Hamilelik için uğraşıyorum içimi dökmek istedim

bodis

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2023
83
38
26
13 ay oldu hamilelik için uğraşıyorum polikistik over sendromu var yaşım 27 kilom 70 boyum 168 tiroitim az çalışıyor 75 mg lik ilaç kullanıyorum pkos için 1000 mg lik glifor kullanıyorum d vitamini ve b12 düşük çıktı bir kaç aydır inositol kullanıyorum Ağustos ayında rahim filmi çekildim tüpler açık bir sorun yok denildi reglim çok düzensiz ama ilaçsız regli olabiliyorum bazen 40 bazen 60 günde.Ovülasyon testi denedim ama beni çok stres yapıyor ve pik olsada çatlasa da henüz hiç gebelik oluşmadı bazen çok umutsuzluğa kapılıyorum bekarken büyük konuştum bu dünyaya bebek mi getirilir diye şimdi bir bebeğim olsun diye her gün gözyaşı döküyorum çok üzülüyorum.

Merhabalar yazınızı okudum ve kendimi gördüm aynı yaştayız ve aynı aylardır deniyoruz kendimi gördüm şu an. Bana da 2 ay önce polikistik var gibi denildi zaten e nabızda da öyle yazmış martta sadece kimyasal gebelik geçirdim ve sonrasında da asla gebelik elde edemedim. İki kere çatlatma iğnesi yapıldı ama olmadı hsg çekildim oda temiz çıktı aşılamaya başlayacağım isterseniz sizde başlayın

Üzme kendini aynı hikaye benimki de tiroit var pko görünümü var bende hormonlar cok kotu değilmiş. Adetlerim duzenli. Doktorlar hamile kalırsın sorun yok diyor ama olmuyor bizim de 13-14 ay falan oldu. Eşiniz tahlil yaptırsın mutlaka
Doğru zamanı bekliyor bebiş herhalde

Ayyyyyy çiçeğim benim bende aynı durumdayım bende 1 yıldır uğraşıyorum doktora gittim bir sorun olmadığını söyledi eşimde de yok ovlüvasyon testleri vs vs hepsini denedim deniyorum artık aklıma gelen tek şey gerçekten kafana takmadığın anda oluyor diyorlar becerebilene tabii ben beceremiyorum her gece kendimede bebek isteyene de dua ediyorum uyuyorum her ay acaba bu ay mı diye düşünmekten çıldırmak üzereyim

Devlet hastanesine gidiyorum regli nin 3.günü kan tahlili hsg sonucu ve sperm testi sonucundan sonra bir tedavi yönetmi belirleyeceklerini söylediler sadece sperm testi kaldı onu da vereceğiz.İnşaAllah Rabbim isteyen herkese bebek nasip eder belki de doğru zamanı bekliyordur ilaç ya da aşılama olur büyük ihtimalle gerçekten insan yıpranıyor

Bana da kilo ver doğal yoldan olur süre olarak biraz geç olabilir denildi çok fazla doktora gittim beslenmeme dikkat etmeye çalışıyorum sanırım doğru zamanı bekliyor insanın büyük konuştuğu ne varsa başına geliyor ben evlenmem dedim evlendim bebeğim olmazsa diye çok korkuyorum inşaAllah Allah isteyen herkese nasip eder benim gibi bebek hasreti çekenleri o kadar iyi anlıyorum ki

Ben de öyle her ay bir belirti buluyorum gidip test alıyorum hep hüsran stres yapmamaya çalışıyorum ama o kadar çok istiyoruz ki bu süreçte ben de eşimde çok üzüldük ne yapacağımı bilmiyorum Rabbim size de isteyen herkese de bebek nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…