Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

rica ederim canım ne demek. üzülme elbet bizim de olacak beklemekten başka çaremiz yok. Evet adetin bitsin 2 günde bir yapmaya başlayın önemli günleri atlamayın. Bu ay bu şekilde dene. Olmazsa önümüzdeki ay ovülasyon testi sipariş edersin. Onunda nasıl kullanılacağını anlatırız biz. Yumurtlamayı testle takip edip ona göre ilişkiye giriliyor. Neyse sen bir önce böyle dene de inşallah tutacak...

peki hergün yapsam olmaz mı

Kızlar beni heyecanlandırdınızz vallahii :):) inşallah tutmuştur diyorum rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın inşallahh tüm isteyenlere nasip etsinn.... Gidip kan vermem lazım ama bugün işyerinden çıkmam imkansızz görünüyooo yada yarın sabah idrar testi yapsam çıkar mı kii? Ne diyosunuzz

canım şimdiki idrar testleri çok hassas. bence 15. günde idrarda çıkabilir. ama tabii en güveniliri kana gitmek. iş çıkışı acile uğrayıver olmazsa

peki hergün yapsam olmaz mı

doktorlar genelde 2 günde bir öneriyorlar, sperm kalitesi açısından. spermler içerde 36-48 saat arası yaşıyormuş. ama mesela yumurta takibinde bana doktorum regl den sonra 2 günde bir diyor. önemli günlere geldiğimde geçer sefer 2 gün üstüste 1 gün boş 1 gün ilişki şeklinde bir ilişki tablosu çizmişti. olmazsa mesela 2 şubat 3 şubat üst üste deneyin. Yani öncesinde hergün yapmanızı tavsiye etmem.. ama sen bilirsin tabiki. bu bebişlerin nasıl ne zaman tutacağı belli olmuyor...

doktorlar genelde 2 günde bir öneriyorlar, sperm kalitesi açısından. Spermler içerde 36-48 saat arası yaşıyormuş. Ama mesela yumurta takibinde bana doktorum regl den sonra 2 günde bir diyor. önemli günlere geldiğimde geçer sefer 2 gün üstüste 1 gün boş 1 gün ilişki şeklinde bir ilişki tablosu çizmişti. Olmazsa mesela 2 şubat 3 şubat üst üste deneyin. Yani öncesinde hergün yapmanızı tavsiye etmem.. Ama sen bilirsin tabiki. Bu bebişlerin nasıl ne zaman tutacağı belli olmuyor...
sen kaç yıldır uğraşıyorsun ve neden olmuyor

sen kaç yıldır uğraşıyorsun ve neden olmuyor

10 aydır uğraşıyorum. Eşimde bir sıkıntı yok. Benim de hormonal bir problemim var (tiroid) hem endokrin uzmanına hem de jinekoloğa gidiyorum. geçen ay klomen+çatlatma iğnesi denedik. olmadı. bu ayda puregon+çatlatma iğnesi deniyoruz. inşallah tutar. öyle işte...

10 aydır uğraşıyorum. Eşimde bir sıkıntı yok. Benim de hormonal bir problemim var (tiroid) hem endokrin uzmanına hem de jinekoloğa gidiyorum. geçen ay klomen+çatlatma iğnesi denedik. olmadı. bu ayda puregon+çatlatma iğnesi deniyoruz. inşallah tutar. öyle işte...

tirioid teyzemde vardı allaha şükür oldu bebeği seninde olacak inşallah yaa aramızda fark yok fazla 7 yada 8 aydır da ben uğraşıyorum belki bizdede bi sıkıntı vardır gitmedik daha hiç doktora

tirioid teyzemde vardı allaha şükür oldu bebeği seninde olacak inşallah yaa aramızda fark yok fazla 7 yada 8 aydır da ben uğraşıyorum belki bizdede bi sıkıntı vardır gitmedik daha hiç doktora

Allah bağışlasın maşallah. inşallah olur bizim de hepimizin. Sen bu ay dene bakalım günlere göre, sonuçta hiç dikkat etmemişsin tutturamamış olabilirsiniz zamanını. Olmazsa eğer gitmek istersen sonraki aylarda reglin 3. gününde randevu al ve git. Muayayene ediyorlar, smear testi alınıyor ve kan testi ile hormon sonuçlarına bakılıyor. Tüm bunlar normal çıkarsa denemeye devam edin diyorlar. Yine de olmazsa eşten sperm testi senden de rahim filmi isterler ama inşallah hiçbirine gerek kalmaz. Yaşın kaç bu arada. çok küçüksen de en az bir sene bekle derim doktora gitmek için...

Allah bağışlasın maşallah. inşallah olur bizim de hepimizin. Sen bu ay dene bakalım günlere göre, sonuçta hiç dikkat etmemişsin tutturamamış olabilirsiniz zamanını. Olmazsa eğer gitmek istersen sonraki aylarda reglin 3. gününde randevu al ve git. Muayayene ediyorlar, smear testi alınıyor ve kan testi ile hormon sonuçlarına bakılıyor. Tüm bunlar normal çıkarsa denemeye devam edin diyorlar. Yine de olmazsa eşten sperm testi senden de rahim filmi isterler ama inşallah hiçbirine gerek kalmaz. Yaşın kaç bu arada. çok küçüksen de en az bir sene bekle derim doktora gitmek için...

28 yaşındayım o rahim filmi çok zor diyorlar doğru mu inşallah dediğin gibi gerek kalmaz hiç birine çok kokuyorum olmayacak diye

28 yaşındayım o rahim filmi çok zor diyorlar doğru mu inşallah dediğin gibi gerek kalmaz hiç birine çok kokuyorum olmayacak diye

Ben de 27 yaşındayım canım. Ben de rahim filmi çektirmeden önce çok korkuyordum. Ama burdaki çektiren arkadaşlarım çok iyi motive ettiler, anlattılar sağolsunlar. Ve hiç hissetmedim diyebilirim. Zaten anestezili olmuştum ben, ama sonrasındada ağrım olmadı. En kötüsü bunları kafa da kurmak, o insanı çok yoruyor. Benim hep öyle oldu. Bu ay güzel haberini alırsın inşallah...

Ben de 27 yaşındayım canım. Ben de rahim filmi çektirmeden önce çok korkuyordum. Ama burdaki çektiren arkadaşlarım çok iyi motive ettiler, anlattılar sağolsunlar. Ve hiç hissetmedim diyebilirim. Zaten anestezili olmuştum ben, ama sonrasındada ağrım olmadı. En kötüsü bunları kafa da kurmak, o insanı çok yoruyor. Benim hep öyle oldu. Bu ay güzel haberini alırsın inşallah...

inşallah yaa hemen bebeğimi kucaklamak istiyorum gelsin artık yaa tirioid yüzünden çocuk olmaması çok ilginç ama off allah hepimize şifa versin

selam kızlar.... nabersiniz... ben iyiyim işte. kırmızılarımda gitti.

Son düzenleme:
inşallah yaa hemen bebeğimi kucaklamak istiyorum gelsin artık yaa tirioid yüzünden çocuk olmaması çok ilginç ama off allah hepimize şifa versin

Aslında kesin olarak herkesi etkileyecek diye bir şey yokmuş, ama bazı insanlarda yumurtlama da probleme sebep olabiliyormuş. bu hastayığa sahip hemde ileri derecede sahip 2-3 çocukları olanlar var doğal yolla. Yani her şey nasip. Zamanı gelmemiş demekki. Dediğin gibi Allah şifa versin. Sağlıkla bebişlerimizi de versin...

selam kızlar.... nabersiniz... ben iyiyim işte. kırmızılarımda gitti.

selam canım. oh sevindim, yeni döngünde bebeğin gelir inşallah...

Aslında kesin olarak herkesi etkileyecek diye bir şey yokmuş, ama bazı insanlarda yumurtlama da probleme sebep olabiliyormuş. bu hastayığa sahip hemde ileri derecede sahip 2-3 çocukları olanlar var doğal yolla. Yani her şey nasip. Zamanı gelmemiş demekki. Dediğin gibi Allah şifa versin. Sağlıkla bebişlerimizi de versin...

selam canım. oh sevindim, yeni döngünde bebeğin gelir inşallah...

amin inş. hepimizin minişleri gelir...

sevgicim kuzum benim heyecanla senın haberlerini bekliyorum güzel anne adayım benim:KK16:hakkında hayırlısı bıtanem inş hayırlı haberler alırsın...

clore senınle beraber bızde heyecan yaptık.. hadi bakalım inş yüzün gülecek :KK76:

kıslar günaydın ben geldim.dün doktora gittim sağda hiç yumurta yok solda 3 tane var ama boyutunu söylemedi 3 tane daha iğne verdi kullan perşembe günü gel dedi allah kısmet ederse cumartesi aşılamam olabilir.neyse kıslar ben kaçtım hemencik gelcem

X