Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya biri bi konu açmıştı bulabilirsem söylerim sana ondada polikistik varmış. Belirli yiyecekler yememiş. Dikkat etmiş. İnstgramda bir sayfa var ordan takip ediyordum diyor. Onun sayesinde geçmiş polikistiği. Denk geldinmi o konuya bilmiyorum
ay kuzu bulsana be hangi sayfa acaba

oblomov21 oblomov21 Regen_ Regen_ Azze Azze maalesef :KK43:
E5AD0CCB-68F2-482D-8F73-2E6C5A0FB95A.png

Kızlar iyi günler hepinize, ben bugün ufaktan spora başlayayım dedim ve platese yazıldım, akşama ilk seansıma gidecem.
Bata 9 gün var, inşallah hamileysem bi zararı olur mu?

Kızlar iyi günler hepinize, ben bugün ufaktan spora başlayayım dedim ve platese yazıldım, akşama ilk seansıma gidecem.
Sanmıyorum canım henüz bebek değil Bi hücre var zaten varsa da bat günü gebe olduğun net olunca söylersin sana özel gebe yoga programı yapar

Maşallah karaciğer değerlerin falan çok güzel boyum 167 kilom 62 hayatım boyunca sigara alkol kullanmadım ona rağmen karaciğer değerim kendimi bildim bileli tavan yine düşmüş üç ay önce 90 lı değerlerdeydi.. Hiç bir doktor sebebini bulamadı. Allah sonumu hayır etsin ya Bi bebek sahibi olsaydım her geçen yıl sanki sağlığım bozulacak da hiç bebeğim olamayacak diye korkuyorum

Eklentiler

• _20200807_142638.JPG
    _20200807_142638.JPG
    105,3 KB · Görüntüleme: 41

Plates hamileliktede yapılıyor zaten çok iyi yapmışsın. Keşke bende gidebilsem

Maşallah karaciğer değerlerin falan çok güzel boyum 167 kilom 62 hayatım boyunca sigara alkol kullanmadım ona rağmen karaciğer değerim kendimi bildim bileli tavan yine düşmüş üç ay önce 90 lı değerlerdeydi.. Hiç bir doktor sebebini bulamadı. Allah sonumu hayır etsin ya Bi bebek sahibi olsaydım her geçen yıl sanki sağlığım bozulacak da hiç bebeğim olamayacak diye korkuyorum
Ben hiç anlamıyorum değerlerden kuzum

Kesinlikle öyle, mesela @stoprak kaç senedir bekliyordu, bize yol gösterdi ben bunları bunları yaptım vesile olmuş olabilir diye, ben de yararlandım şuan önerdiklerini kullanıyorum.
Ama üçüncü ayda ben yediklerime dikkat ettim Bu ay hamile kaldım diyenler var, afedersin ama aptal mısın diyesim geliyor. Dikkat etmesen de kalıcaktın zaten çok yüksek ihtimalle
Ya zaten olacağı varsa oluyor kesinlikle yediğinle falan alakası yok eltim sigara kullanıyor ve sağlıksız besleniyor. Abur cubur çok tüketir. Bebeği 5 aylıkken 2.ye hamile kaldı ve hamileyken de sigarayı bırakmadı. Kısmet olacaksa oluyor ama işte bu tarz insanlar hiçbir zaman anlayamayacak bizi. Kendileri akıllı oldukları için çocukları oldu sanıyorlar herhalde ama keşke akilla olsaydı.

X