Hamilelik isteyenler gelin bu yolda yoldaş olalım, sıkıntılarımızı paylaşalım...

herkesse gunaydınnnn. umutcum hepımız anne olcaz allahın ıznıyle. swıtgırl hayatım senın de agzın bal yesın
yumutlama gunlerını hespladınmı bos gecırme sakın akıntın coksa yumurtluyor olabılırsın

Kızlar yaa ben sürekli yumurtluomuyum nee :)) yine 2.ci çizgi silik çıktı :44:

bende 2 aydır ovulasyon testi kullanıyorumc anım geçen ay 17. gün yumurtlamıştım ertesi gün hiç çizgi çıkmamıştı sonraki günlerde izi bile yoktu. bu ayda cumartesi yumurtladım ama o gün bugündür hep silik çizgi hatta belirgin bir silik çizgi var 5 gün oldu artık çizgi olmamalı ama oluyor. hamileliklerini ovulasyon testiyle öğrenenler var ya ben de geçen aydan farklı olunca bir umut doğdu içime :) yumurta döllendiğinde lh az da olsa salgılanmaya devam ediyormuş diye okumuştum inşallah ona delalettir.

bizde bekliyoruz ama pko illeti yapıştı yakama izin vermiyo bebeğimin gelmesineee

ufffffffffffff kızlarrr adetım ayın 26 sı suan sağ kasıgımda ağrılar varr ayyyyy yaaa cok heyecanlıyımm

Hadi yaa bilmiodumm bunu :)) ben bu ay kullanmadm yumurtlama testi pek merakımdan bi tane yapiim bakiim dedim yaptm sikik çıktı,ertesi gün yapmadım ondan snraki gün yaptım yine silik ama bu sefer çok silikti,şimdi bidaha yapiim bakiim ne çıkcak :)) ben bu aydan pek umutlu deilim es geçiorumm :))

Kızlarrr test yaptm yine bu sefer çizgi görünmicek dercede az ,ilk yaptğmda demekki bigün öncesi yumurtlamışım :)) ve o gün birliktelik olduuuuu :)) ya tutarsaaa :))

adetıme cok var daha ama yuzumde sıvılceler cıktı ve ayaklarım ınanılmaz derecede agrıyor. hamılelık belırtısı olabılır mı bu kadar erken hamıle kalmıs olabılır mıyım ?

adetıme cok var daha ama yuzumde sıvılceler cıktı ve ayaklarım ınanılmaz derecede agrıyor. hamılelık belırtısı olabılır mı bu kadar erken hamıle kalmıs olabılır mıyım ?

Kızzz naptınn ilk geceden hamilemi kaldııınnn :)) bekle canımm adetine çok varsa daha hiç belli olmazz :)) inşallahh hamişsindir

adetime 6 gün kaldı ovulasyon testi hala koyu olmasada 2 çizgi çıkıyor.hiç böyle olmazdı.yumurtlama sonrası hep tek çizgi olurdu. bunun bir anlamı olsun ne olurrrrrr((

Kızlar merhaba..24-25 kasım adetim..neredeyse 2 haftadır kasıklarım ağrıyor adet ağrısı gibi ve akıntım var..ara ara da batma oluyor..Karnımın alt kısmı çok şişti hele bu akşam çok rahatsız ediyor..eğilemiyorum bile hamilelik belirtisi olabilir mi? bir hafta kala idrar testi yapsam çıkar mı?:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…