Hamilelik belirtisi

Elifrabia

Üye
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2021
46
15
Arkadaşlar merhaba öncelikle sorum regle 2 gün var fakat göğüslerde hassasiyet yok sadece dolgunluk var arada da kasık ağrısı giriyor çıkıyor sizce hamile miyim? Test yapsam çıkar mı? Cevap verirseniz çok memnun olurum☺️

Arkadaşlar merhaba öncelikle sorum regle 2 gün var fakat göğüslerde hassasiyet yok sadece dolgunluk var arada da kasık ağrısı giriyor çıkıyor sizce hamile miyim? Test yapsam çıkar mı? Cevap verirseniz çok memnun olurum☺️
Belirtilerden hamilelik belli olmuyor malesef. Regl gecikmesini bekleyip test yap bence :) acele etme. Hamilelik olsa bile her türlü günlerin geçmesini bekleyeceksin. Hakkında hayırlısı olsun

Merhaba arkadaşlar adetime 1 gün kaldı ve belim inanılmaz derecede ağrıyor ve sağ bacağıma kasığımdan itibaren ağrı oluyor yatarken kalkarken çok zorlanıyorum belimin ağrısından dolayı.Kasıklarım ağrıyor adet olacakmışım gibi göğüslerim şiş bastırınca acıyor sadece hiç böyle bir bel ağrısı yaşamamıştım sadece kasıklarım ağrır adet olırdum.Sizce olabilirmi gebelik bir kaç gün geçmesini bekleyeceğim öyle test yapmayı düşünüyorum.

X