Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar merhaba. 1 haftadır şeffaf uzayan sümüksü cinsten akıntım var çok çok fazla bir şekilde. Fakat dün birden soluk pembe şeklinde kan geldi o şeffaf salgıyla birlikte. Ben adet oldum sandım dün test yaptım negatifti. Fakat bugün akıntı kahverengiye döndü ve afedersiniz peçeteye sildikçe geliyor. Hatta bu akşama doğru iyice azaldı çok az geliyor. Bu durumu yaşayıp hamile olan var mı? Eğer bu yerleşme kanamasıysa ne zaman sonra belli olur idrar testinde?

Aylarrr sonraa foruma girdim anılarım canlandı 😁 azzecim hamilelik nasıl gidiyor kaç haftalık oldun :)
benimde gözlerim hep deli gibi sohbet ettiğim sizi arıyor😍
çok şükür canım herşey yolunda 14+6 oldu kuzum😍 sen napıyosun nasılsın

Ama nasil olabilir boyle klomen almadim kist olmasin diye femeradami kist yapiyo doktor oyle demedi ama peki nolacak simdi doktor tekrar gel dedi ben napayim bu ay bebek iptalmi bi de daha adetin 10. Gunu sogan suyu vs kullanayimmi
Bende femera kullandım. Bugün kist oluştuğunu öğrendim malesef. Genelde aktif kistler olmuyor ama nasip iste insanin canı sıkılıyor

Kızlar merhaba. 1 haftadır şeffaf uzayan sümüksü cinsten akıntım var çok çok fazla bir şekilde. Fakat dün birden soluk pembe şeklinde kan geldi o şeffaf salgıyla birlikte. Ben adet oldum sandım dün test yaptım negatifti. Fakat bugün akıntı kahverengiye döndü ve afedersiniz peçeteye sildikçe geliyor. Hatta bu akşama doğru iyice azaldı çok az geliyor. Bu durumu yaşayıp hamile olan var mı? Eğer bu yerleşme kanamasıysa ne zaman sonra belli olur idrar testinde?
merhaba canım benimde 2-3 gündür yumurta akı gibi sünen bir akıntım geliyor neden bilemedim yumurtlamadan ötürümü birde kasık ağrım oluyor ama sende lekelenmede olmuş adetle hamilelik ağrısı benziyormuş o yüzden bilemedim

merhaba canım benimde 2-3 gündür yumurta akı gibi sünen bir akıntım geliyor neden bilemedim yumurtlamadan ötürümü birde kasık ağrım oluyor ama sende lekelenmede olmuş adetle hamilelik ağrısı benziyormuş o yüzden bilemedim

Benimde kafam çok karışık canım adete 10 gün kala başladı bu dediğin yumurta akı gibi olan akıntım baya yoğun bir şekilde 5 gün kala da lekelenmeye dönüştü. Şuan 4. Gün de kesildi o akıntım. Adete 2 günüm var eğer bir hafta felan bir gecikme yaşarsam tekrar test yapacağım. Çok sabırsızım o yüzden elimde test kalmadı test almadım bilerek😀 rabbim hepimize nasip eder inşallah bir an önce tek duam bu🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Benimde kafam çok karışık canım adete 10 gün kala başladı bu dediğin yumurta akı gibi olan akıntım baya yoğun bir şekilde 5 gün kala da lekelenmeye dönüştü. Şuan 4. Gün de kesildi o akıntım. Adete 2 günüm var eğer bir hafta felan bir gecikme yaşarsam tekrar test yapacağım. Çok sabırsızım o yüzden elimde test kalmadı test almadım bilerek😀 rabbim hepimize nasip eder inşallah bir an önce tek duam bu🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻
allahım bizlere en hayırlı zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin ya inşallah herşey gönlünüzce olsun

Azze Azze nerlerdesin bacımm nası gidiyo hamişlik bizlere de dua et yaaaa hamişlerin duası kabul olurmuş :dua:

Canim son durumun nedir?

İnşallah canım Allah razı olsun inşallah hayırlı haberler alırız 😊🤲🏻 Test yapmayı düşünüyor musun ben bir kaç gün daha bekleyip olmazsam yapıcam inşallah
Ovulasyon la takip ettiğim için yumurtlamadan 10gun sonra test yaptım pozitif çıktı, kan'da öğrenene kadar hem ovulasyon hem de gebelik testi yapmaya devam ettim,pazartesi de kan verdim kanda da çıktı çok şükür 😍hatta bu sabah ovulasyon tekrar yaptım hamileyken 2cizgi net olurmuş ya onu da ekliyorum

Eklentiler

• IMG_20201007_101105.jpg
    IMG_20201007_101105.jpg
    85,4 KB · Görüntüleme: 49
Ovulasyon la takip ettiğim için yumurtlamadan 10gun sonra test yaptım pozitif çıktı, kan'da öğrenene kadar hem ovulasyon hem de gebelik testi yapmaya devam ettim,pazartesi de kan verdim kanda da çıktı çok şükür 😍hatta bu sabah ovulasyon tekrar yaptım hamileyken 2cizgi net olurmuş ya onu da ekliyorum

Yaa canım çok sevindim rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah ❤️ Ben yumurtlama takibi yapmadım bu ay. Adete 2 gün varken gölge gördüm testimde ama net emin olamıyorum tabi. inşallah biraz gecikirsem yapıcam yine çok merak ediyorum 😊

Yaa canım çok sevindim rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah ❤ Ben yumurtlama takibi yapmadım bu ay. Adete 2 gün varken gölge gördüm testimde ama net emin olamıyorum tabi. inşallah biraz gecikirsem yapıcam yine çok merak ediyorum 😊
Hadi hayırlısı inşallah boş değilsindir canım🤲🏻

X