Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba kızlar uzun zamandır yoktum. Ya ben adet olmadım son adet tarihinin üzerinden 15 gün geçti. Yani 15 gun gecikme var. Ben gecen hafta kan testi yaptim negatif. 2 ay önce de soğan kürü yapmistim. Ters bir durum mu oldu bilemiyorum... son bir kez daha test yapamayım şüphe kalksın. Gerçi geç döllenme ihtimali hiç yok tatildeyim çünkü. Ama polikistik over var sanirim bende. Yılda 1-2 kez yumurtlamadigim zaman oluyor diye gozlemledim...

Merhaba kızlar uzun zamandır yoktum. Ya ben adet olmadım son adet tarihinin üzerinden 15 gün geçti. Yani 15 gun gecikme var. Ben gecen hafta kan testi yaptim negatif. 2 ay önce de soğan kürü yapmistim. Ters bir durum mu oldu bilemiyorum... son bir kez daha test yapamayım şüphe kalksın. Gerçi geç döllenme ihtimali hiç yok tatildeyim çünkü. Ama polikistik over var sanirim bende. Yılda 1-2 kez yumurtlamadigim zaman oluyor diye gozlemledim...

Baya olmuş doktora görünseydin keşke 🙄

Benim diğeri düşük olduğu için çok korkuyorum eşim sürekli yanaşıyo ama :KK70: 1 kez oldu hamile olduğumu öğtendiğimden bu yana :KK70:
Ilk gebelik miydi kaç aylıkken düşük yaptınız geçmiş olsun bunda daha çok dikkat ediyorsunuzdur o zaman inşallah rabbim sağ-salim kucağına almayı nasip eder inşallah

Ilk gebelik miydi kaç aylıkken düşük yaptınız geçmiş olsun bunda daha çok dikkat ediyorsunuzdur o zaman inşallah rabbim sağ-salim kucağına almayı nasip eder inşallah
ilkti canım. Evet sevinemiyorum bile hep diken üstündeyim. Amin canımm inşallah 😍

ilkti canım. Evet sevinemiyorum bile hep diken üstündeyim. Amin canımm inşallah 😍
Çokta sıkıntı yapma kendine stres falan dikkat et ev işinde özellikle kendini yormamaya çalış suanlik kac aylik bebiş

1.5 aylık daha canım şu ilk 3 ay geçseydi biraz daha rahatlardım belki.
Aynen tam tutunma dönemleri hemde mide bulantı vs vs allah yardımcın olsun inşallah güzel bi şekilde geçirirsin 🙏🙏🤲🤲

Allah razı olsun canım yeter ki sağlıklı ilerlesin mide bulantısını da cekerim😊
Gebe kalayım da kuzum ben hiç ilişki düşünmüyorum orgazm kasılmaları yoğun oluyor ve bu esnada bebeğe kan akışı duruyor gibi hissediyorum Allah nasip ederse hiç niyetim yok dokuz ay boyunca

Gebe kalayım da kuzum ben hiç ilişki düşünmüyorum orgazm kasılmaları yoğun oluyor ve bu esnada bebeğe kan akışı duruyor gibi hissediyorum Allah nasip ederse hiç niyetim yok dokuz ay boyunca
canım öyle düşünmr bi sıkıntı olmazsa doktorlar öneriyor bile. Ama tehlikeli durumlar da yasaklıyolar kendini şartlama öyle 😊

canım öyle düşünmr bi sıkıntı olmazsa doktorlar öneriyor bile. Ama tehlikeli durumlar da yasaklıyolar kendini şartlama öyle 😊
Bi sebep bulamadıkları için acaba ilişkiden mi oldu diye çok suçladım kendimi canım orgazm esnasında çok kasılma yaşadığım için kalp atışım çok hızlanıyor ve kasılma kan akışını engeller diye düşünüyorum ben nasip olursa Bi daha gebe kalırsam iliski düşünmüyorum canım vicdanen de kafa olarak da rahat olmak acaba dememek için herkesin kendi fikri tabi ama ben baya düşündüm bu konuda

X