Hamilelik Kilolari

_DURU_24

BÜYÜK VE KÜÇÜK AŞKNA AŞIK
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2006
1.660
18
42
Günaydin Arkadslar.benim Sorum şu Sizlere.ablam 5 Aylik Hamile Haziranda Dogum Yapacak.5 Aylik Hamile 8 Kilo Aldi.yani 72 Kilolarda.kilo Almaya Elverişli Bir Bünyesi Var.sizce Bu Aldigi Kilo Cokmu Fazla Normalmi.böyle Giderse Kac Kilo Alir.kac Kiloyla Doğum Yapar.sizler Kac Kilosunuz.haziran Anneleri.cevaplarinizi Bekliyom çünkü Dikkat Etmiyo Yediklerine Ablam Uyaricam Kendisini.kac Kilo Olur Kac Kilo Daha Alir.72 Kilo 5 Aylik Hamile Kendisi Tam Sekiz Kilo Almis.iyimi Değilmi üstüne Kac Kilo Daha Gelir.kilosu Ne Olur Doguma Kadar.tesekkürler Arkadaslar

Canım ilk beş ay içinde beş ila yedi kilo almak normalmiş diye biliyorum.

CANIM İLK GİTTİĞİMDE DR.İYİ DEMİŞTİ KİLO ALIŞIM YANİ 12 HFT.OZAMAN TAM OLARAK 6 KİLO FELANDI TABİ 16.HFT.GİDİNCE YAVAŞLA BİRAZ DEDİ ÇOK OLMUŞ BENİM KİLOM 3 KİLO DAHA ALMIŞIM YAVAŞLADIM SONRA ŞİMDİ 5 .AYDyım 10 kilo almışım bu zaman kadar ama iyiyim yani 43 tüm 53 oldummmmmmmm

Anladim Arkadaslar.bazilari Cok Fazla Almis Diyo Bazilarinizda Normal Diyo Ne Olacak şimdi.acaba Diyorum 5 Aylikken 8 Kilo Aldiysa Doguma Kadar 20 Yi Bulurmu Alinan Kilo...

bende hazıranda dogum yapıcam 22.haftamdayım 11 kılo aldım
ablanınkı normal bence ama bu aylardan sonra daha dazla alındıgı ıcın
şimdiden dikkat etmeye baslaması gerekır
ben artık normal ekmek yemıyorum
haslama ve ızgara tercıh edıyorum salata
meyve vs. börek tatlı vs hiç yemiyoru m
şimdilik durdu kıl alısım ama bakalım

selam arkadsım.benn hamilelige 67kilo ile baslamıstım( gecenyıl)dogumda 90kilo tartılar dogumhanede.çok dikkat edin.ilkaaylarda normal syrettm.sonra doktorun verdgi diyetlerle geçti hamilelk.birden kilo alımı hamilelik sekerimi çıkarmştı benm.oda bebn gelişimini etkilermş.omuzları geniş ve cigerleri yeteri kadar gelişmezmiş.omuzlardan dolayıda normal dogum yapamazsın demişti bana doktorm.sekeri ölçtür biçtir zar zor düşürdk.kilo almaya çok elverişliyim bende.nesse sagsalim dogurdım.7aylık oldu kızım bense67kilo oldum tekrar.allah kolay dohum versin hapinize.kilo milo kalmıyo korkmayın.ama emziriirseniz tabi?

bende biraz kilolu başladım hamileliğe şu ana kadarda 6 kilo aldım. 10 kilo al dedi doktorum tamamında ama biraz zor gibi inş almam.. zayıf olanlara daha fazla alabileceği söyleniyo hamileliğe başlanılan kiloyla alakalı :1rolleyes:

Selam cnm bende 24 haftalık oldum su ana dek 11 kilo aldım böyle giderse 20 kiloyla dogururum herhalde cünkü son aylarda asıl kilo alınıyor..
ablan için endişelenme derim 30 kiloyla bile dogumhaneye girenler var sanırım oda 20 kiloyla felan dogurur..

Kızlar bende hamileliğim sırasında 20 kilo aldım ve zayıfladım doğumdan sonra kilolar gidiyor üzülmeyin

ben de hamile kalmadan önceki kiloyla alakalı die biliyorum ben 70 tim ama hamile kalınca ilk üç ay 3 kilo verdim 67 oldum şimdi 24 hafta bitmek üzere 72 kiloyum sürekli değişiyor ama bebeğim hep kilo alıyor maaşallah 3 ay sonra ne olur valla hiç bilemeyeceğim.

şu Anda 25 Haftaliğim Ve 5 Kilo Aldim , Her Gün Aksatmadan Bir Saat Yürüyorum Sabah Kahvaltinin Dişinda Ekmek Yemiyorum Sanirim 10-11 Kiloyla Hamileliği Bitirecem Inşallah

süpersin arkadaşım maşallah.ben 10 kilo aldım şimdiden.bi de yerinde duramayan biriyim.53 ile başladım hamileliğe.

bende 8 kilo aldım şu ana kadar fazla olmadığını sanıyorum
daha 5-6 kilo alsam 14 ile bitiririm diye düşünüyorum
tabi inşallahhhhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…