Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynen canım öğlen saatlerinde oksapar aksam uyumadan öncede coraspin artı prednol içiyorum prednolde bagısıklıgımı baskılasın bebeği vücut red edip atmasın diye
Perednol ne için bilmiyorum. İnş sağlıkla bebişini olur. 2 gebeliğinde de kalp atımı yds bebek görmüşmüydğiün. Benm 2 side erken haftalar ds olmuştu boş gebelik ti yani binevi

Oksopar+coraspin demi. Hamile kalmadan kullandırtması da oluyor demek ki. Hergün göbekten mi yapıosun aynı saatte demi
Göb
Perednol ne için bilmiyorum. İnş sağlıkla bebişini olur. 2 gebeliğinde de kalp atımı yds bebek görmüşmüydğiün. Benm 2 side erken haftalar ds olmuştu boş gebelik ti yani binevi
benimde kalp atımı falan olmadan düştü ilerlemedi hiç ikiside. İnşallah canım Şimdide süreci hızlandırmak için klomen ve catlatma iğnesi uyguladık bakalım ondan dolayı bu aydan umutluyum ama hayırlısı olsun

Aynıymışz ya bnmde 2 ay ara ile hamile kaldım 2 side boş dedi. Kaç ay geçti hamile kalmadın süreci hızlandırmak seçeneğini seçtiniz ki.

Aynıymışz ya bnmde 2 ay ara ile hamile kaldım 2 side boş dedi. Kaç ay geçti hamile kalmadın süreci hızlandırmak seçeneğini seçtiniz ki.
Düşükten sonra hiçbeklemedik, doktorum beklemeyelim zaman gecirme erkenden iğneye baslayalım iğneyide bosa kullanmıs olma ihtimali arttıralım dedi. ben cok üzülmüştüm 2. Düşükte cok agladım doktorda ondan ara verip beklemek daha kötü etkiler diye düşündü . Sende de mi pıhtılaşma var canım

Genetik test yapmadım lupus ıng1 protein büssürü saçma şeyler istedi ama trombofili paneli genetik gerek yok dedi. Bulundpm yerde genetik te yoktu içşme sinmedi gittim ama pandemi. Derken başka dr kğrtsj yapan doktorum memelekette ki bana hamile kalırsan hemen coraspin +clexan 6000 lik dedi. Yani clexan yok zaten 2 yıldır oxopn olck şekilde.

Oncelikle cok gecmis olsun rabbim gorunmeyen yerden sifa versin sizede bekleyen herkesede sonra test yorumlayamam cunku bende ilk kez bu ay kullaniyorum hakin degilim bende pko var ama tek yumurtada sagda malesef diyete basladim 2 gundur aslinda cok kilom yok 63 boyumda 1.64 ama yinede 3 5 kilo vereyim dedim sogan suyuna ve incir havuc suyuna basladim bebegi gectim kistim icin neyse bugyb koyuluk gordum 3 gunde yumurta buyudumu bilmiyorum belkide kullandigim seyler yapti forumda gordum kullanilan seyler lhi arttitabilio die baska topikte doktor size polikistik yok dediyse yoktur tabi hormonlarda onemli belkide hormon degerinizde polikistik gorunur belkide hersey normaldir siz doktora guvenin ve icinize sinmiyosa 2 3 doktorada gorunun tekli attiginiz testte yumurta yok ama oncekinde var gibi ve catlamis olabilir siz deneyin bitkiler onerilir ama denemeden size bise denilemez ALLAH korusub daha kotu biseye sebep olmayalim insallah hemen hamile kalirsiniz burdanda mujda verirsiniz size dua edecem insallah bende kalirim saglikli ve hayirli bicimde ALLAH ol der ve olur ama bizde tedbir alip doktora gidip mucadele etmeliyiz sonrasi takdiri ilahi

Homosistein hiç bakılmadı bende ona ne içim bakılıyo Evleneli 15 ay oldu işte ilk 1 senede iki kez düşük oldu şimdi 3 aydırda iğneye erken baslayarak deniyoruz daha gebelik olmadı bu ay olur inşallah
Mthfr ile ilgili bakiyorlar galiba canım, yuksek olmamasi gerekiyormus. Insallah olur bu ay hepimizin canım ben daha denemeye başlamadım adetim anca bitecek

Ben yaptım da daha silinmiş canım benimki ben pik beklerken
Bende de öyle olmuştu geçen gün baya koyuydu yarına pik olur demiştiniz hatta buraya atmıştım ama sonra silinmişti dün yine biraz koyulaştı bende bekliyorum birazdan nasıl olacak diye

Anladım canım. İnşallah en yakın zamanda sende sağlıkla hamiş olursun

Yani sat 1 ağustos ise bat n zaman bilmiyorum ama. Geç olurmu bu kdr bilemedim ama kimyasal dsn sonra geç oluyorsa olabilir. Hayırlısı olsun
Işte ben hergun yapıp o 15. Ve 16.gunlerde yapmadığım için oldu bu ne biliyim şehir dışına giderken almadim yanıma bilsem alırdım. Kimyasal sonrası düzen değişirse belki de ondandır bekleyip görcez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…