hamilelik şüphesi olanlar

Bize yardımcı olabilirmisiniz acebaa?:))bayannlaaarr

bende de aynı durum var.aynıııı senın yazdıkların.bende senden ayrıca göğüste mor damarlar ve şişlik ve karında şişlikte var.bugun itibarıyla adetime 4 gün var .ama sabah dayanamadım test yaptım negatifti.ayrıca adet için belirtim olurdu.hiç bir belirtide yok.offfff

buse_0984 benimde adetime 4 gün var bir hafta kadar önce kasık ağrım vardı. ama adet olucakmış gibi değil farklıydı üşütmüş gibi sancı gidip geldi. şimdi kasıklarım durdu göğüslerim ağrımaya başladı. haa birde geçen gün sabah ateşimi ölçmüştüm 36.3tü dün ve bugün adet yaklaştığı için düşeceğine yada aynı kalacağına 36.5 olmuş. adetime kadar ölçücem. İnşallah düşüşe geçmez. bakalım hayırlısı.

merhaba bende sizin sessiz takipçinizim. Allah hayırlısı ile herkese istediği bebeği nasip etsin inş. bende belirtiler yaiıyorum ama hayırlısı çok kaptırmıyorum...

kızlar adetime 2 gün var. hani demiştimya ateşim 36.5 diye. dün ölçtüm 36.6 bugün 36.7. karnımda şişlik hissi var. göğüslerim çamaşırımdayken fazla acımıyor ama çamaşırımdan çıkarınca çok acıyor özellikle yanları. bide alttan muayenemde boşluk var rahm ağzı elime gelmiyor. çok heyecanlıyım yaa. bunlar psikolojik olamaz gibi geliyor. bu ay umutluyum bakalım hayırlısı. İnşallah adet olmam.

benim adet günüme daha bir hafta var ve bende hiç bir belirti yok sadece dün kasık ağrısı ve bel ağrısı oldu ama üşütmüşte olabilirim onun ayrımını yapamıyorum erkenden öğrenebilsek keşke ve günler uzadıkça uzuyor sankii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…