Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benım adet günümü degıstırmedi, belki de dıaformın de kullandığım ıcın.. Ama gebelik olmadı 3 kutuya ragmen ve tum ay kullandım, bazı kısıler yumurtlamayo gorup diğer folık asıt devam edıyor ben oyle de yapmadım
Aynen benim gibi ben yumurtlama bitince kestim normal folik asit e geçtim çok pahalı çünkü ya

Ovu testinide yeniledim hala yumurtam catlamamis bu ayda bebis yok heralde onumuzdeki ay adet olunca doktordan ilac isteyecem direk klomen ve catlatma ignesi ya da sadece catlatma ignesi

Eklentiler

• 20200828_133126.jpg
    20200828_133126.jpg
    86,3 KB · Görüntüleme: 45
Olur mu hiç ben karantinaya girsem fabrikaya kim bakacak maaşı kim yapacak kdv yi kim yapacak valla bıktım ya umarım hamile değilimdir 🥺
ya canım var ya inan seni çok iyi anlıyorum ya düzenin içinde dayanmaya çalışıyoruz allah yardım etsin bize, başkasına sebep olmayalım 🙏🏻

Kızlar günaydın :KK68: Allah hayırlara getirsin rüyamda küçük bir erkek keçi yavrusu yani oğlak gördüm suya düşüyordu ölmeden hemen kurtarıyordum.. Rüyada oğlak görmek erkek çocuğa delalet eder yazıyor nasıl mutlu oldum biliyorum sadece rüya ama anlamını okumak bile umut oldu bana :KK68:
Tez vakitte olsun canım :emir_bebek:

Kizlar dun aksam 8de yapip silinen testim bu sabah yine kipkirmizi 😭😭😭😭😭 bu ne demek ya tum kurleri biraktim sadece folikasit aliyorum folidoce aksam oyle cikip sabah boyle cikmasi ne demek yaaa valla cok yoruldum dun sevunc gozyasiydi simdi uzuldugumden bu nedir boyle normal adet zamanimda 31 agustos olmali ama bazen gecikebilio bu ay gec yumurtladim polikistik var ama tek tarafta ve sag kasik agrimda bitti dunden beri bu nedir ya basima gelen 😭😭😭😭😭
hammile olabilirsin.

gebelik testi yap ovularda yumurtlamadan sonra çift çizgi hala devam ediyorsa hamilelik olabiliyor

2.ciydi ilk ay klomene rağmen yumurtalar 10mm de kaldı sonra 3er 4 er tane büyüdü hem sağda hem solda yanında tabi iki ayda 1er tane kist bırsktı çatlamayan yumurtalar 4cm e kadar kistleşti bu ay atıcakmıyım bilmiyorum hastaneye gitmicem bu ay kafam aşırı bozuk
Canım genede git bi kistlerine falan baksınlar hemfe genelde 3. Ay ve sonrasında olumlu sonuc aldıklarını söylüyorlar. Benim mesela 3. Ayım, pes etmemek lazım😊

Saat 16, henuz kirmizilari gormedim, bu ay tutmus olsun hayirlisiyla insallah... Abanttayim test mest yok, bekliyorum, rabbim duy sesimizi sen katindan hepimizi rızıklandir amin amin amin
Femera-ovitrelle-ginositol ve metformin kullandim, dahasini bilmiyorum artik.. KP de yanimda, yasli ve neredeyse yuruyemeyen bir adamcagiz, durumumdan haberi yok, dun diyor ki, sen gebeyim de ben kalkip oynayacagim.. Of babacim of

Saat 16, henuz kirmizilari gormedim, bu ay tutmus olsun hayirlisiyla insallah... Abanttayim test mest yok, bekliyorum, rabbim duy sesimizi sen katindan hepimizi rızıklandir amin amin amin
Femera-ovitrelle-ginositol ve metformin kullandim, dahasini bilmiyorum artik.. KP de yanimda, yasli ve neredeyse yuruyemeyen bir adamcagiz, durumumdan haberi yok, dun diyor ki, sen gebeyim de ben kalkip oynayacagim.. Of babacim of
İnşallah bebişin seninledir😍 iğnenin kaçıncı günündesiniz?

amin canım inşallah güzel haberler al, bizlerle de paylaş 🙏🏻 kayınpederin de yüzü gülsün. Bat bugün müydü?

X