Hamilelik isteyenler gelin bu yolda yoldaş olalım, sıkıntılarımızı paylaşalım...

arkadaslar size de sorayim belki yasayan vardir

adetim iki gun gecikti ve kasik agrilarim ve goguslerimde sislik var. tek umudumu kiran tatli yeme istegimin olmasi. normalde adet sendromu diye bilinir ve kesinlikle oyleymis ki hamilelik belirtisi olarak tatli yeme istegi duyan birini okumadim o kadar aratmama ragmen.

hamileligini ogrenmeden once tatli yeme istegi duyan var mi aranizda ??

tuhafima giden son yillarda (eskiden tatli krizine girerdim adet oncesi ozellikle) adet doneminde tam tersi eksi seyler yeme istegimin olmasiydi. hatta derdim eskiden tatli isterdim artik eksi yiyorum diye. simdiyse ya eski halime geri dondum yada ne bilemedim :)) cevap verecek arkadaslara simdiden tesekkurler :)

ilk defa bu ay göğüslerimin çevresi sırtıma doğru deli gibi kaşınıyo böyle bi hamilelik belirtisi yok değil mi :KK70: olsun lütfen:KK1:

ben bu ay iyice kafayı sıyırdım:KK37: 23 ekimde adetim bittiğinden beri sürekli kasıklarımda her az adet olcakmışım gibi ağrı belim hep ağrıyo cumartesi test yaptım üstüne gördüm diye negatif :KK37: dünden beride göğüslerim hassaslaştı arada iğne batırmışım gibi acıyo adetten hemen sonra oluşan bi hamilelik olabilirmi sizce yoksa ben iyice psikopatamı bağladım :KK52: neyse 17 kasım bat az kaldı :KK52:

ben bu ay iyice kafayı sıyırdım:KK37: 23 ekimde adetim bittiğinden beri sürekli kasıklarımda her az adet olcakmışım gibi ağrı belim hep ağrıyo cumartesi test yaptım üstüne gördüm diye negatif :KK37: dünden beride göğüslerim hassaslaştı arada iğne batırmışım gibi acıyo adetten hemen sonra oluşan bi hamilelik olabilirmi sizce yoksa ben iyice psikopatamı bağladım :KK52: neyse 17 kasım bat az kaldı :KK52:

canım dur sıyırma moduna gırme hemen :))) test yapmıssın ama kandan baktırdınmı hiç peki. belkı test bozuk :) bence bı kan tahlılı yaptır hemen

canım dur sıyırma moduna gırme hemen :))) test yapmıssın ama kandan baktırdınmı hiç peki. belkı test bozuk :) bence bı kan tahlılı yaptır hemen

kandan baktırmadım 17 kasımı bekliyorum artık eğer test bozuksada 2 aylık olarak öğrenirim :KK52:

yumurtlama günlerindeyim şu an sanırım 1 2 güne yumurtlama olacak test ile kontrol ediyorum koyulaşmaya başladı. dua edelim birbirimize bu ay meryem suresinide okuyorum 6.günüm. inşallah bu ay olur. nisan dan beri 6 aydır her ay test yapmaktan sıkıldım. ilk kez geçen ay yapmadım adeti bekledim sanırım yavaş yavaş olgunlaşıyorum :)

X