hamilelik yaşamış arkadaşlarımdan yardım istiyorum

SaskinAnne

Zeynep'im... babasının süsü annesinin ömrü...
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2011
7.754
8.268
41
topic'te sürekli yazıyorum ama burada da paylaşmak istedim.
2 ay önce ovulasyon tarihimden 1 hafta sonra lekelenmem oldu. hamilelik belirtisiymiş bebek yerleşirmiş. ben nereden bileyim o gün temizlik yapıyordum koltuk kaldırdım. öyle bir leke zannettim. o ay adetim gecikti 5 gün kadar ki hayatımda ilk adet gecikmem oldu. belki benim minik yavrum bana geldi ama zayıf bir embiriyo olduğu için beni bıraktı bilmiyorum. artık daha düzenli ilişki ile kesin olarak bebek istediğimize karar verdik. ovulasyon tarihimi (hatta bu ay birkaç kere oldu sanırım) ateş yöntemi ve vajinal akıntı ile tespit ettim ve birer gün ara ile birliktelik oldu.
şimdi adetime 6 gün var ve bende;
gaz
baş ağrısı
bacaklarda çekme
bel ağrısı
yoğun kıvamda akıntı var
hatta akıntım hiç bitmedi bu ay. ilk yaşadığım lekelenmeyi bekledim ama gelmedi. o biraz kafamı karıştırdı. sizce bunların hamilelik belirtisi ile alakası varmıdır?

Canım çok geçmiş olsun. buay benimde adetime 6 gün var. lekelenme herkadında olmayabiliyormuş. bilgin olsun.
bende de gaz var akıntı yok ve göğüslerim her zaman şişerdi acırdı oda yok
benimde aklım felakat karışık. inşallah hayırlısı olur...

allah gönlüne göre versin canım inşallah hamilesindir. daha adetine varmış biraz bekle derim. gerçi benim birkaçgün önceden test yaptığımda çıkmıştı. ilk belirtiyi göğüsler veriyor bende öyle olmuştu. acıyolarda ve normalde pek belim ağrımaz belim ağrımıştı. sendede olabilir.

heyecanlıyım ama ümitsizim karışık duygularım var

peki akıntın oluyormu?

heyecanlıyım ama ümitsizim karışık duygularım var

benimde öyle canım hem ümitlendirmek istiyorum hemde istemiyorum.
bi an geliyor hamileyim diyorum bi an adet olucam diyorum boşuna ümitlenme diyorum kendime

hayırlısı ne diyelim inşallahh allah gönlümüze göre verir.

inşaallah canım Rabbim hayırlını versin

cnm ben kendi vucudumu tanıyamıyorum artık:)
her ay olan şeylerden farklı olraka gögüsüm şişti agrıyor bideee karnım agrıyor batma falan yok hani adet olcagın zaman olur ya öle bi agrı .. az kaldı snein 6 benim7 gün... nsl gececek

kuzum benim bel ağrıları arttı iyice ayyy bir bilsem bebek varmı yokmu

kuzum benim bel ağrıları arttı iyice ayyy bir bilsem bebek varmı yokmu

Suan bebisim olmasa bile 6 kez gebelik yasadim her gebeligimde farkli seyler oluyordu,
her kadinda belirtiler farkli olabiliyor. Sen s1kma canini ve sabirla bekle stres de yapma kendine

Canım bende 10 haftalık gebeyim. Senin yaşadıklarının hepsi benim gebelik belirtilerimdi. Kasık ağrısı,gazlanma, akıntı, memelerde inanılmaz derecede hassasiyet mide bulantısı ve baş dönmeside olduğu için adetime 3 gün kala gebelik testi yaptığımda pozitif çıkmıştı. Ama sen yinede bekle çünkü testte tek çizgiyi görmek gerçektende çok heves kırıcı bişey. En azından adetinin üstünden 4-5 gün geçsin öyle yap.Umarım hayırlı haberlerini alırsın. Rabbim gönlüne göre versin inşallah..

ayyyyyyyyyyyyyyyyy ciddimisinnn

SLM ARADASLAR BENIMDE sizlere bi sorum olucak
ben aslinda 20 inde adet görmem lazimdi fakt cok farkli birsey oldu bu ay adet yerine beyaz bir ainti var hissediyoruim ben önce adet
oldum zanediyordum meyersem beyaz akintiymi hic dinmiyor böle damla damla sanki ayni adet olulyormusun gibi bir hiss var
sizce Hamilemiyim aranizda bu konu ile alakasi olan varsa ltf bana yazsin acilen
simdiden cvp icin tsk ettim

O akıntı adet olmaya yakında gelebiliyor cnm ama inş. hamilesindir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…