Hamilelik ihtimali var mı? Lütfen bir yorum yaparsanız çok sevinirim. Dış gebelik sonra beta 3,2 bir umut

beyzottt93

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2024
35
8
30
Merhabalar,
2023 ekim ayında ektopik gebelik ameliyatı oldum ve kalbi atan 7 haftalık bebekle birlikte sol tüpümü aldılar.
Artık eşimle birlikte çok istiyoruz ve bir daha dış gebelik yaşamamak için en ufak vücut değişikliğinde gidip beta yaptırıyorum.
20 temmuz cumartesi günü smear testi yaptırmaya gitmiştim ve doktor sağda 14 mm boyutunda bir yumurtamın olduğunu söylemişti ve ilişki için gün vermişti, değerlendirdim.
2-3 gündür Göğüs şişmesi, ağrısı ve sağ kasık ağrım vardı. Reglime 12 gün var ben de bugün beta yaptırdım ve 3,2 çıktı.
Ümitlenmeli miyim sizce? Lütfen fikriniz veya bir yaşanmışlığınız var ise içimi rahatlatmak istiyorum.
Çünkü eğer hamileysem daha önce yaşadıklarımdan dolayı acaba yine kötü bir şey yaşar mıyım korkusundan sevinemiyorum bile..

yükselme ihitimali var test ile takip edebilirsiniz

Merhaba öncelikle geçmiş olsun. İnşallah hakkınızda hayırlısı olur. Bende 3.5 beta ile farkettim sizin gibi soru açtım buraya. O zaman regl olmama 9 gün vardı. Şuan reglim gecikti ve beta değerim en son 930 du. Yani bence büyük ihtimal hamilesiniz. Çünkü beta regle bu kadar zaman varken bu değer çıkıyorsa daha da yükselir merak etmeyin. Bana gelecek olursak daha hiç doktora gitmedim cumartesi günü gideceğim o zaman belli olacak hersey. İnşallah hayırlısı olur sağlıkla alırız kucağımıza:)

yaa çok sevindim inşallah güzel haberler alırsınız cumartesi günüü :)
sonrasında sağlıkla alırız kucağımıza inşallah :)
yani çok çok erken ama kasık ağrısı ve göğüs şişmesi beni şüphelendirdi. Aslında bu kadar erken öğrenmek hiç güzel değil aman beta artacak mı aman kese oluşacak mı ama daha önce yaşamış olduğum ameliyattan sonra tedbirli olmak zorundayım maalesef.
Cumartesi güzel haber bekliyorum sizden :)
Ben de cuma günü bir daha beta yaptırırım bakalım artmış mıı :)

Çok teşekkür ederimm inşallah :)
Bu arada bende hiç belirti yok adet gecikmesi ve beta yüksekliği dışında. Ne göğüs hassasiyeti ne ağrı ne bulantı ve şişkinlik. İlla belirti diye de kendinizi hırpalamayın. Belirti olmayınca olmuyor galiba. İnşallah cumartesi güzel haberler alırım sizinde beta sonucunuz güzel gelir :)

İnşallah hadi bakalıım :)

Merhaba merak ettim durumunuzu tekrardan beta yaptırdınız mı acaba

Merhaba öncelikle hayırlı olsun..kaç ay korunma verdiler acaba kaç ay sonra yeniden hamile kalabildiniz

Merhaba öncelikle hayırlı olsun..kaç ay korunma verdiler acaba kaç ay sonra yeniden hamile kalabildiniz
Merhabalar, dış gebelik ameliyatımı ekimin sonunda olmuştum 6 ay korun demişlerdi. Mayıstan itibarende İşte ancak oldu. Dün doktorda kese göründü ama kalp atışı için haftaya gel dedi

Genellikle ameliyattan sonra 2 3 ay korunduruyorlar,öncesinde iğne vurulmuş muydunuz.. Rabbim sağlıkla tamamına erdirsin inşallah bende 3 gün önce dış gebelik yaşadım iğneyle sonlandırmaya çalışıyoruz.. tekrar yaşar mıyım psikolojisi aldı götürdü

Çok teşekkür ederim sağ olun
Hayır ben direkt acil olarak gece 2 de ameliyata alındım. Bebek 7 haftalık ve tüpteydi iğne zamanı geçmiş dediler. (3 hastane)
Kesinlikle 6 ay korunun yazıyordu ameliyat raporumda da. Ya benimde öyleydi ama inşallah yaşamayız ne diyelim

Merhaba inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız bende dış gebelik geçirdim iki doz 85 lik iğne vuruldum kürtaj da oldum aynı anda 1 Haziran'da 2024 ilk iğnemi vuruldum ve şimdi korunmayı bıraktım sabredemiyorum çünkü acaba korunmazsam ne gibi sorun olur bilmiyorum kaç ay korunmuş oluyorum öyle 2 adet geçirdim haftaya 3. Adetim olcak

Merhaba bende dış gebelik geçirdim iki doz 85 lik iğne vuruldum kürtaj da oldum aynı anda 1 Haziran'da 2024 ilk iğnemi vuruldum ve şimdi korunmayı bıraktım sabredemiyorum çünkü acaba korunmazsam ne gibi sorun olur bilmiyorum kaç ay korunmuş oluyorum öyle 2 adet geçirdim haftaya 3. Adetim olcak

Merhaba benimde reglime 13 gün felan var eskiden beta hcg yaptırdığımda hep 1 ve altı çıktı mantar enfeksiyonum vardı doktor beta hcg yapmış 3.6 çıkmış ilk defa ben çok şaşırdım normal mi bu yükselme olur mu acaba tekrar ne zaman test yaptırmalıyım daha erken olduğu için doktorlar yapar mı bilmiyorum bir de enfeksiyon vs beta hcg artışı yapıyor mu bilginiz var mı görürseniz çok sevinirim kafam çok karıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…