Hamilelik testi denemeli miyim?

Bella_Swan

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2022
74
27
Kızlar merhaba.
SAT = 11 Aralık
BAT = 10 - 11 Ocak
29-30 Aralık'ı bebek için değerlendirdik. Son günlerde belirtilerim var gibi. Kasık batması, süt kesiği akıntı, uyku hali ve renkli rüyalar. Bir de bazı yemekler lezzetli gelirken bazıları çok tatsız ya da alışık olmadığım tatlarda geliyor. İlk kez bebek denedik, çok heyecanlıyım ve çok sabırsızım. Forumda okudum, gebe kalanlar genelde gebe olduğunu hissediyormuş. Ben hissetmiyorum. Bat'a 6 gün var. Gebelik testi yapsam çıkar mı? Hangi testi yapmalıyım? Negatif çıkarsa regl'den 1-2 gün önce tekrar denemeli miyim yoksa illa ki gecikmesini mi beklemeliyim? Kafam çorba oldu okuduklarımdan. Aydınlatacak biri var mı?

Kızlar merhaba.
SAT = 11 Aralık
BAT = 10 - 11 Ocak
29-30 Aralık'ı bebek için değerlendirdik. Son günlerde belirtilerim var gibi. Kasık batması, süt kesiği akıntı, uyku hali ve renkli rüyalar. Bir de bazı yemekler lezzetli gelirken bazıları çok tatsız ya da alışık olmadığım tatlarda geliyor. İlk kez bebek denedik, çok heyecanlıyım ve çok sabırsızım. Forumda okudum, gebe kalanlar genelde gebe olduğunu hissediyormuş. Ben hissetmiyorum. Bat'a 6 gün var. Gebelik testi yapsam çıkar mı? Hangi testi yapmalıyım? Negatif çıkarsa regl'den 1-2 gün önce tekrar denemeli miyim yoksa illa ki gecikmesini mi beklemeliyim? Kafam çorba oldu okuduklarımdan. Aydınlatacak biri var mı?
Canım merhaba eger erken yumurtlamadiysan şuan çok erken yapsan da negatif çıkacaktır mesela ben erken yumurtladim adete 6 gün kala silik çizgi ile öğrendim ama adetind uzenli ise zannetmiyorum erken yumurtladigini en az 5 gün daha bekle öyle yap testini ancak çıkar

Adet mevsimsel ya da strese bağlı olarak bazen gecikebiliyor bazen de beklediğim tarihten 2 gün önce gelebiliyor. Bu gün de test yapmadım. Yarın denesem mii? Bat'a 5 kalacak.

Bizde bu ay ilk kez demiyoruz bence bir iki gün daha bekle canım bende 6 gün kala yapmıştım negatif çıkmıştı 3 gün kala tekrar erken gebelik testi yaptım pozitif çıktı bugünde kaset testlerden alıp yaptım adetime 1 gün var onda da pozitif çıktı kimyasal vs olursa diye beta verip düşük değer görmeye korkuyorum o yüzden kan vermek için pazartesiye kadar beklemeyi düşünüyorum herkes için hayırlısı olsun inşallah ☺️

Test yaptım. Hem erken gebelik testi hem kaset test. Negatif çıktı. Bat 6

Bizde bu ay ilk kez demiyoruz bence bir iki gün daha bekle canım bende 6 gün kala yapmıştım negatif çıkmıştı 3 gün kala tekrar erken gebelik testi yaptım pozitif çıktı bugünde kaset testlerden alıp yaptım adetime 1 gün var onda da pozitif çıktı kimyasal vs olursa diye beta verip düşük değer görmeye korkuyorum o yüzden kan vermek için pazartesiye kadar beklemeyi düşünüyorum herkes için hayırlısı olsun inşallah
Valla adet gecikmeden yapmicam bir daha. Moralim çok bozuldu... Umarım senin bebişin vardır canım. Hepimize hayırlısıyla gelsin bebişleirmiz.

Test yaptım. Hem erken gebelik testi hem kaset test. Negatif çıktı. Bat 6
Şimdi forumda karsima bir konu cikti. Biz iliskiye gireli daha 6 gün oldu ve bat'de 6. Acele mi ettim ben test için? Ayrıca anlamadigim şey şu, döllenme 6-10 gün içinde oluyorsa ve benim bat'a 6 varsa durum ne oluyor? Gerçekten kafam çok karıştı. Niye bu kadar taktım bilmiyorum.

X