hamilelik şüphesi olanlar

buglem80

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2011
278
0
hamilelik belirtilerim o kadar fazla ki, saymakla bitmez..inşallah yarın sonucu öğreneceğim..bugünlerde test yaptırıp hamile olan var mı acaba?

bende yarn yapırcam idrar testlermde silik pozitif çıkıo.4 gunde geçti adetmden.bende de belirti çok ta.emin olmadan bişe diyemiyorum valaaaaaaa

polanegri @ ne yaptın,test yaptın mı,ben daha yapmadım,regl de olmadım..hala göğüslerim sızlıyor ..iştahım yok..hiç bişey yiyemiyorum..hiç bu kadar da günüm geçmemişti..3 gün geçti tam..

Son düzenleme:
slm kızlar bende 29undan beri bekliyorum her ay günü gününe olan reglim hala olmadı dün sabah 7 de yaptım idrar testi negatifti ama burada öyle şeyler okudumki ümidim devam ediyor.. belki çıkmamıştır henüz ne dersiniz bi akıl verin
:))

çok sevindim inşallah bende bi gün müjde verebilirim...

hayırlı olsun yaaaaa ben istiommm sağlıkla büyüt maşalllaahhh bebişineeee..

arkadaşlar ben hala regl olmadım dün akşam 5'te sağlık ocağında idrar testi yaptırdım ilçede yaşadığım ve çalıştığım için kan testi yaptıramadım daha sonuç negatifti ama hemşireler ve doktor üzülme daha erken 1 hafta geçsin an azından üzerinden hem idrar testlerinin güvenilirliği her geçen gün düşüyor dedi... imkan olmadığı için kan testi yaptıramadım daha.. bugün gitmek istedim il merkezine acilde bile yapabiliyorlarmış heralde bu kan testini ama eşim çok acele ettiğimi sabırlı olmamı söylüyor sizce??? :26:

canım kaç gün geçti adetin üzerinden peki?

canım kaç gün geçti adetin üzerinden peki?

29 unda bekliyordum hala olmadım ama kötü haberi aldım bugün 3te kan testiyaptırdım sonuç 0,28 yani bebek yok doktorla görüştüm 3 aydır denediğimizi söyledim bana henüz erken olduğunu kendimi üzmemem gerektiğini söyledi. stres en son yapmam gereken şeymiş... (nasıl olacaksa) sabırlı ol dedi. testler içinde erkenmiş. ilişki sonrası kalkmadan sırt üstü yatmam gerekiyormuş spermlerin dışarı çıkmaması için çok dikkatli ol dedi.. işinize yarar belki sizinde inş. tüm dualarım hepimiz için sağlıklı sıhhatli bebek sahibi olmamız için... STRESLİ 1 ay daha beni bekliyor (ve ben hala hasta olmadım).

merhaba arkadaşlar bana yardım edin

7 mayıs günü erkek arkadaşımla bir ilişki yaşadım.içe girme ve boşalma olmadı.sadece spermlerin vücuduma değişmiş olmasından endişeleniyorum.bunun olması çok düşük bi ihtimaldi.22 saat sonra norleva aldım.ve 13 mayısta normal günümde normal uzunlukta ve renkte regl oldum.gayet normaldi eminim. ama yinede acaba şüpheli bir durum olur mu diye dün yani 2 haziranda kanda gebelik testi yaptırdım.negatif çıktı.ama doktor daha erken negatif çıktığına sevinme dedi.korktum.sizce bu süre yeterli değilmidir? hâlâ korkmama gerek var mı? zaten ilişki de tam bir birleşme olmamıştı.şuana kadar dahiçbir belirti yok.10 haziranda regl olmam lazım.korkmaya devam etmelimiyim?

Arkadaşlar Merhaba..ben uzun zamandır KK'nın sesszi takipçilerindendim..başım sıkışınca açıp burdan tavsiye alıyordum..artık yazmam gerekti..bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim..normalde regl olmama 3-4 gün var ama ben son zamanlarda bel ağrısı,kasık batması,göğüs şişkinliği,ara ara gelen mide bulantısı,gerginlik-stres,fazla duygusalık,inanılmaz yorgunluk-halsizlik ve bir kaç hamilelik belirtisi daha yaşıyorum..aslında adetimin geçmesini bekleyecektim ama dayanamayıp bugün predector alıp yaptım..sonuç negatif..çok olmasada biraz hayal kırıklığı oldu tabi..artık ümidim reglimin gecikmesine göre şekil alacak..sizler az çok yaşıyorsunuz bu tür durumları.. bana birşeyler söyleyebilirmisiniz?ne yapmalıyım?

Son düzenleme:
bende aynı durumdayım aslında pek hamilelelik belirtim yok,herzaman sancım olur göğüslerde ağrım olur yine aynı yani. adet olmama 2-3 gün daha var. ben dayanamadım dün test yaptım herzamanki gibi negatif çıktı tabi. günümün geçmesini bekliyorum bende artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…