Hamilelik ola bilir mi?

Bussraa1234

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2022
402
75
25
Merhaba hanımlar. 7 aydır bebek istiyoruz ama hala olmadı. Ama bu ay sanki biraz farklıyım. Son adetim 13 haziran. 28-33 günde adet oluyorum. 2-3 temmuzzda çok olmasa da göğüslerim şişti, ve sanki çok az da olsa mavi damarlar çıktı, karnıma belime ara sıra çok hafif adet sancısı gibi geldi gitti ve bacaklarım ağrımaya başladı( ki, her adetden önce bacaklarım ağrıyor). Karın bel ağrısı 2-3 günde bir hafifce gelip gidiyor. Göğsümde herhangi bir ağrı sızı yok. Dün ucundan tutunca sanki acıtmıyo da biraz sızlıyo gibi oldu. Ve 2-3 gündür sanki ateşim varmış gibiyim. Şimdi ölçtüm 37.2 ama bunun hamilelik belirtisi olup olmadığına pek emin deöilim.Bugün de öyle. Ama bacak ağrısı 10 gündür benimle.
Son bi kaç gündür sanki çok susuyorum. Göbeğimden sanki kahverengi çizgi gidiyor aşağıya doğru. Bazen kendimi yorgun hissediyorum. Cuma günü kaset tüst negatif çıktı. Bugün 4 saat sonra çok hafif gözlü görülecek kadar silik çizgi çıktı sanki.
Ama hiç bir şekilde uyku hali, mide bulantısı, adet olacakmışım gibi ağrılar falan yok.
Yaptığım aynı kaset test nisanda adet gecikmeme rağmen beni yanıltı. Kan testi negatif çıktı. Nisanda böyle belirtilerim yoktu.
Sizce hamilelik belirtisi ola bilir mi?

Son düzenleme:
Kan testi yapmadım tatlım. Cuma günü ve bugün yaptığım test markasını nisanda da yapmışdım. Nisan ayında gecikmem olmasına raömen 3 saat sonra silik çıkmıştı. Ama hamile değildim.Aynı testten cuma günü yaptım, negatif bugün ise 4 saat sonra silik çıktı. Kan testi yaptırmak istemiyorum. Negatif görmekten korkuyorum

Kan testi yapmadım tatlım. Cuma günü ve bugün yaptığım test markasını nisanda da yapmışdım. Nisan ayında gecikmem olmasına raömen 3 saat sonra silik çıkmıştı. Ama hamile değildim.Aynı testten cuma günü yaptım, negatif bugün ise 4 saat sonra silik çıktı. Kan testi yaptırmak istemiyorum. Negatif görmekten korkuyorum

Kan testi vermeden emin olamıyor insan ama ben adet olacağım gün test yaptım ozman belli olmuştu daha önceden yapmak yanıltabilir çıkmayınca .

4 saat sonra görünen çizgi bir şey ifade etmiyor maalesef. 5 en fazla 10 dk içinde görülmeli sonrasında kuruma çizgisi oluyor.
Birkaç gün daha bekleyin en azından 15 temmuz geçsin ve kan verin

Aslında 28-33 günde bir adet oluyorum. 28 günlük hesaplarsam 10 temmuzda olmam gerekiyordu. 33 günlük hesaplarsam 15 temmuz. 7 aylık evliyiz ve 7 aydır da istiyoruz. Ama hiç bir şekilde olmuyor
Söyledigimiz kelimeler cok onemli , öncelikle hiçbir şekilde olmuyor ifadesini lütfen bırakın. Allah nasip ettiyse inşallah sağlıklı bir şekilde olur. İçten bir şekilde dilemeye devam edin, ben de isteyen herkes için dua ediyorum, inşallah size de hayırlı bir şekilde nasip olur

Aslında 28-33 günde bir adet oluyorum. 28 günlük hesaplarsam 10 temmuzda olmam gerekiyordu. 33 günlük hesaplarsam 15 temmuz. 7 aylık evliyiz ve 7 aydır da istiyoruz. Ama hiç bir şekilde olmuyor
Peki ovülasyon testi yada doktora çıktınız mı eğer çıkmadıysanız görünün bunda kötü birşey yok kan değerlerinize bakılsın sağlıklı gebelik yaşayın aynı şekilde yumurta takibi yapmanızı tavsiye ederim yumurtlamayı kaçırmış olabilirsiniz bende 28le 33 gün de gidip geliyormuşum 8 aydır tutmuyor diyorum (doktora göründüm herhangi bir sıkıntım çıkmadı çok şükür hormon testi vs hepsi yapıldı) ama meğer yumurtlamamı kaçırıyormuşum bu ay ovülasyonla denedik bakalım hayırlısı olsun ikimiz içinde

İnşaAllah

Evet Dr a gittim nisanda. Hiç bir problem olmadığını daha yeni evli olduğumuzu ve gebe kalacağımı söyledi. Hayır ovulasyon testi yapmadım. Aslında ben Türk değilim Azerbaycanlıyım ve açıkçası burada öyle bi test olduğunu düşünmüyorum. Belki de var ama nadiren ola bilir. Hiç sormadım eczanelere

İnşaAllah bu ay ikimiz de seviniriz kuzum

Salam. Men de Azerbaycanlıyam) mence aptekden soruşun olmamış olmaz

Salam. Men de Azerbaycanlıyam) mence aptekden soruşun olmamış olmaz
Nə gözəl. Şad oldum. Vaxtımın keçməyini gözləyirəm. Əyər ki, keçsə onda test edəcəm yenə. Yox əyər mensturasiya olsam onfa gələn ay artıq aptekyən ovulyasiya testi maraqlanacam. Təşəkkür edirəm)

Men 8 aydı evliyem ilk başlarda mende ovulyasiya testi istifade elyrdm. Gördüm alınmır başını buraxdım) mayda kimyasal hamilelik yaşadım. Bu ay yene test pozitifdi. Qan testi vermişem)

Men 8 aydı evliyem ilk başlarda mende ovulyasiya testi istifade elyrdm. Gördüm alınmır başını buraxdım) mayda kimyasal hamilelik yaşadım. Bu ay yene test pozitifdi. Qan testi vermişem)
Eynən. Çox xanımın dediyinə görə, başını buraxanda, fikir verməyəndə hamilə olduqlarını biliblər. Əslində elə də olmalıdı. Biz çox gikirləşirik, ona görə psixoloji olaraq sıxırıq özümüzü. Açıqcası məndə heç bir hamiləlik olmayıb bu qədər vaxtda. Ama çoc istəyirik. Allahdan xeyirlisi nədisə o olsun.
Sənin adına da həqiqətən süvindim. İnşaAllah sağ salamat övladını qucağına alarsan bacı))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…