Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bi sebep bulamadıkları için acaba ilişkiden mi oldu diye çok suçladım kendimi canım orgazm esnasında çok kasılma yaşadığım için kalp atışım çok hızlanıyor ve kasılma kan akışını engeller diye düşünüyorum ben nasip olursa Bi daha gebe kalırsam iliski düşünmüyorum canım vicdanen de kafa olarak da rahat olmak acaba dememek için herkesin kendi fikri tabi ama ben baya düşündüm bu konuda
Bende düşüğüm için ilk başlarda çok şey düşündüm. Acaba o mu acaba bu mu? Ama sonra anladım ki. O nasibim değilmiş. Alacağı nefes olsaydı benimle kalırdı. Rabbim nasip etcek ki olcak. Gerisi boş canım. Kendini suclama hic.

Pco dan dolayı mı acaba gecikti. Eğer olmazsan git bence tekrar doktora. En azından muayene eder neden olduğu anlaşılır. 2 gün gecikince ben çok kötü oluyorum şişiyorum seni düşünemiyorum şuan

Pco dan dolayı mı acaba gecikti. Eğer olmazsan git bence tekrar doktora. En azından muayene eder neden olduğu anlaşılır. 2 gün gecikince ben çok kötü oluyorum şişiyorum seni düşünemiyorum şuan
bide benim şişliği gör 5 gün geçti hala gelmedi adet :KK43:

Merhaba kızlar uzun zamandır yoktum. Ya ben adet olmadım son adet tarihinin üzerinden 15 gün geçti. Yani 15 gun gecikme var. Ben gecen hafta kan testi yaptim negatif. 2 ay önce de soğan kürü yapmistim. Ters bir durum mu oldu bilemiyorum... son bir kez daha test yapamayım şüphe kalksın. Gerçi geç döllenme ihtimali hiç yok tatildeyim çünkü. Ama polikistik over var sanirim bende. Yılda 1-2 kez yumurtlamadigim zaman oluyor diye gozlemledim...
Soğan suyundan dolayı prolaktin yükseldiyse yumurtlama olmamış olabilir regl döngüsünü bozuyor Prolaktin Lh fsh ve insülin direncinize mutlaka baktırın

Kızlar ilk kez böyle bir regl yaşadım. Döngüm 35 gün sürdü. İlk 4 gün 12 saatte bir 1 2 damla kahverengi akıntı geldi. İlk kez bu sabah adam gibi regl oldum. Sizce doktora gitmeli miyim? Bu şekilde yumurtlama hesabı da şaşıyor çünkü döngüm sabit değil. Ne tavsiye edersiniz?

Kızlar ilk kez böyle bir regl yaşadım. Döngüm 35 gün sürdü. İlk 4 gün 12 saatte bir 1 2 damla kahverengi akıntı geldi. İlk kez bu sabah adam gibi regl oldum. Sizce doktora gitmeli miyim? Bu şekilde yumurtlama hesabı da şaşıyor çünkü döngüm sabit değil. Ne tavsiye edersiniz?
Pko görünümü olabilir canım söküldüysen bugün itibari ile say ovulasyon testi kullanabilirsin canım hadi hayırlı olsun diğer aya yoğunlaşırsın artık

Pko görünümü olabilir canım söküldüysen bugün itibari ile say ovulasyon testi kullanabilirsin canım hadi hayırlı olsun diğer aya yoğunlaşırsın artık

Doktor pko değilsin ama ufak kistçikler görüyorum kilo ver demişti :/

Öyle yapayım madem. Ovulasyon testinde yumurtlama günü mü deniyorsunuz? Regl bittikten sonra her gün testi mi denemeliyim sizce

Öyle yapayım madem. Ovulasyon testinde yumurtlama günü mü deniyorsunuz? Regl bittikten sonra her gün testi mi denemeliyim sizce

Pik gördüğün günden itibaren 3 gün değerlendiriliyor die biliyorum. Mesela ben normalde 12. Günde yumurtlama tarihim. 10. günden itibaren ben yapmaya başlıyorum. Sende ona göre yapmaya başlayabilirsin.

Kaç kilosunuz acaba hamile olmak için sınır nedir

30lu testler alıyor onlardan alırsan reglden sonra hemen başlamak en iyisi, her ay yumurtlama dönemi değişebiliyor

Pik gördüğün günden itibaren 3 gün değerlendiriliyor die biliyorum. Mesela ben normalde 12. Günde yumurtlama tarihim. 10. günden itibaren ben yapmaya başlıyorum. Sende ona göre yapmaya başlayabilirsin.
Canım sen bu ay hangi günleri değerlendirdin, pik ve çatlama günü mü

X