Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayyy ben heleki sitres topuyum. Herşeyi kurarım ederim.eşimde bir o kadar rahattır. Yani sitres yapsa bile belli etmez o.

Doktoruma şöyle ki güven derken yeni gitmeye başladığım biri tavsiye üzerine gittim. Hamile bir arkadaşım gidiyordu o tavsiye etti. ama alaında uzman bir doktor.Ayrıca bir tüp bebek merkezinde de görev alıyor. Kariyeri ve eğitimleri iyi. çalıştığı hastanede en çok onun hastası var. Yani şimdilik bu kritelere bakabiliyorum. Ama hani gittiğim dede ilgilimi ilgili hani kucağına alıp sevecek değil bizi sorduğumuz sorulara gayet sakin samimi bir şekilde cvplar aldık. Bakalım zmana ne gösterecek bize. Demek istediğim yani ne bilim içerde bir yapışıklık olsa he derdim bundan sebep kalmıyormuşum hamile operasyonumu olur kurtulurdum. Şimdi elimde pek bir done kalmadı. Vitaminler kürlere devam bu üç ay iyi değerlendirin dedi dr. Bakalım olmazsa en son da birçatlatma iğnesi vs denerim. Eşimin spermleri tabi dediğin gibi önemli.
Anlattıklarına bakınca dr güvenilir gözüküyor. İçini ferah tut. Önce bi sperm testleri çıksın. Ama sen biraz rahatlamaya çalış 🤗

Kızlar günaydın...
Adete 5 gün kaldı... Göğüs hassasiyetim var ama aşırı değil..
Bir de 3 gündür vücut ısımı takip ediyorum..
36.8
36.9
dün gece ve sabah da 37 dereceydi düşüş yoktu.
Gece ovu testi yaptım. Silik çift çıktı ama adetime yakın geçen aylarda öyle olmuştu.
Bende durumlar bu. Sizler nasılsınız?
Günaydın canım, benimde adete yakın vücut ısım çok yüksekti, eşim yanım yaklaşmıyodu bile yanıyosun diye:kızgın: adetim 5 gün geçti ama kanda negatifti, ama yanma falan kalmadı 🤔 ama adette yok

Anlattıklarına bakınca dr güvenilir gözüküyor. İçini ferah tut. Önce bi sperm testleri çıksın. Ama sen biraz rahatlamaya çalış 🤗
Ne yapsam anacım. Geçen ay tatildeydik. Bir masaja falan mı gitsem ne etsem. Çalışıyorum da hee demek evde olsam çoktan deli göleği giymiştim. Düşün düşün....

Günaydın canım, benimde adete yakın vücut ısım çok yüksekti, eşim yanım yaklaşmıyodu bile yanıyosun diye:kızgın: adetim 5 gün geçti ama kanda negatifti, ama yanma falan kalmadı 🤔 ama adette yok
Benim eşimde yanıyorsun zaten çok sıcak bu ne diyor 😂 Baya gecikmiş adetin ya... Hep böyle gecikir mi? İlk kez mi oldu?

Benim eşimde yanıyorsun zaten çok sıcak bu ne diyor 😂 Baya gecikmiş adetin ya... Hep böyle gecikir mi? İlk kez mi oldu?
Rahim bilmi çekilmeden önce 32-33 günde oluyordum ama filmden sonrada 4 aydır 30 günde olmaya başladım. Ağustosu baya iyi değerlendirdik ama bakalım 4. Günü kan verdim ebe telefonda hamilelik yok ama 3-4 gün sonra tekrarlayalım kanı dedi. Salı gününe kadar olmazsam doktora gitmeyi düşünüyorum. Hayırlısı bakalım

karadenizkizi1982 karadenizkizi1982 canım sen de benim gibisin aynı ben de doktorun bi cümlesini yüz defa araştırıp bi türlü güvenemiyorum eşim bu yüzden çok kızıyor kaç doktor değiştirdik eşim madem dinlemiceksin neden doktora gidiyosun diyor :KK70: ama artık doktorun dediğine uycam diye, söz verdim kendime mesela şuan gidip şeker hapı almamak için zor tutuyorum kendimi dünden beri ona taktım 😆

geçen cumartesi bebeğimizin kalp atışını duyamadığımız için kürtaj oldum, kürtaj sonrası ilk kez kontrole gittim bugün. ultrasonla baktı herhangi bir parça görünmüyor tertemiz dedi, biyopsi sonucu da temiz çıkmış. genetik test yapalım dedi ancak özel hastanede maliyetli olduğu için ege üni genetik bölümünden randevu almamı istedi, zaten o zamana kadar regl olacağımı söyledi, gelen sonuçlara göre tekrar uygulama yapacakmışız.. bir kaç düşükte genetik testi yapılıyormuş sanırım. ege üni de yaptıran var mı? herhangi bir ücret talep ediliyor mu? bilgisi olan varsa paylaşabilir misiniz? teşekkürler...

kızlar adet oldum bugün ama midemde acayip bir başlı var dik duramıyorum okuyorum resmen agridan

geçen cumartesi bebeğimizin kalp atışını duyamadığımız için kürtaj oldum, kürtaj sonrası ilk kez kontrole gittim bugün. ultrasonla baktı herhangi bir parça görünmüyor tertemiz dedi, biyopsi sonucu da temiz çıkmış. genetik test yapalım dedi ancak özel hastanede maliyetli olduğu için ege üni genetik bölümünden randevu almamı istedi, zaten o zamana kadar regl olacağımı söyledi, gelen sonuçlara göre tekrar uygulama yapacakmışız.. bir kaç düşükte genetik testi yapılıyormuş sanırım. ege üni de yaptıran var mı? herhangi bir ücret talep ediliyor mu? bilgisi olan varsa paylaşabilir misiniz? teşekkürler...
Tekrarlayan düşüğünüz olduğunu söyleyerek üniversite veya eğitim araştırma hastanelerinde ücretsiz testleri yaptirabilirsiniz,geçmiş olsun..

İyi akşamlar canım, bakalım bu ay bizi ne maceralar bekliyor 🙈
bakalım kuzu ya, valla ben bu ay bi de salmayı denicem ya gerçi geçmişte de saldık olmadı tuttuk olmadı 😁 yani her şekilde olmadı.

macunun gelmiş ya etkilerini kullandıkça paylaşır mısın bizlerle de şifa niyetine olsun inşallah. sanırım ben de alacağım. arısütü bal polen deniyim diyorum önce bağışıklık için de iyimiş :)

X