hamilelik belirtisi hakkında yardım

bernaaydin

Ediz ve Ela Deniz'in annesi ❤️
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2013
1.792
623
kızlar merhaba.
bi konuda yardımınıza ihtiyacım var.. sat 15 mayıs. yumurta gelıstırıcı ılac kullandım. 27 mayıs da dr gttıgımde dr bana 24 mm olmuş yumurtan catlamaz ama catlayadabılır demıstı. ben ıncır kuru yaptım. 29 mayısda kontrole gıttıgımde yumurtamın catladıgını öğrendım.. dr bu ay şansın var dedı. buna gore benm adet tarıhım ne zaman oluyo. 29 mayıs da catlamıs yumurtam.

ayrıca göğüs uçlarım ağrıyor üzerine yatamıyorum resmen. ve uçları çıkmıs aşırı acıkıyorum midem yanıyor ve kasıklarımda özellikle ayağa kalkınca yürüyünce ağrı var. ve hala adet olmadım. idrar testım de negatıf cıkıyor.. sizce hamıle olabılır mıyım:18::18::18:

cvp verecek yok heralde tşk

bugün adet günün canım çünkü yumurta çatladıktan 14 gün sonra adet olunur
ben de senin gibiydim çatlatma iğnemin üstünden 14 gün geçti evde test yaptım çıkmadı 2 gün sonra tekrar yaptım silik çıktı aynı gün uçarak hastaneye koştum ve kanda 70 çıktı hamileydim şimdi oğluşum 4 yaşında

Hala adet olmadim bende canm beklemedeyim ptesi gdicem dr a

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

slmm arkadaslar benimde gogus ucunda hasasiyet var bide asiri agriyor ve adetim 4 gun gecikti sizce hamilemiyim

bende bu ay hamileyim dediğim tek farklı belirti ani hareketlerde kasıklarıma kramp girmesi oldu. diğer belirtilerde çok net vardı ama adet belirtisiyle çok yakın olduğu için onları ciddiye almadım. ama krampp ilk defa yaşadım. regl 2 gün geçince yaptım pozitif çıktı.

benımde adetıme on gun var ara ara sol kasıgıma agrı gırıyor bugun mıdem cok bulandı cay ıctıkten sonra belımde agrıyor ama asırı degıl karnım sıs ve cok uykuya dusuyorum test yapmak ıcın erken psıkolojıkmı dıyede dusunmuyor degılım ınsallah hamıleyımmdır

Merhaba ben çok heyacanlıyım. Adet tarihim 22 26 sı oluyor ayın. Eşimle ayın ortalarından beri korunmasız ilişkiye girdik içime boşalmadı fakat ben yine de kendimde değişiklikler hissediyorum. Bacaklarım çok ağrıyor uykusuzluk başladı sabahlara kadar uyuyamıyorum iştahım kesildi başım dönüyor kasıklarımda aralıklı ağrı hissediyorum karnım şiş gögüslerim şiş acıyordu fakat geçtiler arada midem bulanıyor fakat çok şiddetli değil test yaptım negatif çıktı adet günüme daha 1 hafta var haftaya tekrar yapıcam test bu arada tutunma kanaması felan da olmadı acaba hamilemiyimdir lütfeeen cevap verirseniz çok sevinirim lütfeeen kafayı yicem

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…