hamilelik belirtisi mi?

teşekkür ederim almira inşallah hamileyimdir benimde adetime 10 gün var ama belim ağrıyo bende hiç böyle bir belirti olmamıştı daha önce inşallah hamileyimdir o yüzden böyle heyecanlıyım Rabbim isteyen herkese nasip etsin bizede inşallah

bak cancağızım sen bi önceki ay hamile kalmış olmayasın yada üsütüne görmüş tam birleşme dediğin olmadan da hamile kalanları gördük burda ben ce sen bi test yap geçen aydan sa çıkar zaten bu aydansa sanmam bu kadar erken belirti olmaz psikoljiktir ozaman

kızlarrr forumda dolanırken bir şey keşfettim. eskiden ebe kadınlar hamile olunup olunmadığını bu yöntemle öğreniyorlarmış.hamileleik şüphesi olanlar bi deneyin bakam

(BAŞKA SİTEDEN ALINTI )
slm kizlar gecenlerde siteleri gezerken kendisinin hemsire oldugunu soyleyen bi kadin
her ay kendisini test yaptigini ve yuzde yuz dogru ciktigini yazmis ve en az 10gun onceden bunu bildigini yazmis.
bunun icin elini iyice yikayip afedersiniz orta parmagini vajinasina sokuyormus,
eger parmagina sert bisey gelirse bu rahmiymis yani adet olacakmis,
eger sonsuz bi bosluk geliyosa rahmi yukarda yani hamile demekmis.
siz hic duydunuzmu bunu kadin cok emin konusuyodu..........

BENDE MERAK ETTİM VE SİZLE PAYLAŞMAK İSTEDİM YANLIŞ ANLAMAYIN

mrb anatolya senin dediğin bu yöntemi yaptım elimi vajinama soktuğumda parmağım bayağı bir giriyordu sonuna kadar ama üst kısımda sertlik gibi birşey vardı anlayamadım ben şimdi hamile miyim değilmiyim sence?:18:

kızlar bu belimde ki ağrı bir türlü gitmek bilmiyor sanki adet olacak mışım gibi ve o kadar çok halsizlik var ki sabahtan beri yerimden kalkamadım bacaklarımda çok ağrıyor bunların sebebi ne bilemiyorum ama moralim çok bozuluyor düşünmek istemiyorum ama elimde değil

bu saydıklarını bende yaşıyorum canım üstüne birde karında şişlik ve gaz eklendi :KK43: hayırlısı olsun inş. Hamişizdir de çektiğimize değer

bu saydıklarını bende yaşıyorum canım üstüne birde karında şişlik ve gaz eklendi :KK43: hayırlısı olsun inş. Hamişizdir de çektiğimize değer

inşallah canım inşallah Rabbim inşallah bizimde yüzümüze güler senin batın ne zaman canım

canım saydıklarının hepsi hamilelik belirtisi ama simdiden olması imkansız,psklojiktir..
cok fazla takma kafana , benim adetime 5 gün kala ögrendim hamile oldugumu,ama gogus ucundakı agrıyı felan ben bebek 8-9 haftalıkken yasadım..

canım saydıklarının hepsi hamilelik belirtisi ama simdiden olması imkansız,psklojiktir..
cok fazla takma kafana , benim adetime 5 gün kala ögrendim hamile oldugumu,ama gogus ucundakı agrıyı felan ben bebek 8-9 haftalıkken yasadım..

sağol canım haklısın ben heralde çok taktım kafaya

Arkadaşlar Merhabalar;

Ben birşey sormak istiyorum çünkü çok ikilemde kaldım.En son adetim 1 ocak da bitti.Ancak dün bende kahverengi bir akıntı oldu bugün ise afedersiniz ama sadece tuvalete gittiğim zaman bir adet belirtisi görüyorum.Kocamla ilişkide korunuyoruz ( hemde ekstra koruma bir prezarvatifle) ancak bugün gebelik testi aldım 3 tane . Birinde tek çizgi var negatif ancak diğer ikisinde ise biri çok net olan bir çizgi diğeri ise çok çok dikkatli bakınca gözüken bir çizgi mevcut..Çabuk belli olsun daha etkili olsun diye 3 damladan fazla idrar damlattım acaba bu da çizgilerin çıkışını etkiler mi.Şimdi hamilelik belirtilerini okudum. Sanki Halsizlik ve bulantı var gibi ama hiç emin olamıyorum.Bana bi yardımm:18:

yaa kızlar bişey sormak istiyorum .. şimdi bugün ayın 12 si.. ben 19 unda adet olucam.. hiç şaşmaz benimki ancak ayın 10 nunda test alıp yapmıştım negatif çıktı.. belkide erkendir test için.. bir kaç gündür karnımda inanılmaz bir şişlik var ve bazen inanılmaz belim, kasıklarım ağrıyor.. benimkiler kasılma yada batma şeklinde deil.. bildiğin ağrı şekilnde.. okadar ki bugün yerimden kalkamıycaktım nerdeyse.. eşime de bişey diyemiyorum. artık onada yazık heveslendrmek istemiyorum adamı ... hamile olanların adetine 7 gün varken bu şeklde ağrıları oldu mu? kan testi yaptırsam mı?

X