Gebeliğe Hazırlık Hamilelik belirtisi mi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

oguzzzz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2024
12
2
Merhaba kızlar
Ben iki aylık evliyim ve hemen çocuk düşünüyoruz geçen ay adetim 5 gün geçti kasık ağrısı dışında Bi belirtim yoktu defalarca test yaptım hamile kaldığımı düşünerek ama negatif sonuç
Bu ay da adetim bittikten 10 gün kadar sonra kasıklarıma ve bel boşluğuma arada kendini belli eden ağrılar geldi ayrıca göğüslerim de günden güne şişti ve ağrımaya başladı.Akıntım ilk başlarda daha berraktı ama sonradan sarı akmaya başladı ve kasık ağrılarım hala devam ediyor. Adetime 4 gün var yaptığım testler negatif .Kistten suphelenip ultrasonla baktırdım ama yumurtaliklarim iyi durumda olduğunu Bi sıkıntı olmadığını söyledi doktor.Kafayı yemek üzereyim acaba diye düşünmekten .
Çok uzun yazdım kusura bakmayın. Benimle aynı belirtileri yaşayan var mı?

enfeksiyon olabilir yasadığınız. doktora gittiğinizde idrar tahlili yapıldı mı?

Enfeksiyon olsa idrar yaparken yanma ve ağrı olmaz mı idrar tahlili istemedi benden doktor
yanma yasamadan da olabiliyor. ben de sıfır şikayetle rutün kontrolde enfeksiyon olduğunu öğrenmistim. yumurtlama ağrısı olabilir ya da dediğim gibi enfeksiyon olabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…