Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

ay bi işim çıktıda çıkmak zorunda kaldım kızlar kusura bakmayın,

ya ebruş bana doktor bi ilaç dedi ama klomen değil bilindik bişiy değil ilk kez duydum ihtimali arttırcak dedi neyle ilgili anlamadım valla 3 ay kullanacaksın dedi, doktora gittim geldim kafamda yine soru işaretleri :44:

allah allah acaba ne verecek.klomene benzer bir ilaçmı acaba.neyse aldığın zaman araştırırsın bizide aydınlatırsın.hadi inşallah bu aylarda güzel haberler vercen sen bize.

ah canım nasıl kaydetmedim ben onun adını zaten bi bilsem, belki de klomen tarzıdır bir hormon ilacıymış cumartesi telefonlaşıcaz doktorla belki o zaman al diye söyler :) oyy valla artık verelim ya mutlu mutlu haberler betüşün arkasından hepimiz gelelim inşallahh topiğimiz iyicceeee hamiş topiği olsun taşsın :KK49::KK49::KK49:

Bebek bekleyen ve bebek isteyen herkes için bir topiğimiz olsun paylaşımlarda bulunalım istedik.şimdilik 25 hamilemiz var ve Allahın izniyle daha da artacak .Hepimiz hamile kalabilmek için türlü uğraşlar veriyoruz sabırla umutla duayla bebişlerimizi bekliyoruz.Bu süreci paylaşarak anlatarak birbirimizi dinleyerek geçirmekten yanayız.

Umarım hepimizin gönlüne göre olur ve hepimize Allah en yakın zamanda sağlıklı hayırlı bebekler nasip eder.

Haydi Bakalım buyrun sohbete
:KK16::KK16:

Topiğimiz hayırlı ve de uğurlu olsun canlarımmm

:nazar::nazar:HAMİLELERİMİZ:KK49::KK49::nazar::nazar:

İSİM
KAÇINCI BEBEK
KALIŞ ŞEKLİ
domrabre
26
3.ay
ilk
normal(salla titret:KK9:)
:nazar:
ebah234
haunted...
IntromTrack
EdaHayat
helinaslı
32
İlk ay
2.bebek
normal
lalearslan
25
1 yıl
İlk
rahim filminden 2 ay sonra
sonys
29
3.ay
İlk
Normal
pampisim
bebegi

Düşükten sonra 2.ay
İlk
Normal:nazar:
huysuzmelek
27
ilk ay
İlk
Normal
pisipamuk26
İlk ay
İlk
normal(salla titret
girlhahawq2.gif
)
katinamm
28
5.ay
İlk
normal(salla titret
girlhahawq2.gif
)
dilem
29
3.ay
İlk
normal(salla titret
girlhahawq2.gif
)
UP_YG
26
7.ay
İlk
normal(salla titret
girlhahawq2.gif
)
burcos
33
2.ay
İlk
çörek otu soğan kürü
eşe vitamin takviyesi
gulcanosi
23
İlk ay
İlk
Normal
nuradamla
24
4.ay
İlk:nazar:
ENABE
30
2 yıl
İlk(2 düşük normal doğum (3.5 aylık ikiz gebelik))
mavihayal
265.ayİlkNormal:nazar:
tekdilekim
29
9.ay

aeangin
24
11.ay

femolove
25

efulim46

elifhusna

:nazar:HAMİLELİK YOLU GÖZLEYENLER:nazar:

:nazar::nazar:İŞTE UĞURLU LİSTEMİZ:nazar::nazar:

İSİM
BEKLENEN ADET TARİHİ
KAÇINCI BEBEK
Nazarboncugm
25
3 ay
28 ağustos
İlk
ayaz1809256.ay30 Ağustosİlk
seval88
24
4.ay
31 ağustos
İlk
graficdesigner298.ay5 Eylülİlk
gkcenglish
281,5 yıl7 Eylülİlk
taliha
25
2 yıl
8 Eylül
İlk
Karbeyza
28
4.ay
13 Eylül
İlk

asyahayat
29
2 yıl
17 Eylül
İlk
bilgemadam291 yıl18 Eylülİlk (1 düşük)
bur_mus2312.ay20 Eylülİlk
fatmaipek
32
4.ay
23 Eylül
2.bebek
(ilki kız)
efsunn07305.ay28 Eylül2.bebek
(ilki kız)
papilloamour276.ay28 Eylülİlk
ebebebruli261,5 yıl28 Eylülİlk
küçükpisi
28
5.ay
2 Ekim
İlk
taylaninannesi
35
2.ay
2 Ekim
2.bebek
(ilki erkek)
kelam 231.yıl5 Ekimİlk
dcl_xcl
2817 ay6 Ekimilk (2 düşük 1kürtaj)

Lailahe illallah Muhammedün Resullullah gerek yüzün gölgesiyle dünya ve ahiret muradımızı ver.Amin

benide alın listeye lütfeennn 4 aylık evliyim........................

iyi akşamlar kıslar kocaman öpüldünüz.PRENSES sen takıl bizimle arkadaşlar yarın görünce ekler.

günaydın kızlar dün doktora gittim adetimin 3. günüydü bana fostiman 75 diye iğne yazdı yumurta geliştirme iğnesiymiş 6 tane vurul 1 haftada pazartesi gel tekrar görcem dedi benim ilk hamileleliğimde menegon diye iğneyle oldu sonra çatlatma iğnesi vuruldum hamile kaldım ama malesef 2 ay önce bebeğim öldü karnımda 3 buçuk aylıktı aaba bu iğne işe ararmı menegon yaramıştı 4 yumurtam olmuştu 2 si çatlamıştı....

günaydın kızlar dün doktora gittim adetimin 3. günüydü bana fostiman 75 diye iğne yazdı yumurta geliştirme iğnesiymiş 6 tane vurul 1 haftada pazartesi gel tekrar görcem dedi benim ilk hamileleliğimde menegon diye iğneyle oldu sonra çatlatma iğnesi vuruldum hamile kaldım ama malesef 2 ay önce bebeğim öldü karnımda 3 buçuk aylıktı aaba bu iğne işe ararmı menegon yaramıştı 4 yumurtam olmuştu 2 si çatlamıştı....

inşallah işe yarar canım da hamile kalırsın yine bu ay

efsunn hamileymişşn hayırlı olsn canım ben uzun zamandr giremiyorm bulantılr mahvetti beni sizlri cok merak ettm bikac arkadas daha vardı cok isteyn rabbim herkeze nasip etsn duamdasınz

Kıslar günaydın.nasılsınız bakalım.ben bugün son iğnemi yapacağım.yarın akşam doktor kontrolü var bakalım ne dicek merak ediyorum inşallah işe yaramıştır.

kıslar günaydın.nasılsınız bakalım.ben bugün son iğnemi yapacağım.yarın akşam doktor kontrolü var bakalım ne dicek merak ediyorum inşallah işe yaramıştır.

gunaydın tatlım hadi hayırlısı bakalım ağrıda yapıyordur bu iğneler sana inş.güzel haberler vereceksin cnm :KK49:

efsunn hamileymişşn hayırlı olsn canım ben uzun zamandr giremiyorm bulantılr mahvetti beni sizlri cok merak ettm bikac arkadas daha vardı cok isteyn rabbim herkeze nasip etsn duamdasınz

Tatlım çubuk kraker çok işe yarıyormuş denemişsindir gerçi,çok geçmiş olsun.. Hamilelik takvimi yapsana bebişin ne kadarlık olmuş görelim bizde :)))

Kıslar günaydın.nasılsınız bakalım.ben bugün son iğnemi yapacağım.yarın akşam doktor kontrolü var bakalım ne dicek merak ediyorum inşallah işe yaramıştır.

canım bu senin kaçıncı günün şimdi, inşallah hayırlı sonuçlarla döneceksin :KK16::KK16:

canım çok teşekkür ederim sanada Sağlıklı doğumlar nasip etsin Rabbim.
forumda okudum sade soda da iyi geliyormuş

inşallah canım güzel haberlerle gel yarın

benimde son 4 gunum inş.olmam ya eğer olursamda gitmiycem doktora kendi haline bırakacam :KK30:

canım benim hadi inşallah tutmuştur bu ay :emir_bebek: kendi haline bırakmak iyi olur aslında ama ben hiç bırakamadığım için dr beni rahatlatıyor, çünkü düşünmeden edemiyorum ve kafamda kuruyorum milyonlarca şey:KK53:

X