hamilelik hissi nasıldır?

forest

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
402
12
Merhaba,
6 ay kadar doğum kontrol hapı kullandım ve çocuk istediğimiz için bu ay bıraktım. Hapı kullandığım sürece periyodlarım düzenliydi. Öncesinde de düzenle ilgili sıkıntı yaşamamıştım. Dün-bugün adet olmam gerekiyo. Sancı gibi belirtiler var ama gerisi yok. Öğrenmek istediğim, hamileysem eğer, farklı belirtiler hisseder miyim yoksa adet gününde adet olma belirtilerini mi yaşarım? Bu arada, 6-7 gün önce idrar testi yapmıştım ve negatif çıkmıştı. Bu akşama kadar adet olmazsam test alıp akşam yapmayı düşünüyorum. Hamile arkadşlar bilgi verebilirler mi acaba? Adet olmanız gereken günlerde neler hissettiniz? Adet olucakmışsınız gibi mi, farklı mı belirtiler yaşadınız?

Teşekkürler şimdiden :)

Son düzenleme:
canım ben hiçbir belirti yaşamamıştım...adetime 2 gün kala hadi bi test yapayım dedim öylesine ..çok umutlu değildim (önceki 4 ay negatif görmeye alışmış olduğumdan olsa gerek)pozitifti....işte o an her kadının tatması gereken an...karmakarışıktım bütün gece uyuyamadım ..ben artık iki kişiyim die heyecandan..elim sürekli karnımda...gerçi sonu iyi olmadı kaybettim bebeğimi ama...hamilelik duygusu böyleyse anne olmak nasıl bi duygu çok merak ediyorum..

slm.bende 4 yıldır hap kullanmuştım.bırakalı 4 ay oldu ve ilk iki ay çok düzenli geldi adetim.3.ay 5 gün gecikti test yapmadım sonra adet oldum.şimdide adetime 9 gün var ama belirtiler değişik.bilmiyorum test yapmak istemiyorum daha erken..

Adet olmam gereken günde aynen adet olacakmış gibi belirtiler vardı bende.
Benim karın ağrım başladıktan birkaç saate kadar reglim gelir normalde.
Bu kez ağrılarım oldu fakat bir türlü sökülmedi adetim.
O şekilde şüphelendim ve test yaptım...

X