Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İn
Kaç ay oldu kimyasal geçireli kimyasalım yüzde 90 ı zaten erkekten kaynaklı diyorlar eşin şu ballı karışımlardan kullandı mı hiç onu içip baya düzelen var benim eşim de verecek sperm bakalım nasıl çıkacak

Senin dedigin nasil ni karışım canim ?
Eşinin değerleri iyi çıkar inşallah .. sıkıntı erkekte oldu mu zor oluyor biraz kendimden biliyorum tam 4 yıldır bekliyorum ..

İn

Senin dedigin nasil ni karışım canim ?
Eşinin değerleri iyi çıkar inşallah .. sıkıntı erkekte oldu mu zor oluyor biraz kendimden biliyorum tam 4 yıldır bekliyorum ..
Bu naturallen diye bi markanın ginseng ballı karışım diye bişi canım ya, benim eşim de bariz bi sıkıntı çıkarsa ben direk tüpe gideceğim canım senelerimi stres içinde geçirmek istemiyorum inşallah çıkmaz da bakalım

Bu naturallen diye bi markanın ginseng ballı karışım diye bişi canım ya, benim eşim de bariz bi sıkıntı çıkarsa ben direk tüpe gideceğim canım senelerimi stres içinde geçirmek istemiyorum inşallah çıkmaz da bakalım
İnşallah çıkmaz canım🙏 ama Allah korusun çıkarsa kesinlikle tüp bebeği öneriyorum .. ben ameliyattan sonra ha bu ay ha gelecek ay oldu olacak die 3 yılımı tükettim gitti...

minseo minseo dedigin karisim macunu bu mu canım ?
bitki-ginseng2liadet-787x550.jpeg

minseo minseo dedigin karisim macunu bu mu canım ? Eki Görüntüle 2687488
Evet canım bugün sipariş vereceğim aslında kendim için alacaktım almışken eşimde kullansın dedim aylarca yumurtlama göremeyen bunu kullanıp kıpkırmızı gören çok var geçen ay, benim yumurtlama olmadı o yüzden bu ay denemek istiyorum

Son düzenleme:
Ne

Nette okudum forumlarda okudum yani anlayamadim seni canim yani kotu bi durumum yok mu fshin baskilanmasi kotumu anlayamadim tam kusura bakma daha aciklarsan rica etsem
Yani fsh ı baskılayacak kadar yüksek değil ki baskılasa da zaten fsh baya düşükmüş senin. Doktor ne tedavisi önerdi estradiol yüksek diye sana onu merak ettim.

Kızlar eşim az önce sperm vermiş ve ultrason çekilmiş sol tarafında varikosel görünümü varmış doktor sperm sonuçlarını görelim önemli olan o demiş 4 te çıkacak sonuçları fk99 fk99 fiona13 fiona13 eczhnm eczhnm GeminiWoman GeminiWoman
İnşallah iyi çıkar sonuçları ama düşük çıkarsa da takmayın çok fazla en azından sorunu bilirsin ona göre çözüm bulmak da daha kolay olur.

X