Hamilelik belirtisi mi ?

Teşekkür ederim bakalım bende beklemedeyim
İnşallah sizlerde vardır bebiş ben doktora gitcem Büyük ihtimal benm yumurta geç büyüyo yada çatlamıyo çünkü 2kez doktora gittim ikisinde de doktorlar dediki yumurtan büyümüş çatlamak üzere dedi ama ben ilkinde 2. Gün 2. De de 3. Gün regl oldum yani yumurta geç büyüyüp regl ile atılıyor sanırım

Regl sancısına benzer sancım var benimde bundan sonra ovülasyon ile takip edeceğim

Merhaba canım benim , bu kadar erken belirti göstereceğini pek sanmıyorum keza ilişkinin üzerinden 14 gün geçmesi gerekiyor diye biliyorum

1 eylül ve 25 eylül canım bende nisan ayında düsük yaptım dayanamadım sabah ıdrar testı yaptım nefatıf sanırım bu ayda yok ovulasyon testınde cızgı gorunce umutlanmıstım halbukı
Hemen umutsuz olma balım daha 2 gün var regl olmana gecikmeni bekle çünkü bazen gebelik testi yanlış gösterebiliyor

Vazgeçtim deme ama kaç kilosun ki kız benim arkadaşım var o 119 kiloyla hamile kaldı
83 yok hamilelik ile alakasız benim kilo verme isteği artık bedenimi beğenmiyorum istediklerimi giyemiyorum iğnelerimi vurulmam lazım ilaçlarımı kullanman lazım b12 iğnem var hamileyimdir diye vurduramadım d vit kullanıyorum felan

He anladım aşkım valla bende kilo veremiyorum 162 boy 66 kilo bende aynıyım hiç bişeyi üzerimde beğenmiyorum bakalım bende eğer hamile değilsem bende başlayacağım hem kilo vermeye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…