Hamilelik isteyenler gelin bu yolda yoldaş olalım, sıkıntılarımızı paylaşalım...

yumurtlama günlerindeyim şu an sanırım 1 2 güne yumurtlama olacak test ile kontrol ediyorum koyulaşmaya başladı. dua edelim birbirimize bu ay meryem suresinide okuyorum 6.günüm. inşallah bu ay olur. nisan dan beri 6 aydır her ay test yapmaktan sıkıldım. ilk kez geçen ay yapmadım adeti bekledim sanırım yavaş yavaş olgunlaşıyorum :)

insallah canım hayırlısıyla evlatlerımızza kavusuruz ınsallah :) benımde 6 ay oldu bakalım artık bu ay nolcak

merhaba hanımlar bi kaç bilgi paylaşmak isterim gerçi tüm konularınızı okumayadım vardır belki orada ama bebek için en güzel yol eşinizlen gün aşırı ilşkiye girin yumurtlama gününü kaçırmanız imkansız oluyor ovulasyon testide kullansanız geç yada erken döllenme olabiliyor

ben 28 ekımde bıtırdım meryem suresını 41 gun kesıntısız okudum adetlı donemımde esım okudu 1 hafta kaldı adetıme beklemedeyım :KK70:

Oh maşallah size. Rabbim isteğini kabul eder inşallah. Alirsin inşallah en yakın zamanda güzel hberler. Bu arada dua haricinde bitkisel seyler deniomusunnn

X