Hamilelik isteyenler gelin bu yolda yoldaş olalım, sıkıntılarımızı paylaşalım...

Canım ya 2.5 bardak su en basta 5 ckmis sdece tmm

arkadaşlar merhaba..

ben 11 aylık evliyim temmuzdan beri bebek istiyoruz ancak bazı sağlık problemleri yüzünden ertelemek zorunda kaldık..bir an önce hamile kalmam lazım benimmm tabi sizlerde istiyorsunuz biliyorum rabbim hepimizin gönlüne göre versin ancak benim amelitayat olma gibi bir durumum var.rahimimde a tipik hücresel değişklikler görüldü bir de hpv 6 teşhisi kondu.doktorum önce izin vermedi ancak en son gitiğimde hamile kalabilirsin elini çabuk tut dedi..burayı okuyunca bilmediğim ne kadar çok sey olduğunu anladım..bat tarihi ovulosyon testi fln..bat tarihini anladım bir sonraki regli ancak bu yumurtlama testini nerden tedarik edebiliriz..internetten hesapladığıma göre benim ya 7si ya da 8 ine denk gelio yumurtlama dönemi ancak 8ine denk gelirse çok kötü istanbul dışında olucam çünkübirkaç gündür kokulara aşırı hassasiyet gelişti hafiften midem de bulanıo bunlar psikolojik biliyorum daha reglim biteli 1 hafta oldu...umarım hepimiz hayırlı sağlıklı çocuklara kavuşuruz rabbimin izniyle

Amin cnm sağolasın. Bu arada sanada gelcmisler olsun inş hamilesindir ama psikolojik olma olasiligida yüksek. Bn bitkisel kürleri deniorum ve ise yaaradigini düşünüyorum sogan+incir havuç kürü deniorum mesela. Bole hamile kalan cok. Doktorların ihtimal vermediği kişiler bile bu kürleri deniyerek hamile kalmış. Tabi öncelikle Rabbim istio bizim denedklerimizz sdece vesile oluyor.. reglinden sonra da hamile kalmış olblrsn(erken yumurtlama) olmuşsa olabilir.

teşekkür ederim bayagı uzunmus kullanım süresi ama galiba olucam adet bugün yarın karnım ağrıyoooooooooooooo

teşekkür ederim bayagı uzunmus kullanım süresi ama galiba olucam adet bugün yarın karnım ağrıyoooooooooooooo

Olsun bu ay yap sen bu kürü inşallah Allahin izniyle hamile kalirsin adetin in son gnu başla. 5 gün saddece incir 6. GNU incir +havuç kürüne başla yumurtlama gününde de gün aşırı ilişki olsn.olr inşallah. Iliskiniz duzenli olsun bikere 1 gün aray la olsun. Ise yarar insallah cnm. Bu arada orda 21 gün DYO ya onu 10 gün yap sonra olmasa 21 güne cikarsin. 5 günü incir 6. Gün havucla karisik yapacaksın google de yaz tarflri orda da ayrintili. Ayy çok uzun yazdım. Ya yine😊😊

bende başlicam sanırım incir kürüne ama bu ay beklesem mi diye düşünüyorum.yukarıda bahsedilen yumurtlama testleri eczanelerde mi satılıo acaba

bende başlicam sanırım incir kürüne ama bu ay beklesem mi diye düşünüyorum.yukarıda bahsedilen yumurtlama testleri eczanelerde mi satılıo acaba

Ovulasyon testleri eczanede de bulabilirsin internetten. Internette n almni tavsiye ederim hem çok aliosun paket hâlinde hemde fiyatlari çok uygun 20 30 lira bişe

peki sizden tarif alabilir miyim:)bugün başlayayaım öyleyse herhangi bir <zararı var mı yan etkisi fln

peki sizden tarif alabilir miyim:)bugün başlayayaım öyleyse herhangi bir <zararı var mı yan etkisi fln

Cnm sana ilk önce soğan kürü öneririm. Adet düzensizliği pko çikolata kisti enfeksiyonlara kisacasi icindeki hamileliği engelleyen herşeyi söküp atio. Miyom fln varsa yok edio. Sonra incir+havuç kürüne başlarsn. Ama eğer bunlar yoksa incir kürüne baslarsn.

him Saraçoğlu'dan Kolay Hamile Kalmak İsteyenler İçin Soğan Kürü:

Soğan kürü yumurtanın çatlamasını kolaylaştırır ve hamile kalmanızı sağlar .Erken menopoz durumlarına karşı çok faydalıdır.Polikistik over ve çikolata kistine karşı iyi bir tedavi edicidir.Küçük çaptaki miyomların iyileşmesinde faydalıdır.Adet düzensizlilerine karşı çok faydalıdır.

Hazırlanışı:

-1,5-2 bardak klorsuz suyu kaynatın ve dış kabuklarını soyduktan sonra soğanı 4-5 parçaya ayırıp ,kaynamakta olan suyun içine atın.5 dakika ağzı kapalı olarak kaynatın.ılındıktan sonra için.Gündüz içtikten sonra aynı kürü taze olarak hazırlayıp akşamda için.

-Bu kürü 15 gün boyunca günde 2 kere her defasında taze olarak hazırlayıp için.

-Ardından bu kürü uyguladıktan sonraki adet gününüzün başlamasından 10 gün önce aynı kürü tekrar 5 gün boyunca yine uygulayın.

-Bu kür sırasında beyaz ve sarı akıntılar arta. bu sizin içinizin temizlendiği anlamındadır. endişelenmeyin.

-Bu kürü hamile kalmak için uyguluyorsanız bu kürün ardından ayrıca birde incir kürü uygulamanız gerekmektedir. Bunun için 8-9 adet inciri yıkadıktan sonra yarım litre kadar klorsuz suyu kaynatın ve içine atın. 5-6 dakika kaynattıktan sonra içine bir adet sert ve gevrek havucu dilimleyerek atıp 3-4 dakika kadar daha kaynattıktan sonra ılık olarak için.

Alıntı.

hımm bende adet düzensizliği yok evliliğimin ilk dönemlerinde olmuştu ama sonra eski haline döndü çok şükür..incir havuca başlayayım ben çok teşekkür ederimmm

,
2.5 bardak klorsuz suyu kaynatıp kaynarken içerisine 15-16 adet kuru inciri ilave ederek yirmi dakika ağzı kapalı olarak kaynatın. İncirleri yıkayıp ikiye bölerek ilave etmelisiniz. Yirmi dakika dolduktan sonra ılıması için bekleyin. Ilıdıktan sonra süzün. Bu incir suyunu 3&#8242;e bölün ve öğünlerden 15 dakika önce aç karnına için.

İncir Kürü Nasıl Uygulanır:

Kuru incir kürü, 21 gün içilir sonra 7 gün ara verilir ve tekrar 21 gün daha içilir. Toplam uygulama süresi 42 gün olmalıdır. Her gün içeceğimiz incir kürünü taze olarak hazırlamak gerekir.

Kuru İncir kürünün yumurta çatlatmak için kullanımı:

Yumruta sayısını artıran kuru incir küründe olduğu gibi yine 2.5 bardak suyun içine 15-16 adet kuru incir ikiye bölünerek atılır fakat bu kez 6 dakika kaynatıldıktan sonra içine bir adet havuç dilimlenerek atılır ve 4 dakika daha kaynatılır. Yine ılımaya bırakılır ve süzülür. Yemeklerden 15 dakika önce 3 öğün içilir. Bu şekilde havuç ile beraber uygulandığında yumurta çatlakmak için çok faydalıdır.
Bu kürün etkisini artırmak için yumurta büyüklüğünde sarı yemeklik kuru soğanı ince ince kıyıp üzerine 1 yemek kaşığı sumak serperek yemekten 10-15 dakika önce yiyin. Bunu haftada 4 kez tekrar edin. Bu sizi yumurtalık kisti-polikistik over ‘den de koruyacaktır.

çok teşekkür ederimmmm..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…