Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Belirtisi ya da şikayetin var mıydı canım nasıl belli oldu
Benim cok agrim olmustu canim. Once yavas yavas basladi. Her ay reglimden sonra sag tarafimda iki uc gun suren bir agri. Her ay o gun sayisi cogaldi. 6 ayin sonunda her gun agriyordu artik sag tarafim. O zaman kisti gorduler 6cm, mr cekindim, mr da hem kistimin cikolata kisti oldugu cikti, hemde baska bir cok yerimde vardi. Dogul kontrol hapi etki etmedi, menopoz ignesi vuruldum etki etmedi, sonunda dayanamadim ameliyat oldum. O zamandan beri daha iyim cok sukur. Ama yumurtaliklarim zarar gormus iste

Bildigim kadariyla femarada kanser icin kullanılıyor. . Ve yumurta gelişimi icin letu kullanan ve faydasini goren cok var
İlk kez duydum canım Bi şey daha öğrenmiş oldum inşallah Rabbim vesile eder ve olur kuzum sen de pko sun demi yumurtan gelişip çatlıyor muydu regl olabiliyor muydun ilaçsız?

Gene kirmizi ;( ... Bugun oglen atladim arabaya Abant donusu yol ustunde Huseyn-i Tokadi turbesi varmis, gittim bahcede bir banka oturup, aylik mutad ağlamami yaptim..
Dr. Randevumu aldim, yeni BAT tarihim 23 Eylul, bu ay dogum gunum belki nasip olur
Bu ay rahim filmi cekilecek herhalde. Ben bir dahaki ay icin asilamayi atlayip tup teklifinde bulunacagim, bakalim dr. ne diyecek??

Bencede hepimizin yapması gereken o da insan konusacak soracak birilerini istiyor canım doktorunu dinle ve kendinizi sakın tut yogaya baslayabilirsin
Baya rahatladim canim ya, kadin baya tecrubeli bir doktor. Bir sene sonra emekli olucak, insallah ben hamile kalirim o zamana kadar. Ben baya stres yapiyodum aralik da emekliye ayrilicakti. Benimki zor hastalarini daha bi sene takip edicekmis

kızlar merhaba ben de foludoce kullanıyorum bir oglum var ikinciyi düşünüyoruz adet tarihimi bekliyorum eylül 4-5-6-7o aralar olucam bundan sonra adetten sonra nasil bur yol izlemem lazim ovalasyon taştı var adetten sonra ne zaman hangi gunler yapmalıyım testi 28 günde bir oluyorum adet

28 gunde bir oluyorsa adetten bir hafta sonra başla bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…