Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu sıra kızlar ben ne yazarsam hiç görmüyorsunuz beni unuttunuz mu ne size o kadar alıştım ki görmezden gelir gibi hissedince üzülüyorum ya da Bi ayrı hassasım bilmiyorum
Ayyyy kıyamam ben sana Bana da oluyor arada kaynıyor bazen yoğun mesaj olunca canım lh ve prolaktin hariç olanlarda bakalim sorun çıkacak mı ama bence onları da yaptıran bir yere gidip yaptır öbür adet. Amaaaaa inşallahhhhhh gerek kalmaz adet gelmez ❤❤❤

Canım 20ye kadar bence olabilir geçen ay hormon kullandın ya biraz dengeni değiştirebilir

Yaa seni yerim inşallah daha güldürecek haberler alırsın iki gün sonra

Saol kuzum. Olsunda geç olsun temiz olsun bebiş olsun:)) senin lekelenmelerin devam mı hala

Selam kızlar. .
Bende bugün yeniden ovulasyona başlıyorum. . 2 aydır adetin 24. Günü yumurtluyorum bakalim bu ay da öyle mi olucak☺

Selam kızlar. .
Bende bugün yeniden ovulasyona başlıyorum. . 2 aydır adetin 24. Günü yumurtluyorum bakalim bu ay da öyle mi olucak☺
Şuan kaçıncı gündesin, hadi bakalım güzel yumurtalar gelsin sonra ne zaman adet oluyorsun f

Ah inşalah canım inşallah ❤ cuma günü doktor belki yapar lh ve prolaktin i

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…