Hamilelik isteyenler gelin bu yolda yoldaş olalım, sıkıntılarımızı paylaşalım...

topiğiniz hayırlı olsun
kızlar bu ay ilk defa progesteron testi yaptırdım adetin 24. günü değer 16,88 çıktı sizce nasıl dr değerin gayet ii olduğunu yumurtalrın kaliteli olduğunu vs söledi gebelikten de bi umut var tabi ama ne derece bilgisi olan varmı gebelikte bu değer yükselirmiş sizce nasıl ihtimal ne derecedir. 24. günde bu değer çıkması yani belirti olarak kabul edilirmi

canimhayirli ugurlu olsun yeni topigin insallah hamilelik haberlerimizi paylasiriz burdan

benim bildiğim gebe olmayan bir kadında 0_5 arasidir. Değerinin yüksek olması bence gebesin. Insallaah hayırlısı canim. Fark ettiğin değişik birsey varmı peki vücudunda

Hoşbuldummm tatlımm :))
Eet yaa maalesef ayrı düşcez (
Sipariş verdim testlerimi bekliorumm :))

canım ne yapıyorsun, nasılsın, nasıl gidiyor? yeni batın ne zaman hayırlısıyla

canım bana öyle geliyor ki başka şeyler ima etmeye çalışmış arkadaş...tablo hazırlayan tek topiğin kendinin olduğunu sanıyor heralde ben de ondan fikir çalmışım gibi
gülüyorum sadece:)))
canım ne yapıyorsun, nasılsın, nasıl gidiyor? yeni batın ne zaman hayırlısıyla

iyi tatlım yemek yedik keyif yapıyorum:)sen ne yapıyosun bakıyım?
23-24kasım sanırım bat tarihim.bu ay doktor klomen verdi bana onu kullanıyorum bakalım inşallah tutunur bebişim bana:))

arkadaşlar yeri burası değil sanırım ama sormak zorundayım bu bat nedir neye göre hesaplanır ?

yumurtan mı çatlamıyormuş tatlım klomen ne için? ben de yemek hazırlayacağım..adet oldum dün, yeni bat 25 kasım..

yumurtan mı çatlamıyormuş tatlım klomen ne için? ben de yemek hazırlayacağım..adet oldum dün, yeni bat 25 kasım..

yumurtam çatlıyomuş ama klomenle birden fazla yumurta çatlayacak ve spermin karşılaşacagı yumurta sayısı çoğalacağı için gebelik şansını artıracak Allah'ın izniyle..
bu ay son olur inşallah hepimiz için tatlım bat beklemekten sıkıldım:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…