Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
aynen stres yaptım ya eşim zaten şunları kullanmama karşı çaktırmadan yapim diyorum hep. iki sene oldu çünkü olan eden bişiy yok. ona göre akışına bırak gitsin diyo da 30 oldum tek başıma çaba gösteriyomış gibi düşünüyorum kendimi arada
Erkeklerin cogu boyle galiba benimkide oyle. Diyorum amhim cok dusuk, olucagi varsa olur diyo ya 😂

kızlar acil yardım🥴 ben daha önce hep 11-12 gün pik görürdüm 13 te çatlardı çoğu zaman. iki aydır yumurtlama kanaması yaşyorum. bu ay sat 15 ağustos ovüler böyle çıkıyo 🥺 döngüm 28-29 gün neden olabilir sizce. ? en son gittiğim doktor pko görünüm var ama pko değilsin demişti. kesin azdı bu pko 4 kilo falan aldım 1 temmuzdan beri :KK43:
Aaa benimle ayni durumda biri daha benimde boyle pkodanmi boyle oluyo bnde var siddetli dgl ama bnde kilo aldim bayagi 53ken 10 ayda 63 oldum rejimdeyim 62 oldum 1 haftada bakalim artik pkodanmi oluyo bu benim testi aldigim kadin yorumunda dediki sayfaya bak 4 5 6 7 gun suren var dedi normal dedi bekle dedi benim 4 gundur boyle 25i pikti sonra yine kirmizi silinmio ustune kasik agrisi gebelik testi negatif zaten neden oluyo bu durum ilk kez ovu testi deniyorumda

İyi geceler kizlar aklıma geldi bı arkadaş vardı konuşmuştuk ismini hatırlamıyorum prolaktin hakkında doktara gidicekti merak ettim bana dönüş yapar mısın canım

X