Hamilelik isteyenler gelin bu yolda yoldaş olalım, sıkıntılarımızı paylaşalım...

canım çocuğum olmuyor diyerekten ayrıntılı görünmedim doktora...sadece yumurtalık ve tüplerime bakıldı görünürde bişey yoktu okadar..adetliyken veya yumurtlama günlerimde gitmedim..

hoş geldin canımm..inşallah yakalarsınnn

ben hiç kullanmadım ovulasyon testi ben de mi kullansam acaba, ne bileyim yaa zor geliyor, bir sürü uğraş sıkıntı pöff

canım çocuğum olmuyor diyerekten ayrıntılı görünmedim doktora...sadece yumurtalık ve tüplerime bakıldı görünürde bişey yoktu okadar..adetliyken veya yumurtlama günlerimde gitmedim..

Yani 1 yılı doldurunca araştırma yapıyorlar ya ondan dedim. istersen görün baska neden olmuyor diye araştırma sürecine gir. gerçekten birşey yoksa eyvallah allahin takdiri dersin. Yok en ufak birşey.vardır bakmisin iki sene geride kalmış zaman geçmiş. Kafanı rahatlatirsin en.azından

canım benimm hoş geldin aramızaaa, fakat öyle konuşma lütfen 6 ay nedir kii yıllardır bekleyenler var.. eşinde sperm sayısı azmış o da nedir,, inan bana güzelim buralarda nelerle uğraşan arkadaşlar var...asla ümitsizliğe kapılmamalısın Rabbimizden ümit kesilir mi hiç..sıkıntı stres yaparsan zaten sperm yumurtaya ulaşsa bile stres yüzünden yumurtan itecektir spermi döllenme gerçekleşmeyecektir, bunu biliyor muydun??? lütfen neşeli ol, ümitli ol, salla biraz hayatı hayatta ne sıkıntı altında olan canlar varr, Rabbine dayan ona tevekkül et..bırak sen istediğin zaman değil Rabbin istediği zaman gelsin sana bebişin ne varmışşş

1 yıl olmadı tatlım 6 ay geçti bu 7 idi yanılmıyorsam..haklısın aslında ama ne bileyim oluruna mı bırakmalı acaba diyorum..bir de şu var bu 7 ayın bikaç ayı biraz boş geçti...mesela bu ay kayınvalidemler misafirdi biz de yumurtlama aralığına 1 ya da 2 ilişki anca girebildi ki onların da denk gelmeme ihtimali yüksek

Hee anladim 1 yılı doldurmadan araştırmıyorlar zaten. Olur olur inşaallah rahim hazır olunca gelir o.hayırlısıyla.

hoşgeldin güzellik:)
off yine mi ayrı düşeceksiniz eşinle(
ovülasyon testini kullanmanı tavsiye ederim belki eşin yanındayken yumurtan çatla(inşallah)
canım öyle söyleme.senden daha kötüleri de var mesela ben.tam 2 yıl oldu hala yok bebişim.eşim varikosel ameliyatı oldu.sperm sayısı hızı hepsi yerlerdeydi resmen.şuanda biraz daha iyi.sana tavsiyem havuç suyu içir eşie.katı meyve sıkacağından sıkıyosun suyunu içiyo.sperm hızına birebir diye duymuştum.keçi boynuzu sadece sayıyı artırır hızı etkilemez..bu konularda profösör oldum artık :)))

bilmiyordum canım bunu. aslında çok kafama takmıyorum ama bazen böyle oluyor rabbim bilir tabi sadece dua ediyorum. 6 ay değilde sanki yıllar geçmiş gibi hissediyorum bazen asıl kokrkum geçen zaman değilde ya hiç olmazsa korkusu. o yüzden tekrar buradayım umutlanmaya ihtiyacım var. sperm sayısı az değil o baya bir fazla da hızlı sperm sayısı az. havuç suyunu denicem hemen :) çok teşekkr edrim paylaşalım yardım edelim birbirimize. yoksa geçmeyecek vakit.

Topiginiz hayirli olsun kizlar.. :) ALLAH isteyen herkese saglikli hayirli evlatlar nasip etsin INSALLAH :)
Bat tablosu demissiniz ama tavsiye etmem.. cunku ismini yazdirip gelmeyen oluyor, yeni batini soylemeyen oluyor,surekli birilerini eklemekte zor oluyor.. yinede siz bilirsiniz tabi.. söylemek istedim sadece bende komsu topiktenim

sağol şekerr doğru aslındaa..biz birbirimizi tanır batlarımızı da öğreniriz inşaallahh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…