Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar erken gebelik testi adet geciktiğinde yapılsa değişiklik oluyor mu hani erken diyor ya beta daha düşükken tespit ediyormuş, farklı mıdırı yoksa 5 tl lilkle aynı sistemde mi çalışıyor

Erken gebelik testide yaptim bir şey cikmadi ama sol kaşığın cok ağrıyor veveyaz akinti geliyor bu ne okuyor sindi anlamadim
Doktora gidip vajinal ultrasona girmen lazım yani şuan olanı bizim bilmemiz imkansız eğer gebelik kanda da idrarda da yoksa yumurtan kiste dönüşmüş olabilir kafanı ancak doktora giderek rahatlatabilirsin

Cidden internetten okuduğum bılgılerle ben de ıstemedım, ama adam da haklı onunla olabılcekken neden hormon yukleme sı yapılsın ki, walla ne derse o, samımıyetinee ınandım ben.. Bakalım spermler nasıl cıkıcak cuma günü yaptırcam testı yıkanmış 5mılyon altındaysa tüp dedı

Kızlar bişi Sorabilir miyim batı 3 gün geçti ovulasyon yapıyorum koyu çıkıyor sanki t çizgisi bi bakar mısınız ovulasyon test sonucuma

Kızlar bişi Sorabilir miyim batı 3 gün geçti ovulasyon yapıyorum koyu çıkıyor sanki t çizgisi bi bakar mısınız ovulasyon test sonucuma Eki Görüntüle 2683799
Yani 3 gün bat geçmiş çok koyu gibi gelmedi bana. Adet günü yapmıştı görümcem t dha koyuydu htta. İnşallah hamilesinizdir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…