Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Planlıdır o olmaması için bir çok seçenek var hangisini yapmış iyi sen korunma hamile kal sonra süpriz oldu hadi oradan ya

Canım bildiğin gebesin ben de pcos var cok daha az belirgin cizgiyle öğrendim hamileliği Bir doktora gitmende fayda var simdiden hayırlı olsun Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin insallah

Böyle yazınca heyecan yapıyorum ama biraz olumsuzum nedense bi kaç gün sonra tekrar deneyeyim testleri diyorum bayramdan sonraya kadar adet olmazsam kan testi

söyleyen 3. Kişisin inşallah dediğiniz gibidir biraz daha beklemek istiyorum sanırım ocak ayındaki aşılamadan sonra kimyasal olmasından kaynaklı değerlerim katlanarak yükselmemişti
ahh canımm cok iyi biliyorum o duyguyu suan bende yasıyorum. Hamileyim cok sukur ama diken üstündeyim sevinemiyorum bi kaybım var. Cok net var kuzum

Ovulasyon testi mi yaptığınız hamilelik testi mi?

Kızlaaar hamileyiimm eliim ayağım titriyoo Allahımm sana şükürlerr olsunnnn kalbimm cok hızlı atıyoo inanamıyorum ya hamileyimmm ağlamak istiyorummm
Canımm hayırlı olsun sırf seni merakıma baktım siteye bugün bu saatte çok sevindim Allah kucağına almayı nasip etsin darısı isteyen herkesin başına inşallah

Hayır sen hamileydin en son onu soruyorum canım kalp atısını falan duymuştun ben düşük yapınca ayrıldım topikten
Hee çok şükür kuzum duruyo benimle minnoş evet hatırladım şimdi seni. Ben bir önceki kürtajda konuştuk sanmıştım. Sen araştırmalarını yaptırdın mı pıhtılaşma için falan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…