Hamilelik isteyenler gelin bu yolda yoldaş olalım, sıkıntılarımızı paylaşalım...

Olsun bu ay yap sen bu kürü inşallah Allahin izniyle hamile kalirsin adetin in son gnu başla. 5 gün saddece incir 6. GNU incir +havuç kürüne başla yumurtlama gününde de gün aşırı ilişki olsn.olr inşallah. Iliskiniz duzenli olsun bikere 1 gün aray la olsun. Ise yarar insallah cnm. Bu arada orda 21 gün DYO ya onu 10 gün yap sonra olmasa 21 güne cikarsin. 5 günü incir 6. Gün havucla karisik yapacaksın google de yaz tarflri orda da ayrintili. Ayy çok uzun yazdım. Ya yine😊😊

adet oldum yaaa yıne sinir oldum ıyıce kendıme offfffff..sımd ben bu ay doktora gideyim diyorum yumurta çatlıyomu çatlamıyo mu diye yeterli büyüklüğe ulaşıyo mu diye de peki bunun için adetliyken mi gidiliyo doktora muayene nasıl oluyo vajınal mı yoksa ustten ultrason mu ????

adet oldum yaaa yıne sinir oldum ıyıce kendıme offfffff..sımd ben bu ay doktora gideyim diyorum yumurta çatlıyomu çatlamıyo mu diye yeterli büyüklüğe ulaşıyo mu diye de peki bunun için adetliyken mi gidiliyo doktora muayene nasıl oluyo vajınal mı yoksa ustten ultrason mu ????

Hiç bir fikrim yok cnm..adetlı ken gt sen her ihtimale karsi eğer doktor adetin bttkten sonra gel derse yine gidersin ama eğer adetin bittikten sonra doktora gidersen bida ki reglini beklemek zorunda da kalabilirsin.

Tam olarak anlatirmisinnn cnm

canım ben 29 ekımde hastalandım ama 2 3 gun surdu kanamam daha sonra koyu pembeye döndu ama gögüslerim şiş mide bulantısı var her kokuyu alıyorum test yaptım ama negatif belagrım var idrrim hep kaba yapıyorum içinde beyaz beyaz seyler var

canım ben 29 ekımde hastalandım ama 2 3 gun surdu kanamam daha sonra koyu pembeye döndu ama gögüslerim şiş mide bulantısı var her kokuyu alıyorum test yaptım ama negatif belagrım var idrrim hep kaba yapıyorum içinde beyaz beyaz seyler var

hamilelikle alakası var mı idrar da negatif çıktı kan daha yaptırmadım biraz bekliyecem

Hmm anladım. Hamilelk olablr. Testte cikmamstr geç döllenme de olblir bi doktora görün derim ben. Belirtilerin hamilelik belrtlrne bnzio. Ama psikolojik te olablr. Herşeyi dsnmek lazm tabi

Hmm anladım. Hamilelk olablr. Testte cikmamstr geç döllenme de olblir bi doktora görün derim ben. Belirtilerin hamilelik belrtlrne bnzio. Ama psikolojik te olablr. Herşeyi dsnmek lazm tabi

haklısın biraz beklıyım daha sonra kan tahlili yaptırırım cok sagol ya gec döllenme nsıl bir sey ki canım

haklısın biraz beklıyım daha sonra kan tahlili yaptırırım cok sagol ya gec döllenme nsıl bir sey ki canım

Yanı testte çıkmaz tatlm iliski bi kacgun önce olduysa DHA yeni olsmya bslmstr ordan çıkmaz . Geç döllenme de bunun gibi bse yumurta DHA yenı yeni olusuosa GC döllenme olydr ondn testte cikmiodur. bi anlatamadım😊😊 biraz karisik oldu kb

Yanı testte çıkmaz tatlm iliski bi kacgun önce olduysa DHA yeni olsmya bslmstr ordan çıkmaz . Geç döllenme de bunun gibi bse yumurta DHA yenı yeni olusuosa GC döllenme olydr ondn testte cikmiodur. bi anlatamadım😊😊 biraz karisik oldu kb

tamam canım sagol

saol tatlım.Allah kabul etsin inşallah.
artık ne yapacağımı şaşırdım 2 yıldır bekliyorum bebeğimi ama gelmiyo:KK43:çok çaresizim:KK43:

6 ay bana 6 yıl gibi geliyor inan. inşallah en kısa sürede gelir. doktora falan göründün mü sıkıntı var mı

inşallah canım.
eşimde sperm azlığı var tedavilerle uğraşıyoruz işte olacak inşallah..

bizdede sayı iyi ancak hız sorunu var 2 kez test yaptırdık o kdar şey kullanıyoruz ama hiç artma yok nasıl olacak anlamadım. :KK43:

havuç suyu içir eşine.bol ceviz fındık filan faydası olur eminim.
suyunu sıkamadığım için1 haftadır havuç yediriyorum aynık etkiyi gösterir heralde değil mi? ceviz arada yiyoruz ama fındık denemedim bir de fınfık yedireyim garibanımın yemediği şey kalmadı:KK43:

suyunu sıkamadığım için1 haftadır havuç yediriyorum aynık etkiyi gösterir heralde değil mi? ceviz arada yiyoruz ama fındık denemedim bir de fınfık yedireyim garibanımın yemediği şey kalmadı:KK43:

katı meyve sıkacağı almanı öneririm canım aynı etkiyi göstermiyo diye biliyorum.
ah ah sen beni bi görsen,keçi boynuzu kürü,saraçoğlunun gönderdiği hayıt tohumu,fındık,ceviz,evicap(e vitamini) akşamları eşimin yiyip içtikleri:)))vitamin patlaması yaşayacak yakında göbekte aldı başını yürüyo bakalım:)
neyse biz kocişlere bakalım onlarda hamile olunca bize baksınlar ne yapalım:))
sizin hareket tam olarak kaç?

X