Hamilelik-Pcos- Vajinit- Mantar-Hpv Yardım edin arkadaşlar 😞 deneyiminizi bekliyorum

guzelseyler

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2023
20
2
28
Selamlar, ben 8 kasımda bebeğimin gelişimi olmadığı için zorunlu kürtaj oldum. Kürtaj öncesindede bir vajinal enfeksiyonum vardı ancak ara ara oluyordu. Kürtaj sonrasında tekrarlayan ve geçmeyen vajinal enfeksiyonlar oluşmaya başladı. Gittiğim doktorlar antibiyotik fitil verip gönderdi. En son gittiğimde doktor artık çare etmediğini enfeksiyonun kronikleştiğini enfeksiyonu bu sebeplede enfeksiyonu yakmamız gerekiyor dedi. Bende biraz tedirgin oldum. Hemen karar vermemek adına başka bir doktora gittim. Doktor kültür testi ve hpv testi yaptı enfeksiyonun olduğunu ve rahim girişinde serviks olduğunu söyledi. Sonuçlar daha çıkmadı ama bebeğim daha olmayacak diye çok korkuyorum.enfeksiyonum mantar enfeksiyonu mı hpv öi bilmiyorum ama hiç geçmiyor 😞 kaşıntı kasık ağrısı akıntı yapmadığım şey kalmadı 😞 zaten pcosum birde üstüne bu eklendi 😢 daha 26 yaşındayım 😢 yaşayan varsa deneyimlerini anlatabilir mi ? Çok bunaldım artık 😢

Çok geçmiş olsun ben de de sürekli bir yanma var idrar yolu özellikle işedikten sonra senin sonuç ne oldu sanırım banada doktor olu göründü yine

Benimde enfeksiyonum var surekki rahimde yara var dedi doktor Biray önce yakma işlemi yaptırdım biraz rahatlamıştım tekrar yine var ama eskisi gibi değil bende ikinci çocuğu dusunuyorum

X