar olduğu için çok mutluyum sizi çok seviyorummmmm iyiki varsınız kısa zamanda sizlerler kaynaştımmmm çalışıyorum giremediğim zamanlar aklım sizde kalıyor vallahiiii :):) fırsat buldukça burdayımmm bana dua edin olur mu inşallahhh sonuç güzel olurrr... Bu 2. Aşılama buda olmassa tüp bebek mi yapsam acaba

canım benim bizde seni seviyoruz :KK16: inşallah sonucun pozitif olacak, şimdi diğer ihtimalleri düşünmeyelim. bebiş gelecek bu mübarek günde. dualarım seninle ve heyecanla bekliyorummmmmmmmm

günaydın kızlar...

ebru geçmiş olsun.. birkaç yerde okumuştum hamiş olunca sonlarına doğru grip gibi olabiliyormuş... aslında bebiştenmiş.. ne kadar doğru bilmiyorum. ama senin geçerli olsunda bebişin vardır.

canım benim bizde seni seviyoruz :KK16: Inşallah sonucun pozitif olacak, şimdi diğer ihtimalleri düşünmeyelim. Bebiş gelecek bu mübarek günde. Dualarım seninle ve heyecanla bekliyorummmmmmmmm

allahım inşallah bu mübarek günde yüzümüzü güldürür...dualarınız için teşekkür ediyorum sizleri çok seviyorum şimdi çıkmam lazım görüşürüz kızlar.....

günaydın kızlar...

ebru geçmiş olsun.. birkaç yerde okumuştum hamiş olunca sonlarına doğru grip gibi olabiliyormuş... aslında bebiştenmiş.. ne kadar doğru bilmiyorum. ama senin geçerli olsunda bebişin vardır.

günaydın kuzum, nasılsın ne var ne yok?

allahım inşallah bu mübarek günde yüzümüzü güldürür...dualarınız için teşekkür ediyorum sizleri çok seviyorum şimdi çıkmam lazım görüşürüz kızlar.....

hadi hayırlı haberlerini bekliyoruz canım. dikkatlice git gel.. inşallah güzel haberinle şenlenecek topik :KK8:

Burda insanların birbirleriyle duygularını paylaşması gerçekten çok güzel, dediğiniz doğru yeri geliyor ne annen anlıyor ne kardeşin burda sizler gibi insanlar olduğu için çok mutluyum sizi çok seviyorummmmm iyiki varsınız kısa zamanda sizlerler kaynaştımmmm çalışıyorum giremediğim zamanlar aklım sizde kalıyor vallahiiii :):) fırsat buldukça burdayımmm bana dua edin olur mu inşallahhh sonuç güzel olurrr... Bu 2. Aşılama buda olmassa tüp bebek mi yapsam acaba

sende iyiki varsın cnm ne mutlu birbirimize yardımcı olabildiysek Allah ım yardımcın olsun bence izleyeceğin yolu doktorun söylese daha iyi olur cnm :KK49:

inşallahh canım gelince olumlu olumsuz yazıcamm.... Dua edin banaaaa...
dualarımız seninle canımm
günaydın kızlar...

günaydın cnm sağolasın ay ne bileyim çok ateşim var terliyorum resmen inşallah vardır bebek te sevinirim 4 gun sonra :KK54:

hadi rast gele kuzum inşallah yüzün güler bebemmm :KK16:

ben iyiyim papi. işler arada yoğunlaşıyor. bende yazamıyorum. zaten net yavaş. bu arada Kandiliniz Mübarek olsun. inş. güzel değerlendirebiliriz...

canım kimi kistler gebeliğe engel değil hamile kalınca kistin buyumuyor sezeryanla kistte alınıyor ama bazı kistler gebeliğe engel mesela benimki vücudum kendisi üretiyor çaresi yok direk tüp bebek her ay olmuyor tabiki bu ay macun yedim kistim için şifam olur inşallah

senin pko dedikleri kişst mi tatlım

Kızlar ben doktordan geldim. yumoşlarım hala yeterince büyük değil. sebebi de çok fazla vardı ya minikler falan, onlarda büyüyo çılgın gibi :) yani benim ilaçlar bölünüyo hepsine birden. doktorum 2 3 tanesini büyütse iyiydi ama bu sebeple yavaş oluyor. neyse dozu arttırdık sonra tekrar muayene. geç büyümesi olumsuzmu dedim? yok önemli olan istenilen boyutta çatlatalım dedi. kalınlığım iyi olmuş bu arada. biliyosunuz ona çok takmıştım üzülmüştüm. Alah hepimizin yardımcısı olsun. Bana ettiğiniz güzel duaları biliyorum, ben de ediyorum sürekli. Dileyin vereyim demiş Rabbim. Diliyorum canı gönülden hepimiz için. Şu müberek günde ettiğimiz dualar kabul olsun inşallah. Amin.

Kızlar ben doktordan geldim. yumoşlarım hala yeterince büyük değil. sebebi de çok fazla vardı ya minikler falan, onlarda büyüyo çılgın gibi :) yani benim ilaçlar bölünüyo hepsine birden. doktorum 2 3 tanesini büyütse iyiydi ama bu sebeple yavaş oluyor. neyse dozu arttırdık sonra tekrar muayene. geç büyümesi olumsuzmu dedim? yok önemli olan istenilen boyutta çatlatalım dedi. kalınlığım iyi olmuş bu arada. biliyosunuz ona çok takmıştım üzülmüştüm. Alah hepimizin yardımcısı olsun. Bana ettiğiniz güzel duaları biliyorum, ben de ediyorum sürekli. Dileyin vereyim demiş Rabbim. Diliyorum canı gönülden hepimiz için. Şu müberek günde ettiğimiz dualar kabul olsun inşallah. Amin.

hoşgeldin canım benim çok sevindim inşallah olucak sen merak etme stres yok tamammı bak duzene giriyor herşey takılma bu kadar amin bitanem aminnn:KK49:

Canim benim cok sevindim:KK16:Hayirlisi ile devamida gelecek insallah.Sadece icini ferah tut.Insallah dualarimiz kabul olur canim.

Kandiliniz mubarek olsun arkadaslar.Allah bu mubarek gunde butun dualarimizi kabul eylesin.

Amin canım. Bugünü dolu dolu geçirmek kısmet olur inşallah, hepimize dualarla..

hoşgeldin canım benim çok sevindim inşallah olucak sen merak etme stres yok tamammı bak duzene giriyor herşey takılma bu kadar amin bitanem aminnn:KK49:

tatlımmmmm evet şitres yok yapmıcam artık şitres (inşallah :KK1: ) sarılalım biz gel buraa :KK19::KK19:

canlarım ben geldim
hepimizin kandili mübarek olsun dualarımız kabul olsun Rabbim hepimize en yakın zamanda sağlıkla bir bebek nasip etsin yuvalarımızın huzuru bozulmasın Allah bu günlerimizi aratmasın

X