Aile Planlaması Hamilelik riski var mıdır?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

Es121

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2019
3
1
24
Merhaba arkadaşlar, adetimin son ve 5.günü bitti sanıp ilişkiye girdim pre yırtılması sonucu bi kaza yaşandı 2 saat içinde ertesi gün hapı ella kullandım. Akşamına ve ertesi gününe biraz kan geldi. internetten araştırdığımda 3 4 gün sperm içeride yaşar vs diyor 10.güne kadar da risksiz diyor fakat bazı sitelerde de reglin son günü riskli gündür yazıyor adet günüme kadar takıcam bunu kafama gebelşk riski var mıdır?

Merhaba arkadaşlar, adetimin son ve 5.günü bitti sanıp ilişkiye girdim pre yırtılması sonucu bi kaza yaşandı 2 saat içinde ertesi gün hapı ella kullandım. Akşamına ve ertesi gününe biraz kan geldi. internetten araştırdığımda 3 4 gün sperm içeride yaşar vs diyor 10.güne kadar da risksiz diyor fakat bazı sitelerde de reglin son günü riskli gündür yazıyor adet günüme kadar takıcam bunu kafama gebelşk riski var mıdır?
olabilir neden olmasin ihtimal.%60 larda.

Burada ertesi gun hapi kullanıp hamile olanı okudu bu gözler.
Gönlünüze göre hayırlı olani nasip etsin inşallah Rabbim.

Ertesi gün hapını içmişsin canım korkmana gerek yok.ilişkiden 10 15 gün sonra kan testi yaptır özel hastanede içinin rahat etmesi için.

X