Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben çalışmıyorum canım eşim de asgari ücret alıyor çok açılmak istemiyorum Ankara hastane olarak çoook pahalı buraya taşınınca şok oldum kendi memleketimde özel hastaneler böyle pahalı değil. Şimdilik evime yakın bir hastane de randevu buldum pandemi yüzünden dolmuş vb taşıma kullanmak istemediğim için başka hastaneye gidemem diye düşündüm inşallah yumurta takibi yapar kuzum 🤲

İnş canım inş yapar 🤲 haber edersin bizi durumlardan

Şimdi Bi arkadaş yapmıyor yazmış moralim bozuldu canım ya devlet hastanesi imkanı niye var ki o zaman ne kötü ya

Belki o gittiği doktor yapmıyordur emin mi acaba. Yapmıyorsa da tak maskeyi siperliği yapan devlet hastanesine git bişey olmaz dikkat edersen kuzum

Canım ben ilk kez ovulasyonla takip ettim Rabbim nasip etti cok sükür. Ovulasyon isin bahanesi aslında. Kuzum rabbim yolunu acsın tez vakitte hayırlı saglıklı evlat nasip etsin. Neler yasadık beraber burda 😊 Cok farklı bi istek bu. Rabbim hic birimize aratmasın -Yagmur- -Yagmur-

Hatırlamıyor musun canım hangi bölüm bakıyormuş?
Hatirlamiyorum canim benim devlete gittim dis gebelik sonrasi muane olurken yumurta takibi yapiliyormu ayni yumurtadan gebelikde tekrarlamasin diye biz yapmiyoruz dedi bolumun adini soyledi ama unuttum ankarada baskent universitesi yapiyor sanirim int baktim simdi orayida arastirabilirsin gittigin dr yapmazsa

Hatirlamiyorum canim benim devlete gittim dis gebelik sonrasi muane olurken yumurta takibi yapiliyormu ayni yumurtadan gebelikde tekrarlamasin diye biz yapmiyoruz dedi bolumun adini soyledi ama unuttum ankarada baskent universitesi yapiyor sanirim int baktim simdi orayida arastirabilirsin gittigin dr yapmazsa
İnşallah canım tüh ben baya umutlu idim olmazsa cuma araştırırım

6 haftayı geçtikten sonra eğer usg aleti iyiyse görünüyo alet iyi değilse 7. Haftada görünüyo kuşum
Hiç gitmediğim içinde içim içimi kemiriyo aslında ama bi yandan da birsey nasipse olur diyorum. 7. Haftama doğru giderim bi aksilik olmazsa. 😊 inşallah bende duyarım kalp atıslarını yavrumunn :KK36: :KK200:

X