hamilelik belirtisi mi?

gamyoncu

o artık melek annesi
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2011
3.252
46
35
mrhb arkadaşlar benim size bir sorum olacaktı 1,5 yıllık evliyiz ve çocuk istiyoruz ama girdiğimiz her ilişkide benim korkmamdan canımın yanacağı düşüncesinden dolayı tam birleşme olamıyordu.Eşimi sürekli geri itiyordum ve ağlıyordum.boşalma olsa bile tam içine girmediğini söylüyordu eşim.yumurtlama günümden 5 gün önce ilişkiye girerken kendimi serbest bıraktım ve birleşme oldu.5 ocak yumurtlama günümdü ve ben ilk defa bu ay kasıklarımda bir ağrı çok fazla gelen akıntı ve aynı adet günümde ki gibi belimde bir sancı hissettim ve o akşam ilişkiye girdik yine tam bir birleşme oldu ve benim şu anda beklenen adetime 11 gün var ama ben hala belimde aşırı bir sancı sık idrara çıkma göğüslerimin ucunda bir sızı bacaklarımda bir ağrı hissediyorum.sizce bunlar psikolojik mi yoksa hamile olabilir miyim akıntım da devam ediyor.biliyorum biraz erken ama ilk defa tam bir birleşme yaşadığım için ümitleniyorum inşallah hamileyimdir evet arkadaşlar hepinizden cvp bekliyorum

ve ayrıca kafama çok takıyorum acaba hamile miyim diye kafayı yiyecem artık ya düşünmekten sizce bu normal mi?

kusura bakmayın arkadaşlar böyle parça parça oldu ama aklıma geldikçe yazıyorum birde bende uyku hali başladı sürekli uykum geliyor ve kendimi çok halsiz hissediyorum sürekli uyumak istiyorum
hiç kimse cevap yazmıycak mı bana:26:

canım hamilelik belirtisi olabilir. ama olmayadabilir. ama adet belirtilerine göre erken başlamış olması hamile olma şansını gösteriyor olabilir. bence öyle mi değil mi diye geçirme bu 11 günü. çok sıkıntı verir. o konuya odaklanma bence. inşallah hamişsindir canım :)

canım bu kadar erken başlarmı belirtiler bilmiyorum ama bana biraz psikolojikmiş gibi geldi
ben ara ara yaşadığım için bu durumu öyle hissettim ama eğer istiyorsan inş hamilesindir.
bu durumda yapacak tek şey var kendini dinlememek bu da zamanla oluyor zaten insan bi müddet sonra alışıyor.

benimde 11 gün war reglime cnm ...inşallahh hamişizdir :)
ama ilk denemelerin şimdiden bu kadar takma kafana .....rahat ol yoksa ızdıraba çewirirsin hayatınıı.........

kızlarrr forumda dolanırken bir şey keşfettim. eskiden ebe kadınlar hamile olunup olunmadığını bu yöntemle öğreniyorlarmış.hamileleik şüphesi olanlar bi deneyin bakam

(BAŞKA SİTEDEN ALINTI )
slm kizlar gecenlerde siteleri gezerken kendisinin hemsire oldugunu soyleyen bi kadin
her ay kendisini test yaptigini ve yuzde yuz dogru ciktigini yazmis ve en az 10gun onceden bunu bildigini yazmis.
bunun icin elini iyice yikayip afedersiniz orta parmagini vajinasina sokuyormus,
eger parmagina sert bisey gelirse bu rahmiymis yani adet olacakmis,
eger sonsuz bi bosluk geliyosa rahmi yukarda yani hamile demekmis.
siz hic duydunuzmu bunu kadin cok emin konusuyodu..........

BENDE MERAK ETTİM VE SİZLE PAYLAŞMAK İSTEDİM YANLIŞ ANLAMAYIN

bence gerçeklik payı vardır. çünkü düşük tehlikesinde direk allattan muayene ediyorlar. rahim aşağı inmişmi diye

bana da çok mantıklı geldi. küçük bir hata payı vardır elbet. ama genellikle doğru çıkar gibi geliyor.

kızlar bu belimde ki ağrı bir türlü gitmek bilmiyor sanki adet olacak mışım gibi ve o kadar çok halsizlik var ki sabahtan beri yerimden kalkamadım bacaklarımda çok ağrıyor bunların sebebi ne bilemiyorum ama moralim çok bozuluyor düşünmek istemiyorum ama elimde değil

canım, sen de yukarda yazdığım yöntemi uygulasana.

inşallah canım ama insan düşünmeden de yapamıyor işte inşallah hamileyizdir

inşallah canım ama insan düşünmeden de yapamıyor işte inşallah hamileyizdir

insan düşünmeden de yapamıyor ki canım hayırlısı olsun artık inşallah hamileyizdir

evet inşallah bunu yapmayı başarabilirim

benimde 11 gün war reglime cnm ...inşallahh hamişizdir :)
ama ilk denemelerin şimdiden bu kadar takma kafana .....rahat ol yoksa ızdıraba çewirirsin hayatınıı.........

inşallah inşallah 10 günüm kaldı bakalım beklemedeyiz bende rahat olmak istiyorum ama elimde değil düşünmeden yapamıyorum

inşallah inşallah 10 günüm kaldı bakalım beklemedeyiz bende rahat olmak istiyorum ama elimde değil düşünmeden yapamıyorum
hamilelik belirtisi ile adet belirtileri hemen hemen aynı oluo.bende değişik olan tak şey adetimden baya önce bel ağrısıydı.adetime 2 3 kalada ağzımda oluşan acımsı bi tattı.inş.hamilesindir hakkında hayırlısı olsun

teşekkür ederim almira inşallah hamileyimdir benimde adetime 10 gün var ama belim ağrıyo bende hiç böyle bir belirti olmamıştı daha önce inşallah hamileyimdir o yüzden böyle heyecanlıyım Rabbim isteyen herkese nasip etsin bizede inşallah

bende gebe kalanlara şunu sormak istiyorum
yumurtlama günümden beri akıntım hiç geçmedi bu da gebelik belirtisi olabilirmi diğer adet belirtilerin hepsi var zaten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…