Hamilelik icin dua kardesligi Allah rizasi icin..

tarasam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2014
118
4
Arkadaşlar yaklaşık bir buçuk yıllık evliyim..bebek hasreti ve özlemiyle yanıp tutusmaktayim..her hamile olana imrenip,cevremdeki hamile haberleriyle gözyaşlarına bogulmaktayim..maalesef hamile kalamiyorum..Elbet nasip ve herşeyin bi zamanı var ..Yüce Rabbim hayırlı ve sağlıklı hamilelik nasip etsin isteyen herkese..bize isyan değil dua etmek ve sabırla beklemek düşer..dua zamanı..41 ayetel kursu,meryem suresi,yasin suresi,istiğfar ve selavat diyerek dua ya başlıyorum..okuyanlar birbirimze destek olalim..bebek isteyen ve bekleyenleri bu dua kardesligine bekliyorum..

Dilerim allahtan sana hayirli bir evlat versin arkadasim dua edecegim senin icin...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Rabbim hayirlisini versin senin ve isteyen herkes için dua edecem tez zamanda kucagina alirsin Cnm bebisini :)

Bende 2 yildir evliyim ve benimde yok bebeğim rica etsem benim içinde dua edermisiniz

Rabbim bebek isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah

İnş her dua mda evlat isteyen için yer var.duanın yaninda uğraşmakta gerekiyor...dun hsgcçektirdim temiz çok şükür..inş hamilelik tez zamanda nasip olur.

Canım söylediklerini aynen yaşadım Rabbim inş dualarını kabul eder ben 3 yıl bitti4 yıllık evliyim 10 ay tedavi gördüm sonunda 3. Aşılamam tuttu ama yer gök dua ile ben şuan 11 haftalık hamileyim ama dualarım işe yaradı ben Rabb'ime sığındım doktorumda vesile oldu ben tesbih duası yaptım 99 tesbihe 1fatiha 3ihlas suresi okudum daha sonra 2 rekat namaz kıldım ve o tesbihi kıbleye doğru astım dileğim kabul olana kadar almadım ne zaman bebeğimin kalp atışını duydum o zaman 41 tane tesbihle beraber hacı Bayram Veli Hz dileğim gercek oldu die bıraktık eşimle ayrıca eşimle ikimiz kurban kestik ve 1 hafta içinde 41 kere hem Yasin hemde Kadir süresi okudum ve 4 cuma üstüste ya evvel oku ama sürekli dua oku ihmal etme Rabbim ol derse olur ben çok ağlıyordum kimse hamile olmasın diyodum ama Rabbim dualarımı kabul etti inş sizlerinde olur arkadaşlar Rabbim evlad isteyen herkezin kucağını boş bırakmasın

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

İnş her dua mda evlat isteyen için yer var.duanın yaninda uğraşmakta gerekiyor...dun hsgcçektirdim temiz çok şükür..inş hamilelik tez zamanda nasip olur.

Ayrıca ben hsg çektirdim ve o ay hiç ara vermeden adetimin 12. Günü aşılamam yapıldı tuttu hsgden sonra bebek hemen oluyormuş inş seninde bu ay olur

Dilerim allahtan sana hayirli bir evlat versin arkadasim dua edecegim senin icin...

Ay canım benim ya Masl Allah kucağına sagliklica almayı da nasip etsin..bende çok dua ediyorum ve ayni zamanda da üzülüyorum.Rabbim tez zamanda bana da nasip etsin..tesbih olayını bende yapcam ..gelecek ay tedavime devam etcem inş olur..bana dua et olurmu tez zamanda bende bu duyguyu yasiyayim..

İnş senin gibiydim çok ağladım hamilelerden nefret ettim yeni doğan bebeklere dokunamadım seni çok iyi anlıyorum bol bol dua et ve doktorunu çok iyi seç ben ankarada tıp fakültesinde oldum yarın istersen bi kaç dua da yazabilirim hamile olan kişinin duası kabul olurmuş dualarım seninle inş olacak seninde hsgden sonra kesin diyorum ben ya emin ol

canım tesbih duasını bende esimle evlenmek için yapmıstım kabul oldu sükür sonra gittim 41 tesbih aldım camiye verdim dagıtmaları için.o tesbihi aldım.simdi aynı tesbihe simdi bebek için yaptım.seninki ne kadar sürede kabul oldu.benim evlenmek için 6 ayda kabul oldu nişanlandık :)) simdi bebiş için yaptım asılı duruyor.insallah kabul olur.Allah bagıslasın evladını sana ve esine.hayırlı olsun.ramazandada meryem suresini okuycam 41 kez.evlenmek için cok dua okumustum esimle evlenmemiz imkansızdı diyebilirim hayal di.ama dualarımla Allahın takdiriyle oldu.simdi bebek için dua yapmıyorum cok.buna baglıyorum Rabbim dua etmediğim için vermiyor.tekrar edicem

slm canım ramazan yakalasıyo mübarek ayda dua edelim canım esmaül hüsna cekelim liste yapalım gülüm her hafta belli sayıda esmaül hüsna ve hz yunusun duasını hz zekeriyanın duasını okuyalımmı cok hamiş kalanlar var.calıstıgım için uzun duaları okuyamıyorum.bir baskasının baskasına ettiği dua daha makbulmus.ne dersin.listede bende yardım ederim sana ramazan ayı dua edelim........bu mübarek günleri kacırmayalım

Son düzenleme:

Cnm hatırladığım kadarıyla 40 günde oldu

Masallah kuzum bakalim bendd yaptim insallah hayirlisi ile kAbul eder Rabbim.Allah anali babali buyutmeyi nasip etsin kuzucugunu

İnş cnm birde ben 110 kere bismillahirrahmanirrahim yazdım bebek olana kadar üzerimde taşıdım şimdide Doğan'a kadar taşıyacam mutlaka yap

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…