Hamilelik midir adet mi

kiwikiwikiwi

Üye
Kayıtlı Üye
31 Mart 2023
22
5
23
Kızlar selam aslında geçen yazmıştım ama hala adetimi olmadığım için danışmak istedim tekrardan. Geçen ayın 5-9 arası adet oldum. (Bu arada ben düzenli adet oluyorum sanmıştım meğer düzensizmiş nisan ayı da aynı şekilde bir ay adet olmamışım) 10u korunmasız ilişki yaşadım afedersiniz b0şalma olmadı ama olmadan da kalma riski var biliyorsunuz. Aynı şekilde geçen ayın 19u test negatif çıktı.Bu ayın biri negatifti.Bu ay takvime göre tahmini 11i gibi olması gerekiyordu. Ayın 13ü beklenen adetimin gecikmesinden 2 gün sonra tekrar test yaptım biri artımed silik çizgiydi yarım saat sonrası bebetime negatif çıktı. Silik çizgiye güvenemedim siteden bir arkadaş da artımedin silik yanlış çıkarmasından bahsedince bi nebze rahatlamıştım.Bu ayın 16sı tekrarladım bebetime yine negatif. Fakat hala adet olmadım ve ara sıra belirtiler oluyor nişanlım bu konuyu fazla kafaya taktığım için yalancı gebelik diye bir şey olavilceğini söyledi ama bilemedim. Çünkü düşünmedikçe midem vs bulanmıyor. Fakat benim adet öncesi göğüslerim şişer ve bir haftadır göğüslerim şişiyor sonra geri iniyor. Şişmekten kastım içindeki bezler fakat 1 gn sonra tekrardan küçülüyor. Bezlerde bir şişkinlik var hala evet ama adet öncesi de olduğu gibi aynı hassasiyet var. Ve ne zaman bunu düşünsem ki çok düşünüyorum daha çok bu sıra istemediğimden korktum ve çok kafaya taktım. Adaçayı içiyotum bi kaç gümdür fakat adetimdi küçük saplanmalar oluyor kasıklarımda geçiyor yani hamilelik belirtileri ile çok benzer ama adet öncrdi de yaşadığım için çoğunu kestiremiyorum. Sizce testlere güvenmeki miyim çünkü bu zamana kadar çıkması gerektiğini söylüyorlar fakar ben kafamı sürekli oraya verdikçe strese giriyorum. Aynı zamanda bir süredir sarımsı akıntım oluyor sürekli.

X