Hamilelik belirtisimi

hzlgms

Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2013
178
6
34
Merhaba kizlar 12 ekimde regli oldum reglim bittiginde yumurtlama donemim olan 23-24-25-26 ve 29 ekimde esimle birlikte olduk 2-3-4-5 ekim kasiklarimda sanci belimde agri vardi sanki gerilme gibi ama goguslerimde agri yoktu sislik vardi ve damarlarim belirgindi 9 kasim regli gunumdu 8i aksami benden koyu kahve ve icinde tortu lar olan bole toprak gibi kan geldi ve 3 gun surdu.... netten bi doktorun aciklamasinda bebegin keseye yerlesmesi adetten bi kac gun once regliden sonra hatta regli gunude olabilcegini yaziyordu ve bircok kadin bunu regli saniyormus gebe olduklarini haftalar sonra ogreniyormus... benimde bugun sol gogsumde islaklik vardi sikinca ucunu beyaz sut rengi bisey cikti bilenler yardimci olsun bana gebelik soz konusu olabilr mi

göğüslerde damar belirginleşmesi hamilelik belirtisi diye biliyorum ama diğerleri için yorum yapamıcam

göğüslerde damar belirginleşmesi hamilelik belirtisi diye biliyorum ama diğerleri için yorum yapamıcam

Ilk bebegim anne karninda kalbi durdu temmuzda aldirdim umarim Cuma mubarek gunde Allah dualarimizi kabul ederde bebek bekleyen herkese nasip eder yuce Allahim

Olabilir muhtemel canım benım aynı olayları bende yasadım sadece kahverengı bı akıntım olmadı

Bende bu koyu kahve kanamanin nedenini merak ettim bugunde gogsumden oyle sivi gelince tekrardan heyecanlandim gebeyimdir diye

cnm bnm ALLAH cc gönlüne göre versin inş. sağlıkla...

inş vakti zamanı geldiğinde bende anne olabilirim.

Ilk bebegim anne karninda kalbi durdu temmuzda aldirdim umarim Cuma mubarek gunde Allah dualarimizi kabul ederde bebek bekleyen herkese nasip eder yuce Allahim

geçmiş olsun , folik asit iç şimdiden, Allah herkesin gönlüne göre versin ,sonuçlardan haberdar et ,ne zaman öğreneceksin?

geçmiş olsun , folik asit iç şimdiden, Allah herkesin gönlüne göre versin ,sonuçlardan haberdar et ,ne zaman öğreneceksin?

Allah razi olsun tsk ederim. Pazartesi kan testi yaptirmaya gidicem inşaallah progestan iciyorum sadece suan folik asit ne ise yariyor peki

Cnm inşallah hamilesindir benimde adetim 3 gün geçikti korkudan test yapamıyorum negatif görücem diye allahım gönlüne göre verir inşallah

kızlar adetıme 1 hafta var gogsum sısıyo sureklı ozellıkle sabahları sısıp aksam azalıyo gogsum de damarlar belırdı sırtımda agrılar oluyo bazen hafıf kasıklarıma sancı gelıyo ve alt karın agrıyo idrar testı yaptım negatıf cıktı sızce neden olmustur sısmeler v.s

Inşaallah canim benim demin test yaptim negatif cikti husrana ugradim

Bende çooook hüsrana uğradım 4 sene boyunca her ay negatif sonuç alıyorum şimdide adetim geçikti korkudan test yapmıyorum negatif sonuc görmekten korkuyorum
Yenide evli sayılırsın inşallah bir dahaki ay pozitif sonuç alırsın cnm yaş kaç ? Doktora gidiyormusun

Son düzenleme:

Yasim 27 canim benim. Ilk bebegim temmuzda anne karninda kalbi durdu gelisemedi malesef 10 haftalikken aldirdim doktorum 3 ay sonra tekrar hamile kalirsin dedi ilk denemem ekimde oldu ama regli oldum bu ayda olmadi artik kismet degil galiba bu bana

Yasim 27 canim benim. Ilk bebegim temmuzda anne karninda kalbi durdu gelisemedi malesef 10 haftalikken aldirdim doktorum 3 ay sonra tekrar hamile kalirsin dedi ilk denemem ekimde oldu ama regli oldum bu ayda olmadi artik kismet degil galiba bu bana

Şimdi iyi yönünü düşün sen gebe kala biliyorsun o yüzden şansın çooook yüksek ben mesela şimdiye kadar hiç gebe kalamadım ama sen kala biliyorsun lütfen olumlu düşün olumlu olsun bak göreceksin kendiliğinden hamile kalacaksın inşallahhh

Ahhh canim benim kiyamam sana ben yaaa ama en azindan sende evlat acisi yasamamissin sende oyle dusun bitanem test yaptim diger cizgi belirgin bile degil silinik ama diger tek cizgi belirgin ikidir boyle cikiyo ama regli oluyorum anlamadim ne oluyo sakin uzme sende kendini emin ol Allah sana cok guzel bi bebek vericek

Kaş yapayım derken göz çıkardım cnm sanırım çook özür dilerim haklısın allah kimseye evlat acısı yaşatmasın ( inşallah seninde yüzün güler ...
Allah allah biri belirgin diyeri silikse aslında hamile olma ihtimalin yükse çok kişide gördüm öyle hamile kalan hadi inşallah cnm
Kimileri adet olarakta hamile kalıyor benim annem hem adet olmuş hemde bana hamile kalmış:))

Valla bilmiyorum ki canim anlamadim artik hic bisey esimde eskiden kadinlar nasil hamile kaliyormus yumurtlama donemimi hesapliyorlarmis boyle sacma seyler soyleme Allah isterse olur diyor

Valla bilmiyorum ki canim anlamadim artik hic bisey esimde eskiden kadinlar nasil hamile kaliyormus yumurtlama donemimi hesapliyorlarmis boyle sacma seyler soyleme Allah isterse olur diyor

Ben birde çingeneleri anlamam sürekli doğuruyorlar :)) hiç kafaya takmıyorlar ondan mı acaba...

Ben birde çingeneleri anlamam sürekli doğuruyorlar :)) hiç kafaya takmıyorlar ondan mı acaba...

ama gercekten oyle yaa ben ılk hamılelıgımde hıc plansız oldum ve korunurken yanı ALLAH ıstedımı gercekten oluyor bu gun hesaplama falan alakası yok bence arkadasımda doktora gıttı ıkısındede sorun yokmus doktor demıs ALLAH ıstemıyor demek kı ona dua edın namaz kılın ona yalvarın artık bu saatten sonra yapılcak pek bısey yok demıs :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…