Hamilelik Belirtisi Olabilir mi?

base2012

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2014
409
413
Merhaba Arkadaşlar;
1,5 yıllık evliyim ve 7 aydır bebek istiyoruz eşimle.dün adet olmam gerekiyordu fakat olmadım.pembe renkte akıntım var kasıklarımda adet ağrısı var ama olmadım.sizce hamilelik belirtisi olabilir mi?yada ümitlenmek için daha erken mi?:44:

merhaba 1 ay önce aynısı bana oldu normalde adet döngüm 40 gündür 23. gün oldum pembe akıntı geldi başta 1 gün boyunca sonra söküldü ve adet oldum 6 gün sürdü 1 yıldır hamile kalmaya uğraşıyorum seni üzmek istemem ama pembe akıntı adet döngüsünün ortasında olurmuş artık doktoramı tamamladım bu konuda :) bazı gebeliklerde görülmezmiş bile adet olmayı bekle 1 hafta eğer görmezsen kesin hamilesin :)

Teşekkür ederim cevap verdiğin için:)benim adet öncesi değil adet günümde oldu ve 2 gündür devam ediyor.ama haklısın beklemekte fayda var sonra hayal kırıklığı yaşıyorum.biraz daha bekleyelim bakalım sonra test yaparım:)

Son düzenleme:
ben hamile kalamasamda arkadaşlarımdan biliyorum hamilelikle ilgili çalışmalar başladığında ilk 6 ay değişiklikler oluşması çok normalmiş arkadaşım 6. ay hamile kaldı ama ilk 6 ay hep hamilelik belirtileri vardı geç adet oldu değişiklikler oluyo yani bünyede gebeliğe hazırlıyo kendini yumurtlama günlerini hesap edip ilişkiye girerseniz hamile kalma oranın çok yüksek olur

belki benimkide öyledir vücut kendini hazırladığı için bu değişiklikler oluyor olabilir.herşey nasip kısmet.biz elimizden geleni yapıyoruz,gerisi yaradana kalmışilgine çok teşekkür ederim begonvil92

kan testi yaptır. inşaallah hayırlısıyla pozitif çıkar idrarda çıkmayabilir. arkadaşım pembe akıntıyı görünce 15 gün üst üste test yaptı ama çıkmadı. 3 ay boyunca adet döneminde pembe akıntı oldu ve doktorda 3 aylık hamile çıktı

Merhaba ben çok heyacanlıyım. Adet tarihim 22 26 sı oluyor ayın. Eşimle ayın ortalarından beri korunmasız ilişkiye girdik içime boşalmadı fakat ben yine de kendimde değişiklikler hissediyorum. Bacaklarım çok ağrıyor iştahım kesildi başım dönüyor uykusuzluk başladıkasıklarımda aralıklarla ağrı hissediyorum karnım şiş gögüslerim şiş acıyordu fakat geçtiler arada midem bulanıyor fakat çok şiddetli değil test yaptım negatif çıktı adet günüme daha 1 hafta var haftaya tekrar yapıcam test bu arada tutunma kanaması felan da olmadı acaba hamilemiyimdir lütfeeen cevap verirseniz çok sevinirim lütfeeen kafayı yicem

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Evet canim idrar testlerine guvenmiyorum ben artik. Bende de yanlis pozitif sonuc vermisti o yuzden artik kullanmam. En iyisi kan testi. Yanliz pek umitlenme negatif cikma olasiligi da var. Ama insaallah pozitiftir. Bence bekleme bir an once yaptir ve bu stresten kurtul.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hamile olma olasiligin cok cok düsük huzurluu. Bu belirtiler psikolojik olabilir. Zaten mide bulantisi falan adete 1 hafta kala baslamaz. Daha gec baslar 6. Haftadan sonra basliyormus. Idrar testinde cikmaz daha. Eger supheliysen kan testi yaptir onda net sonuc cikar. Üzmek istemem ama tekrar soyleyeyim cok düsük bir olasilik, hatta bana kalirsa hic olasillik yok.

çok teşekkür ederiim gerçekten içim rahatladı diyebilirim ama dediğin gibi kan testi yapmalıyım peki adet dönemim geçince mi yaptırsam kan testini

merhaba arkadaşım,
bence kan testi yaptır.ama adetin geciktikten sonra belirtiler hamilelikte olan belirtiler gibi.inşallah hamilesindir canım.yaradan hepimizin gönlüne göre versin.

Kan testinde 1 hafta kala cikiyor ama istersen bekle belki adetin gecikmez gecikirse yaptirirsin.

çok teşekkür ederiim gerçekten içim rahatladı diyebilirim ama dediğin gibi kan testi yapmalıyım peki adet dönemim geçince mi yaptırsam kan testini

Evet büyük ihtimalle ki bence kesin ihtimalle hamile değilsin. Içine boşalmadan nasıl olsun ki bebek ? :) benim arkadaşımda aynı senin durumunu yaşadı , şikayetleri aynı gebelik belirtisi . Gitti kan testi yaptırdı . Ee tabi hamile falan değildi . Ve ayrıca kanda hamilelik döllenme olduktan yanlış hatırlamıyorsam bir hafta sonra çıkıyor yani gecikmesine gerek yok adetinin .

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

adet olacak gibiyimo yüzden pazartesi beleyeyim dedim.sanırım bu ayda olmadı bakalım.yorumların için çok teşekkür ederim arkadaşım:)

adet olacak gibiyimo yüzden pazartesi beleyeyim dedim.sanırım bu ayda olmadı bakalım.yorumların için çok teşekkür ederim arkadaşım:)

adet belirtilerine benziyormuş hamilelik belirtileri. belki olmuştur bu ay belli olmaz ne kadarlık evlisin?

Benim de göğüs uclarim acıyor damarlar belirdi. Adetime 5 gün var bakalım bekliciz..

adet belirtilerine benziyormuş hamilelik belirtileri. belki olmuştur bu ay belli olmaz ne kadarlık evlisin?

kusura bakma rahell dün cevap veremedim internete giremedim.2 yıl olacak temmuzda evliliğim.ben epilepsi hastası olduğum için 1 yıl sprıal ile korundum.7 aydır korunmuyoruz.bu ayda olmadı arkadasım regl oldumbakalım önümüzdeki aylara insallahsen kaç yıllık evlisin?bebeğin varmı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…