Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

Yeni bir haftaya daha merhaba. Herkese günaydın :KK66:nasılsınız kızçelerim :KK16:

istanbul canım sen?

tamam canım değiştirirm listede

ya işte babaanne anneanne güzel bakıyorda birtakım sorunlar da peşinden geliyor haliyle ben devlet memuruyum 2,5 yıllık bir izin süresi var belki kreşe veriririm hemen arkasından tabi hele bi gelsin de :)
ya dediğin gibi daha çocuk yokken bunun konuşulması kırıyor insanı

Anlasılmak ne güzeell:)) BEn de Ankaradayım..Bu arada memur olmayı becerebılırsem ben de senınle aynı yolu ızlemeyı dusunucem..bu arada benım eşim de benden 12 yas buyuk oldugu ıcın emekli olmasına az kaldı. En kötü ihtimalle o anne olucak, ben baba :)

günaydın kuzularımm nasılsınız..benim kaç gündür midem fena..değil 16 hafta 10 haftayı bile beklemek zor..
devlet yasa koysaaa hamile kadınlar gebelik sürecini evde geçirecek üzerinede maaşı işlicek dese..yokmu öyle bi cengaver :KK31:

Yeni bir haftaya daha merhaba. Herkese günaydın :KK66:nasılsınız kızçelerim :KK16:
kuzucum iyiyiz çok şükür sen nasılsın?

kızlar benim kırmızılar hala gelmedi. şimdi ne adet olacağıma ne de hamişliğe dair belirtim yok denecek kadar az. sadece bastırınca göğüslerim acıyo o kadar. bugün yola çıkıcam 2 hafta yokum. dua edin de bu kırmızılar gelmesin bende. benim de dualarım sizlerle olacak. öptüm hepinizi:KK42:
hadi inşallah güzel haberlerle gel tatilden

istanbul canım sen?

tamam canım değiştirirm listede

Anlasılmak ne güzeell:)) BEn de Ankaradayım..Bu arada memur olmayı becerebılırsem ben de senınle aynı yolu ızlemeyı dusunucem..bu arada benım eşim de benden 12 yas buyuk oldugu ıcın emekli olmasına az kaldı. En kötü ihtimalle o anne olucak, ben baba :)
anlamazmıyım canım ya. memur olmak o yönden iyi işte.gönlüne göre olsun hiç olmadı eşin bakar :)

bende iyiyim cnm bugun 11.gunum ve hala kahverengi akıntım geliyor acaba kistten dolayımı :KK43: doktoruma sorsammıki ?

günaydın kuzularımm nasılsınız..benim kaç gündür midem fena..değil 16 hafta 10 haftayı bile beklemek zor..
devlet yasa koysaaa hamile kadınlar gebelik sürecini evde geçirecek üzerinede maaşı işlicek dese..yokmu öyle bi cengaver :KK31:

günaydın katinamm bebişler için herşeye katlanılıyor işte yeterki sağlıkla gelsinler.
iyiymiş o yasa ya :KK9:

bu arada arkadaşlar geçen hafta yokum diye duaları okumamazlık yapmadım. sırası gelen herkeze okudum dualarımı Allah kabul etsin....

taylanın annesi benim annemde haziranda bizdeydi ben hiç fikrimi söylemedim ama kızımı görünce aman kızım biraz daha büyüsünde sonra yap 2.yi dedi .bizim aileler şehir dışında zaten kızım doğcağı zaman k.v. gelip bakarım dedi eşimde öyle istiyordu ama ben istemedim nedenlerinide söyleyince eşim kabul etti 10 aylıktı bakıcıya bıraktım.büyükler çocukların her istediğini yaptığı için şımartıyorlar malesef birde bişey söyleyince biz bilmiyormuyuz sizi kim büyüttü demeleri yokmu ama bakıcıya her şeyi söyleyebilirsin .gerçi ben yarım gün çalışıyorum tam gün olsa daha zor olurdu heralde

günaydın kızlarr, nabersiniz? karbeyza, asya ve enabe için okudum Allah kabul etsin inşallah :KK16: asyacım test yaparım diyodun haftasonuna naptın nettin??

Günaydın herkese hayırlı haftalar,
efsuncum benim yeni regl tarihim 5 eylül, müsait olduğunda düzenlersin canım :KK34:
karbeyza, asyahayat, enabe, kızlar tevhidlerinizi okudum, ALlah kabul etsin inşallah tüm okuyanlarınkini, tez vakitte hamişler listesine kayarsınız inşallah :KK1:
önceden değiştirmişim tatlım listede

günaydın kızlarr, nabersiniz? karbeyza, asya ve enabe için okudum Allah kabul etsin inşallah :KK16: asyacım test yaparım diyodun haftasonuna naptın nettin??

hoşgeldin kuzucum sen nasptın nasıldı haftasonu tatilin?
taylanın annesi benim annemde haziranda bizdeydi ben hiç fikrimi söylemedim ama kızımı görünce aman kızım biraz daha büyüsünde sonra yap 2.yi dedi .bizim aileler şehir dışında zaten kızım doğcağı zaman k.v. gelip bakarım dedi eşimde öyle istiyordu ama ben istemedim nedenlerinide söyleyince eşim kabul etti 10 aylıktı bakıcıya bıraktım.büyükler çocukların her istediğini yaptığı için şımartıyorlar malesef birde bişey söyleyince biz bilmiyormuyuz sizi kim büyüttü demeleri yokmu ama bakıcıya her şeyi söyleyebilirsin .gerçi ben yarım gün çalışıyorum tam gün olsa daha zor olurdu heralde

en doğrusunu yapmışsın bence güvenilir bir bakıcı bulsa insann en güzeli o aslında

X