Hamilelik isteyenler gelin bu yolda yoldaş olalım, sıkıntılarımızı paylaşalım...

aminn canım bende 6 aydır bekliyorum. bu ayda olmadı bakalım çalısmalara basladım tekrardarn insallah 2014 ün ilk ayında güzel haberler alırız

canım benım adetım yarın adete 3 gun kala cuma gunu kan testı yaptırdım hamıleyım beta hcg 67.38 cıktı:)yerlesme kanaması yasamıstım ondan suphelenerek 4gun kala adete ıdrar testı yaptım ve cok cok sılık cızgı sonrasında kan testı yaptırdım
olmayacak zannederken oldu hemde en rahat oldugum ay oldu stresten uzak dur Allahım en yakın zamanda verecektır ınan buna..

canımm benim cok sevindim :)) tebrik ederimmmm :))

şükür dün öğrendim ki 5 haftalık hamileymişim. Rabbim iteyen herkese versin inşşş.

canım çok sevindim .sağlıklı bir sekilde kucağına almayı nasip etsin rabbim insallah. dualarını eksik etme bizlerden.

sağol canım. inşş Rabbim hyrlısıyla isteyen herkeze nasip etsin bu duyguyu. ben bi ilaç kullandım ve o ilaç sonrası hamile kaldım. yakınlarım önermşti o ilacı bana çoğu kişi bunu içtikten snra hamile kaldı dediler ben umursamamıştm bşta. sonra aldım içtim. özellikle intihapı oln arkadaşlara tavsiye ederm hiç bi yan etsiki yok adı azosilin.

amin canım insallah. o ilaç nasıl bisey canım ?

amin canım insallah. o ilaç nasıl bisey canım ?

dışı beyaz kutu kendiside beyaz. hiç bi yan etkisi yok sadece ilacı içtiğin zaman idrar kırmızı geliyo içini temizlediği için. ben şmdi bşka bi arkadaşıma da verdim o ilacı. kesinlikle tavsiye ederim canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…